Založ si blog

Slovenské médiá zapredané

Dnešné správy v oficiálnych verejnoprávnych médiách informovali o neuveriteľnej americkej lži-správe v pokračujúcej mediálnej vojne. Údajní vyšetrovatelia dokazujú že malajzijské lietadlo v polovici minulého roka bolo zostrelené nad Ukrajinou na príkaz ruského dôstojníka operujúceho v Donecku, dokonca povedali „meno“ toho dôstojníka.

Zopakujme si akú chybu nesie v sebe táto správa.

Holandský informátor, akože vyšetrovateľ ktorý toto oznámil „európskym“, či len slovenským (?) médiám, má neznáme meno. Nikto nevie ako sa volá, nevedno kto je zodpovedný za túto dezinformáciu – práve preto, že je to dezinformácia. Manipulačná správa, v rámci mediálnej vojny ktorú sa rozhodlo centrálne vedenie NATO pritvrdiť, na Slovensku to presadzujú páni min. zahraničia Lajčák,  min. vojny Glváč a prezident Kiska – nesie evidentné znaky agentúrnej „kačice“. Dátum sprisahania našich činiteľov v prospech mediálnych podvrhov z centrály NATO je 2. marec 2015, kedy to naši činitelia prisľúbili nacistickým vodcom v NATO. Majú jeden cieľ: Rozpútať a živiť rusofóbiu. Freneticky živiť hostilné postoje voči ruskému národu.

Údajná správa prezentovaná dnes hneď v niekoľkých médiách sa odvoláva na údajné vyšetrovanie „ukrajinských rozviedčikov“ ktorí tieto informácie získali údajne z éteru „odpočúvaním doneckých teroristov“ ako ich nazývajú, ale my vieme: sú to povstalci bojujúci za svoje národné práva. Pýtam sa: Kedy v posledných dvoch rokoch povedala kyjevská junta nejakú relevantnú informáciu? V posledných rokoch ani raz.

Pozrime sa na trup zostreleného lietadla. Guľometné diery v trupe zostreleného lietadla boli odfotené aj zahraničnými – západnými – vyšetrovateľmi a všetci sa zhodujú v názore: sú rovnaké aké by spôsobil ukrajinský guľomet zo stíhačky ktorá sa vyskytovala v tesnej blízkosti zostreleného lietadla. Satelitné snímky potvrdili dve stíhačky.

Ukrajinský pilot vyšetrovaný v nemeckých zariadeniach potvrdil že bol tam „pri“ lietadle a strieľal guľometom na to lietadlo. Povedal že raketu „vzduch-vzduch“ nepoužil, ale povedal aj to že jeho sprievodný stíhač, druhá ukrajinská stíhačka, odfotená taktiež v blízkosti malajzijského lietadla, mohla zostreliť lietadlo aj raketou, ale o tom sa nechcel konkrétne vyjadriť. Experti potvrdili názor: na roztrhnutie trupu civilného lietadla mohli stačiť aj strely z guľometu. Správa bola uvedená v nemeckých mienkotvorných médiách.

Malajzijskí znalci preskúmali čierne skrinky a ospravedlnili sa Ruskej federácii za krivé obvinenia ktoré predtým vyslovili následkom mediálneho tlaku vyvolaného vyhláseniami kyjevskej vlády.

Teraz dôkazná perlička: Lietadlo bolo zostrelené vo výške, kde je každé lietadlo nepočuteľné – zo zeme ho nepočuť. Radary doneckej vojenskej hliadky ho neregistrovali, lebo taká výška kde lietajú civilné lietadlá nie je pre povstalcov ani zaujímavá. Bombardéry ukrajinskej armády lietali nízko, a presne na takú výšku sa zameriavali radary povstalcov. Ďalej, nikto z doneckých povstalcov nemohol ani tušiť že zo západu sa nad Ukrajinou približuje nejaké civilné lietadlo. Určite nemohli registrovať malajzijské lietadlo v takej dobe, aby mohli pripraviť strelu „zem-vzduch“ tak, aby zostrelené lietadlo dopadlo rovno na doneckú oblasť. Je to nezmysel a vojenská blbosť. Krivka pádu lietadla letiaceho vo výške dvoch kilometrov zo západu na východ jasne svedčí o zostrelení lietadla nad strednou oblasťou Ukrajiny – v oblasti kde boli odfotené dve ukrajinské stíhačky pri malajzijskom lietadle. Vie to každý profesionál ktorý kedy zameriaval lietadlo zo zeme, a rovnako to vie aj každý pilot ktorý kedy zostrelil nejaké lietadlo.

Druhá perlička: Práve v tej dobe malo letieť nad Ukrajinou lietadlo prezidenta RF pána Putina, ktorý mal letieť nad Ukrajinou po svojej politickej návšteve v Južnej Amerike. Ale: Prezidentovo lietadlo malo meškanie celú jednu hodinu, a malajzijské lietadlo tam bolo z neznámej príčiny, nemalo tam byť. K tomu treba dodať ešte jeden fakt. Ukrajinské stíhačky strieľali na malajzijské lietadlo z takej vzdialenosti že nerozoznali výsostné znaky na lietadle. Strieľali podľa plánu… bez zrakového overenia pôvodu cieľa.

Záverom pripomienka pre mediálnych parazitov: Vážené dámy a vážení páni v slovenských médiách. Hanba vám že súhlasíte s manipuláciou vedomia slovenských občanov, hanba vám lebo vôbec nekontrolujete známe informácie s predkladanými klamstvami! Mali by vás trestať za vlastizradu a zakázať vám činnosť doživotne!

Kuciakov testament

09.03.2018

– pán Fico & kumpáni – odstúpte! Testament po smrti pána Kuciaka hovorí písomne a jasne – za každou slovenskou politickou a sociálnou špinou ste vy, alebo, a, vaši kumpáni vo vláde, viac »

Homo politicus – homo sapiens debilans

26.02.2018

Kočner bol posledný kto by si trúfol čosi také objednať, nehovoriac o jeho zbabelosti. Určite má toľko chochmesu že je prvý podozrivý, a zrejme by nechcel doživotie za službu urobenú pre viac »

Vojnové „impérium“ USA?

21.09.2017

Je nesené, podporované, živené medzinárodným menovým fondom ( MMF ), zbrojárskymi korporáciami a finančnými domami napojenými na MMF a OSN. OSN sa snaží fungovať ako prostitútka oblizujúca viac »

Koruna, Česko

Číňania z CEFC cúvajú z navýšenia podielu v J&T Finance Group

19.03.2018 22:56

Čínska skupina CEFC stiahla žiadosť o navýšenie podielu v skupine J&T Finance Group, ktorú podala Českej národnej banke (ČNB).

Trump

Donald Trump chce zaviesť trest smrti pre drogových priekupníkov

19.03.2018 22:42

Prijatie zákona zavádzajúceho absolútny trest pre dílerov je podľa komentátorov málo pravdepodobné, pretože zákonodarcovia sa k návrhu stavajú skôr skepticky.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Bystrá škôlka

19.03.2018 21:39

Bystrá škôlka ponúka vzdelávanie v anglickom a slovenskom jazyku na princípoch Montessori pedagogiky.

Spoločnosť Prometheus

Spoločnosť Prometheus - združenie svetských humanistov

19.03.2018 21:33

Celoslovenské O. Z. zamerané na propagáciu nenáboženského pohľadu na svet, vedy a demokracie. Presadzujeme finančnú a ideologickú odluku cirkví od štátu.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 110
Celková čítanosť: 442213x
Priemerná čítanosť článkov: 4020x

Autor blogu

Kategórie