Založ si blog

Grexit je prehra EÚ

Grécky minister financií Janis Varufakis konal ako mu bolo nariadené z materskej základne CIA (Central Intelligence Agency sú zahranično-intervenčné polovojenské agentúry USA). Varufakis donútil Grékov k referendovému vysloveniu NIE pre bankárov €-zóny, pre Európsku centrálnu banku (ECB) a ostatných veriteľov ako je aj Slovensko.

Americký sen o rozbití RF a EÚ je rozohraný v plnom prúde.

Na Ukrajine (UA) tlie ohnisko regionálnej vojny živenej obojstranne – zo západu americkými a kyjevskými nacistami, a z východu ruským národným povstaním ukrajinských Rusov.

Na juhu EÚ sa schyľuje k humanitárnej katastrofe ktorej predzvesťou sú getá utečencov pri francúzskom mestečku Calais, pred tunelom do Anglicka.

Grécko dohnali americké podnety do 200 % dlhu ročného HDP. To je to isté ako keby trojčlenná rodina s príjmom 600 € mesačne (2 dospelí a 1 dieťa, z toho iba 1 pracujúci) mala dlh 14.400,- €.

Časť dlhov prevzala ECB a štáty EÚ. Niektoré dlhy nie sú ani odkryté. Varufakisova úloha bola jednoduchá: Presvedčiť Grékov, aby neplatili dlhy ktoré „vyrobili európske banky“. Podarilo sa. Čo na tom, že je to lož ? Grécko sa stalo bodom rozkladu, resp. počiatkom geopolitickej dezintegrácie EÚ. V nedeľu 05.07.2015 povedali Gréci „nie“ na všetky „podmienky zo strany veriteľov“.

Ale nepovedali nie pre EÚ !

Jediný politik EÚ ktorý si to takto uvedomuje, je predseda Európskej komisie (EK) Jean-Claude Juncker. Uvedomuje si hrdosť gréckeho národa ktorý odmietol „diktát zo strany euro-bánk“. Uvedomuje si aj to, že grécky národ bol zmanipulovaný práve cez túto ich vlastnosť – demokratickú hrdosť. Grécko je v slepej uličke. Gréci žiadajú od veriteľov, ktorí prevzali na seba povinnosť niesť ťarchu gréckych dlhov vznikajúcich pôsobením mnohých pôžičiek v US dolároch… Dá sa to žiadať?

Ale aj EÚ je takpovediac v poriadnej kaši. Ak prepustia Grécko z menovej únie – Gréci si zavedú lacnú drachmu – a vzniknú problémy vo všetkom čo doteraz ešte riešiteľné je… Napríklad veritelia odídu krátkou cestou bez odškodnenia, lebo súkromný majetok Grékov je nedotknuteľný… Alebo si niekto „kúpi“ za cenu odškodnenia budovu gréckeho parlamentu (?) a zriadi tam chovnú stanicu dobytka? Aké budú možnosti na riešenie ak Gréci odídu z eurozóny? Žiadne. Nič pre Európu, resp. veriteľov EÚ.

Nemecká Bundesbank – ako najväčší grécky veriteľ – stratí Grexitom toľko, koľko sú všetky ročné euro-dotácie určené na podporu slabých štátov EÚ. O Grécko začne boj (mediálny, ekonomický a vojenský) medzi RF a USA… o tom nech nikto nepochybuje. A tým sa zavŕši iniciácia geopolitického rozkladu EÚ. Máme až tri euro-ohniská rozkladu:

  1. Vojenské a ekonomické – UA, GR, Kosovo.
  2. Vlna humanitárneho chaosu – Invázia národov z Afriky, Blízkeho východu a juhozápadnej Ázie.
  3. Máme obrovskú mediálnu dezinformáciu – “ treba pomáhať utečencom, treba ich prijať „.

Všetky tri okolnosti sa navzájom posilňujú, ale ja sa pýtam Qui bono? (pre koho je to dobré?) :

Nacizmus na východe EÚ reprezentovaný kyjevskou vládou a polovojenskými gardami ktoré udržiavajú vojnovú humanitárnu katastrofu namierenú proti ukrajinským Rusom.

Nacizmus na juhu EÚ podnecovaný islamskými polovojenskými a teroristickými gardami.

Nacizmus v Afrike podnecovaný vojenskými gardami Alkajdy, Bokoharam a ISIL.

Qui bono: Hľadajme spoločného menovateľa.

Kto vycvičil hrdlorezov Alkajdy? Vojenskí experti USA angažovaní CIA a to od r. 1966 v Palestíne. Samotný blahej pamäti Jásir Arafat spolupracoval s agentmi CIA dovtedy, kým nespoznal ich skutočné zámery. Potom sa zmenil na mierotvorcu a politického lídra Palestíncov. Po odluke pána Arafata od nacistov nabrali gangy islamských nacistov nový dych a premiestnili sa do Afganistanu, akože bojovať proti „ruskej invázii“. Afganistan sa stal novým centrom islamských nacistov, bohato dotovaný z amerických zbrojárskych firiem a školený agentmi CIA najatými z radov US-Army. Sú to nespoľahliví agresívni vojaci ktorých velitelia vylúčili z radov US-Army, a našli svoje uplatnenie v CIA. Podľa toho vyzerá aj myslenie a konanie islamských nacistov vyškolených týmito zločincami. Dnes majú základne v Afganistane, Kosove, Turecku, Iraku, Sýrii, Líbyi, Tunise a v rovníkovej Afrike.

Ako sa dostali do Kosova? V 80 rokoch minulého storočia začali podnecovať na území južnej Juhoslávie myšlienku „Veľkej Osmanskej ríše“ vyškolení islamskí nacisti z afganských táborov. Vtedy začali vznikať nové tábory Alkajdy aj v južnom Turecku blízko hraníc s Irakom a Sýriou. Turkom bola myšlienka „osmanizmu“ blízka, ale oficiálne sa Turci k nej nehlásili a popierajú ju aj dnes.

ISIL – islamský štát – vybojovaný islamskými nacistami, ako myšlienka, je zavŕšením ťaženia USA proti arabským a africkým národom. Jeho vedľajším efektom je dezintegrácia EÚ. V médiách kolujú rôzne dezinformácie zo „zaručených informačných centier“ CIA, že ISIL je plodom Sunnitov (Sunni). Ak sa budete rozprávať s Arabmi zo Saudskej Arábie, oni povedia že sú to radikálni Šíiti (Shia). Podnecovanie nenávisti medzi Šíitmi a Sunnitmi je špecialita CIA, ich každodenná činnosť. Vyzbrojovanie Irackej armády ktorá má poraziť ISIL na severe Iraku s oficiálnou podporou USA, a zároveň omylom zhodené zbrane (padákmi) na územie ISIL – každodenná činnosť CIA.

Podobne je to v Afrike. USA sú tam prítomné dvojnásobne. US-Army oficiálne bojuje proti Bokoharam na strane legálne zvolených predstaviteľov, ale CIA tajne pomáha Bokoharam. To zaručuje pre USA trvalú a diktujúcu prítomnosť v Afrike.

Ja sa len pýtam: Dokedy budú európski voliči podporovať nedoukov? Dokedy budeme mať nad sebou impotentných technokratov?

Grécko nám ukázalo v plnej nahote impotenciu európskych technokratov, o ktorej hovorím už asi tretí rok.

Dokedy nám budú hovoriť čo musíme a čo nesmieme polovzdelaní sociopati ktorí trčia z análnych otvorov politikov USA?

Prvá chyba – povolenie nezmyselného autonómneho štátu Kosovo.

Druhá chyba – povolenie UA aby sa uchádzala o vstup do EÚ skôr ako si vyrovná svoje dlhy s RF.

Tretia chyba – tlak na Grécko v zmysle podmienok a reforiem.

Takéto kotrmelce dokáže robiť každý zvolený amatér ak ho posadíme do Bruselu a povieme mu „počúvaj čo ti šepká CIA a rob to“…

Presne tak sa správajú mnohí európski politici ktorí boli a sú kúpení ako agenti CIA. U nás to boli najmä Dzurinda a Mikloš – teraz sú v UA a majú tam presadzovať programy v prospech USA.

V grécku to bol minister financií ktorý rečnil populistickým jazykom tak aby pohneval EÚ proti Grécko a zároveň aby hladkal grécke sebavedomie. Keď jeho úloha skončila, odstúpil v pondelok 06.07.2015, hneď po oznámení oficiálnych výsledkov referenda…

A presne tak sa správa aj nemecká premiérka pani Merkelová, mimochodom vydieraná CIA – ktovie aké „prasačinky“ naodpočúvali agenti CIA z jej súkromného telefónu až do roku 2014. Ona ako prvá líderka silného štátu v EÚ vyhlásila – v pondelok 06.07.2015, citujem: „S Gréckom sme skončili“. Neskôr spomalila rétoriku, lebo si uvedomila že Bundesbank jej reč nezniesla…

Pýtam sa: Dokedy budeme podporovať skorumpovaných a nekompetentných politikov v čele EÚ ?

Grécko je lídrom demokracie od staroveku, je súčasťou EÚ ako prvý štát, až potom sú ekonomickí giganti ako je Francúzsko, Nemecko či Británia.

Bez Grécka je myšlienka EÚ niečo ako Rímska ríša bez Ríma.

To by si mal uvedomiť každý nedouk v Bruseli !

Ako to usporiadať ekonomicky? Jednoducho sedliackym rozumom ako to povedal jediný štátnik ktorý tomu aj rozumie, pán predseda EK Jean-Claude Juncker.

Ku tomu dodávam: Zbavme sa amerických intervencií do EÚ, veď na to máme:

A/       Vyhoďme NATO z EÚ, zbavme krviprelievania na všetkých územiach EÚ, vyzvime RF aby zjednala poriadok s kyjevskými nacistami, zakážme prítomnosť iných vojsk v EÚ než sú vojská členských štátov EÚ ! UA nie je pripravená a nikdy nebola pripravená na vstup do EÚ. Dokazujú to ich nacistické gardy.

B/       Všetkých utečencov utekajúcich z Afriky, Blízkeho východu a z Ázie naložme na veľké lode, dajme im humanitárne zabezpečenie, a odvezme ich do prístavov USA. Tam ich vyložme ! Nech sa o nich postará ten kto ich vyháňa z ich rodnej zeme !

C/       Za tým účelom Vytvorme Veľkú Dohodu – spojme EÚ s Čínou a RF do jednotného vojensko-ekonomicko-obchodného bloku ktorý bude sledovať USA čo spravia s utečencami ! To všetko sa dá, Čína a RF na to čakajú.

D/       Veľkou Dohodou vyhlásme embargo na všetky USA vojnové aktivity, zakážme vývoz zbraní z USA. Nech nevyvážajú zbrane absolútne nikam !

E/       Civilný obchod s USA nech je kontrolovaný aby nedošlo k tajnému obchádzaniu Veľkej Dohody !

Grécko ukázalo veľmi veľké slabiny EÚ, ktoré môžu byť príčinou rozkladu EÚ na množstvo malých štátov v rukách rôznych mocností. To nie je len USA. Sú to aj iné mocnosti ktoré sa budú brániť a zopakuje sa situácia po 2.sv.vojne. Mnohé štáty EÚ sa dostanú tam kde nechcú byť.

Integrita EÚ je možná len vtedy, ak EÚ bude chrániť každého svojho člena (aj Grécko) a zároveň vytlačí z územia EÚ všetky cudzie vojská – UA nepatrí do EÚ, ani jej vojsko nie je európskym vojskom. Nikdy nebolo a ani nebude – je to otázka histórie a vedomia väčšiny obyvateľov UA – tá sa znásilniť nedá, ale ani mediálne sa zlomiť nedá.

EÚ môže zoceliť len to čo má: Kultúru a bohatstvo európskych štátov zjednotených na kultúre rímskeho kresťanstva.

Ruženec Sedemsvätiaceho Ducha Svätého, 7×7

12.05.2018

Modlitby k Duchu Svätému sú zahalené Tajomným účinkovaním v našom svete. Ešte aj kresťania sa ich modlia s obavou aby niečím neurazili všemohúcu Výsosť z nebies. Táto modlitba sa mi javí viac »

Mayová a Trump podporujú prípravu vojny na východe EÚ

19.04.2018

Nejde len o provokáciu, ide aj o manipuláciu s mentálnou kapacitou občanov EÚ. Rovnaký scenár bol použitý už dvakrát v blízkej minulosti. Generálna prokuratúra Ruskej Federácie (ďalej len viac »

Via Crucis – Krížová Cesta

30.03.2018

Po premodlení týchto slov som nedokázal nechať si ich iba pre seba. Autorom je legionár Kristov pôsobiaci na Slovensku od 25. marca 1987. Slovenskí legionári nie sú registrovaní tu na tejto Zemi, viac »

Sarah Sandersová, USA, Florida, škola,Trump, zbrane,

Trumpovu hovorkyňu Sandersovú údajne odmietli obslúžiť v reštaurácii

23.06.2018 22:04

Stránky reštaurácie vzápätí zaplavilo množstvo pozitívnych aj negatívnych hodnotení kvality podniku.

Bratislava, Korunovácia Leopolda II., Marek Majeský

V Bratislave korunovali mladšieho syna Márie Terézie Leopolda II.

23.06.2018 21:47

Samotnej korunovácii predchádzal korunovačný sprievod, ktorý po obrade pokračoval ulicami Bratislavy až na Hviezdoslavovo námestie.

Británia, protest, brexit, Londýn

Na druhé výročie referenda o brexite demonštrovali v Londýne desaťtisíce ľudí

23.06.2018 21:13

Demonštrácia sa konala pri príležitosti druhého výročia referenda, v ktorom Briti tesnou väčšinou odsúhlasili tzv. brexit.

Horst Seehofer

Seehofer zopakoval, že nehodlá v spore s Merkelovou ustúpiť

23.06.2018 20:27

Predsedníčka koaličnej SPD varovala, že sa Seehofer vydal na cestu "k nemeckému brexitu".

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 113
Celková čítanosť: 494812x
Priemerná čítanosť článkov: 4379x

Autor blogu

Kategórie