Založ si blog

Richter – spolupáchateľ pederastov?

Spolupáchatelia sú všetci ktorí z kauzy chcú profitovať, kapitána Danka nevynímajúc. Najprv si chcel cez Plavčana „prilepšiť“, a potom si chcel cez „kauzu Richter“ upraviť svoju pozíciu.

A náš podarený premiér Fico nás omamuje euroskepticistickými žalobami ktoré nestoja ani za fajku močky. Ďalej nadľahčuje kauzy svojich ministrov, akože „o nič nejde“.  Skrátka, Fico je „krstným otcom“  kriminálneho zoskupenia ktoré bežne pácha „nedokázateľné“ svinstvá, a keď sa ich podarí dokázať, potom ich bagatelizuje, a voličom predhadzuje „lacné“ kosti. Ako inak by sme mali hodnotiť celú túto bandu?

Zakrývanie pohlavného zneužívania maloletých dievčat umiestnených rozhodnutím súdov do sociálnej prevýchovy v rezorte ministra sociálnych vecí sa dá nazvať aj nejako inak? Ak to nie je štátna kriminalita páchaná štátom (rezorty vnútra, spravodlivosti a sociálnych vecí), potom je to čo?

A kriminálne zisky ministra vnútra sú čo? A sídlo premiéra v kriminálne dotovanom „hoteli“ za mafiánsku cenu – to je čo?

Fico si zrejme uvedomuje hrozbu, už je toho priveľa, preto sa bráni odvolaniu Richtera. Bojí sa, že po odvolaní Richtera bude nasledovať požiadavka na Kaliňáka, a potom aj na samotného „krstného otca“.

Preto komunisticko-papalášskym štýlom zapiera, nadľahčuje a oháňa sa smiešnymi „kauzami“ na Európskom súdnom dvore (ESD) Cour de Justice de L´Union Européenne.

No tá kauza s podaním na ESD  „o imigrantoch“  je fakticky geniálna pasca na vedomie voličov. Vo svojej podstate, ak zvážime „dal a vzal“, potom je to prepadák z práva, a z ekonomiky:

Z práva preto, lebo nikto nám nič nenariadil, ale Fico podal sťažnosť na EÚ – potreboval sa ukázať.

Z ekonomiky preto, lebo imigranti u nás nechcú zostať, to vie aj Fico. Ale nevie rátať ani on, ani jeho poradcovia. Keby sme prijali „všetkých navrhnutých“ imigrantov v počte 902 (!) – dobre by sme ich kŕmili 2 mesiace, obliekli, a dali by sme im europasy, oni sami by od nás odišli. Ekonomika je v tom, že by nás to stálo oveľa menej, než nejaké strečkovanie s beztak idiotským bruselským ansámblom… Ale čím by potom vymýval mozgy svojich voličov?

Veď odchádzajú naši pracujúci, tak prečo by tu ostávali cudzinci zvyknutí na oveľa vyšší štandard a túžiaci po vyššom komforte? Utekali a utekajú pred americkou vojnou, nie pred hladom, ale to je zas iná debata o tom, prečo USA žiadajú od EÚ „solidaritu“, a oni sami vytvárajú vojnové konflikty.

Brusel je plný ficovských kmotríčkov ktorí si ohrejú polievočku na každom americkom lajne, preto niet divu, že EÚ páchne ako latrína – nie od imigrantov, ale od hláv štátov.

Na imigrantov by stačilo dodržiavanie zákonov o ochrane hraníc (politika Viktora Orbána), zákonov o skúmaní dôvodu žiadosti o azyl, a pod… Zdá sa, že všetci všetko ignorujú, a veľkou lyžicou hltajú výkaly „veľkých“ politikov.

Ale dnes je v našom parlamente otázka: Kto pochopí Richtera?

Ako dokáže, sťa prasa, zostávať pri válove, na mieste kde zakrýval kriminálne prasačiny, pedofíliu páchanú na bezbranných – súdom „uväznených“ – deťoch?

„Kto to kdy pochopí?“  Na to treba svinskú náturu.

___

Vojnové „impérium“ USA?

21.09.2017

Je nesené, podporované, živené medzinárodným menovým fondom ( MMF ), zbrojárskymi korporáciami a finančnými domami napojenými na MMF a OSN. OSN sa snaží fungovať ako prostitútka oblizujúca viac »

Americkí „priatelia“ v NATO zbesneli

12.07.2017

Darí sa im globalizovať vojnu z lokálnych foriem na celosvetovú, okrem USA. Pomaly ale iste vyzbrojujú Ukrajinu, žiadajú vyššie náklady na výzbroj v EÚ, translokujú vojská – letecky aj viac »

Türky + Saudi + Capitol verzus Sýria + Irán + RF

09.04.2017

USA opäť odkrývajú svoju pravú, medzinárodne kriminálnu tvár. Spolu so Saudskými Arabmi a s Tureckom sú ochotní zaútočiť na Sýriu, s jediným cieľom, aby tam nastolili sebe poslušný viac »

peniaze

Slovensko presadzuje zachovanie eurofondov

17.01.2018 14:00

Slovensko presadzuje zachovanie silnej politiky súdržnosti vo viacročnom finančnom rámci po roku 2020.

čipovanie psa, pes, veterinár

Zviera je stále vec, prelomový zákon mešká

17.01.2018 14:00

Platiť mala od 1. januára, no stále je len hudbou budúcnosti. Novela zákona o veterinárnej starostlivosti predefinujúca zviera z veci na cítiacu bytosť, sa dostala pod paľbu kritiky.

Robert Kaliňák

Kaliňák chce o pomoc pri vydaní Kosíka poprosiť aj zahraničných kolegov

17.01.2018 13:44

Potvrdil to po rokovaní vlády. Kosík sa momentálne nachádza vo väzení v Mali, Slovensko žiada o jeho vydanie.

Kaliňák, Gašpar

Európske centrum pre práva Rómov podalo žalobu na Slovensko

17.01.2018 13:14

Urobilo tak potom, čo minister vnútra Robert Kaliňák a polícia oznámili prípravu zákona s cieľom potláčať kriminalitu v oblastiach, kde žijú Rómovia.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o všetkom, nájdete ma aj na FB: facebook.com/axon.doctorow; v úcte Váš blogger Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 108
Celková čítanosť: 413148x
Priemerná čítanosť článkov: 3825x

Autor blogu

Kategórie