Založ si blog

Richter – spolupáchateľ pederastov?

Spolupáchatelia sú všetci ktorí z kauzy chcú profitovať, kapitána Danka nevynímajúc. Najprv si chcel cez Plavčana „prilepšiť“, a potom si chcel cez „kauzu Richter“ upraviť svoju pozíciu.

A náš podarený premiér Fico nás omamuje euroskepticistickými žalobami ktoré nestoja ani za fajku močky. Ďalej nadľahčuje kauzy svojich ministrov, akože „o nič nejde“.  Skrátka, Fico je „krstným otcom“  kriminálneho zoskupenia ktoré bežne pácha „nedokázateľné“ svinstvá, a keď sa ich podarí dokázať, potom ich bagatelizuje, a voličom predhadzuje „lacné“ kosti. Ako inak by sme mali hodnotiť celú túto bandu?

Zakrývanie pohlavného zneužívania maloletých dievčat umiestnených rozhodnutím súdov do sociálnej prevýchovy v rezorte ministra sociálnych vecí sa dá nazvať aj nejako inak? Ak to nie je štátna kriminalita páchaná štátom (rezorty vnútra, spravodlivosti a sociálnych vecí), potom je to čo?

A kriminálne zisky ministra vnútra sú čo? A sídlo premiéra v kriminálne dotovanom „hoteli“ za mafiánsku cenu – to je čo?

Fico si zrejme uvedomuje hrozbu, už je toho priveľa, preto sa bráni odvolaniu Richtera. Bojí sa, že po odvolaní Richtera bude nasledovať požiadavka na Kaliňáka, a potom aj na samotného „krstného otca“.

Preto komunisticko-papalášskym štýlom zapiera, nadľahčuje a oháňa sa smiešnymi „kauzami“ na Európskom súdnom dvore (ESD) Cour de Justice de L´Union Européenne.

No tá kauza s podaním na ESD  „o imigrantoch“  je fakticky geniálna pasca na vedomie voličov. Vo svojej podstate, ak zvážime „dal a vzal“, potom je to prepadák z práva, a z ekonomiky:

Z práva preto, lebo nikto nám nič nenariadil, ale Fico podal sťažnosť na EÚ – potreboval sa ukázať.

Z ekonomiky preto, lebo imigranti u nás nechcú zostať, to vie aj Fico. Ale nevie rátať ani on, ani jeho poradcovia. Keby sme prijali „všetkých navrhnutých“ imigrantov v počte 902 (!) – dobre by sme ich kŕmili 2 mesiace, obliekli, a dali by sme im europasy, oni sami by od nás odišli. Ekonomika je v tom, že by nás to stálo oveľa menej, než nejaké strečkovanie s beztak idiotským bruselským ansámblom… Ale čím by potom vymýval mozgy svojich voličov?

Veď odchádzajú naši pracujúci, tak prečo by tu ostávali cudzinci zvyknutí na oveľa vyšší štandard a túžiaci po vyššom komforte? Utekali a utekajú pred americkou vojnou, nie pred hladom, ale to je zas iná debata o tom, prečo USA žiadajú od EÚ „solidaritu“, a oni sami vytvárajú vojnové konflikty.

Brusel je plný ficovských kmotríčkov ktorí si ohrejú polievočku na každom americkom lajne, preto niet divu, že EÚ páchne ako latrína – nie od imigrantov, ale od hláv štátov.

Na imigrantov by stačilo dodržiavanie zákonov o ochrane hraníc (politika Viktora Orbána), zákonov o skúmaní dôvodu žiadosti o azyl, a pod… Zdá sa, že všetci všetko ignorujú, a veľkou lyžicou hltajú výkaly „veľkých“ politikov.

Ale dnes je v našom parlamente otázka: Kto pochopí Richtera?

Ako dokáže, sťa prasa, zostávať pri válove, na mieste kde zakrýval kriminálne prasačiny, pedofíliu páchanú na bezbranných – súdom „uväznených“ – deťoch?

„Kto to kdy pochopí?“  Na to treba svinskú náturu.

___

Kuciakov testament

09.03.2018

– pán Fico & kumpáni – odstúpte! Testament po smrti pána Kuciaka hovorí písomne a jasne – za každou slovenskou politickou a sociálnou špinou ste vy, alebo, a, vaši kumpáni vo vláde, viac »

Homo politicus – homo sapiens debilans

26.02.2018

Kočner bol posledný kto by si trúfol čosi také objednať, nehovoriac o jeho zbabelosti. Určite má toľko chochmesu že je prvý podozrivý, a zrejme by nechcel doživotie za službu urobenú pre viac »

Vojnové „impérium“ USA?

21.09.2017

Je nesené, podporované, živené medzinárodným menovým fondom ( MMF ), zbrojárskymi korporáciami a finančnými domami napojenými na MMF a OSN. OSN sa snaží fungovať ako prostitútka oblizujúca viac »

Koruna, Česko

Číňania z CEFC cúvajú z navýšenia podielu v J&T Finance Group

19.03.2018 22:56

Čínska skupina CEFC stiahla žiadosť o navýšenie podielu v skupine J&T Finance Group, ktorú podala Českej národnej banke (ČNB).

Trump

Donald Trump chce zaviesť trest smrti pre drogových priekupníkov

19.03.2018 22:42

Prijatie zákona zavádzajúceho absolútny trest pre dílerov je podľa komentátorov málo pravdepodobné, pretože zákonodarcovia sa k návrhu stavajú skôr skepticky.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Bystrá škôlka

19.03.2018 21:39

Bystrá škôlka ponúka vzdelávanie v anglickom a slovenskom jazyku na princípoch Montessori pedagogiky.

Spoločnosť Prometheus

Spoločnosť Prometheus - združenie svetských humanistov

19.03.2018 21:33

Celoslovenské O. Z. zamerané na propagáciu nenáboženského pohľadu na svet, vedy a demokracie. Presadzujeme finančnú a ideologickú odluku cirkví od štátu.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 110
Celková čítanosť: 442228x
Priemerná čítanosť článkov: 4020x

Autor blogu

Kategórie