Založ si blog

Richter – spolupáchateľ pederastov?

Spolupáchatelia sú všetci ktorí z kauzy chcú profitovať, kapitána Danka nevynímajúc. Najprv si chcel cez Plavčana „prilepšiť“, a potom si chcel cez „kauzu Richter“ upraviť svoju pozíciu.

A náš podarený premiér Fico nás omamuje euroskepticistickými žalobami ktoré nestoja ani za fajku močky. Ďalej nadľahčuje kauzy svojich ministrov, akože „o nič nejde“.  Skrátka, Fico je „krstným otcom“  kriminálneho zoskupenia ktoré bežne pácha „nedokázateľné“ svinstvá, a keď sa ich podarí dokázať, potom ich bagatelizuje, a voličom predhadzuje „lacné“ kosti. Ako inak by sme mali hodnotiť celú túto bandu?

Zakrývanie pohlavného zneužívania maloletých dievčat umiestnených rozhodnutím súdov do sociálnej prevýchovy v rezorte ministra sociálnych vecí sa dá nazvať aj nejako inak? Ak to nie je štátna kriminalita páchaná štátom (rezorty vnútra, spravodlivosti a sociálnych vecí), potom je to čo?

A kriminálne zisky ministra vnútra sú čo? A sídlo premiéra v kriminálne dotovanom „hoteli“ za mafiánsku cenu – to je čo?

Fico si zrejme uvedomuje hrozbu, už je toho priveľa, preto sa bráni odvolaniu Richtera. Bojí sa, že po odvolaní Richtera bude nasledovať požiadavka na Kaliňáka, a potom aj na samotného „krstného otca“.

Preto komunisticko-papalášskym štýlom zapiera, nadľahčuje a oháňa sa smiešnymi „kauzami“ na Európskom súdnom dvore (ESD) Cour de Justice de L´Union Européenne.

No tá kauza s podaním na ESD  „o imigrantoch“  je fakticky geniálna pasca na vedomie voličov. Vo svojej podstate, ak zvážime „dal a vzal“, potom je to prepadák z práva, a z ekonomiky:

Z práva preto, lebo nikto nám nič nenariadil, ale Fico podal sťažnosť na EÚ – potreboval sa ukázať.

Z ekonomiky preto, lebo imigranti u nás nechcú zostať, to vie aj Fico. Ale nevie rátať ani on, ani jeho poradcovia. Keby sme prijali „všetkých navrhnutých“ imigrantov v počte 902 (!) – dobre by sme ich kŕmili 2 mesiace, obliekli, a dali by sme im europasy, oni sami by od nás odišli. Ekonomika je v tom, že by nás to stálo oveľa menej, než nejaké strečkovanie s beztak idiotským bruselským ansámblom… Ale čím by potom vymýval mozgy svojich voličov?

Veď odchádzajú naši pracujúci, tak prečo by tu ostávali cudzinci zvyknutí na oveľa vyšší štandard a túžiaci po vyššom komforte? Utekali a utekajú pred americkou vojnou, nie pred hladom, ale to je zas iná debata o tom, prečo USA žiadajú od EÚ „solidaritu“, a oni sami vytvárajú vojnové konflikty.

Brusel je plný ficovských kmotríčkov ktorí si ohrejú polievočku na každom americkom lajne, preto niet divu, že EÚ páchne ako latrína – nie od imigrantov, ale od hláv štátov.

Na imigrantov by stačilo dodržiavanie zákonov o ochrane hraníc (politika Viktora Orbána), zákonov o skúmaní dôvodu žiadosti o azyl, a pod… Zdá sa, že všetci všetko ignorujú, a veľkou lyžicou hltajú výkaly „veľkých“ politikov.

Ale dnes je v našom parlamente otázka: Kto pochopí Richtera?

Ako dokáže, sťa prasa, zostávať pri válove, na mieste kde zakrýval kriminálne prasačiny, pedofíliu páchanú na bezbranných – súdom „uväznených“ – deťoch?

„Kto to kdy pochopí?“  Na to treba svinskú náturu.

___

Ruženec Sedemsvätiaceho Ducha Svätého, 7×7

12.05.2018

Modlitby k Duchu Svätému sú zahalené Tajomným účinkovaním v našom svete. Ešte aj kresťania sa ich modlia s obavou aby niečím neurazili všemohúcu Výsosť z nebies. Táto modlitba sa mi javí viac »

Mayová a Trump podporujú prípravu vojny na východe EÚ

19.04.2018

Nejde len o provokáciu, ide aj o manipuláciu s mentálnou kapacitou občanov EÚ. Rovnaký scenár bol použitý už dvakrát v blízkej minulosti. Generálna prokuratúra Ruskej Federácie (ďalej len viac »

Via Crucis – Krížová Cesta

30.03.2018

Po premodlení týchto slov som nedokázal nechať si ich iba pre seba. Autorom je legionár Kristov pôsobiaci na Slovensku od 25. marca 1987. Slovenskí legionári nie sú registrovaní tu na tejto Zemi, viac »

kyjev, ukrajina,

V Kyjeve protestovali baníci a vojnoví veteráni, vypukli násilnosti

19.06.2018 16:15

Demonštranti sa pokúsili preraziť do parlamentu. Proti bezpečnostnými silám použili obušky a slzotvorný plyn.

Monika Jankovská

Okresný súd zamietol žiadosť Janíčka a Strelčíka o obnovu konania v kauze vydierania

19.06.2018 16:03

V 2001 ich vtedajšia sudkyňa a dnes štátna tajomníčka rezortu spravodlivosti Monika Jankovská odsúdila za vydieranie podnikateľa Tibora Jurisu.

Múzeum bábkarských kultúr a hračiek v Modrom Kameni

Do múzea s hračkami zateká

19.06.2018 16:00

Múzeum bábkarských kultúr a hračiek v Modrom Kameni je v havarijnom stave. Problémom je najmä deravá strešná krytina, cez ktorú zateká.

matečná

Matečná: Protestujúci farmári doteraz nepožiadali o stretnutie

19.06.2018 15:24

Vedia farmári protestujúci na traktoroch, že veľká časť požiadaviek z tzv. Košickej výzvy je už splnená? Spýtala sa šéfka pôdohospodárstva v reakcii na protestnú jazdu farmárov.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 113
Celková čítanosť: 492720x
Priemerná čítanosť článkov: 4360x

Autor blogu

Kategórie