Založ si blog

Kuciakov testament

– pán Fico & kumpáni – odstúpte! Testament po smrti pána Kuciaka hovorí písomne a jasne – za každou slovenskou politickou a sociálnou špinou ste vy, alebo, a, vaši kumpáni vo vláde, alebo vo finančnícko-hospodárskych kriminálnych zoskupeniach.

Vaša lojalita s kriminálne fungujúcimi vládnymi osobami a s podsvetím na európskej úrovni, si žiada odstúpenie celej vlády.

Pán investigatívny žurnalista Kuciak pripravoval so svojimi spolupracovníkmi materiály, ktoré vás mali postaviť pred medzinárodný súd ako zneužívateľa právomoci na európskej úrovni.

Prečo nechcete pochopiť fakty? Pán Kuciak odprednášal prezentáciu a nazhromaždil aj neprezentované fakty. Hovoria jasnou rečou.

Vražda žurnalistu Kuciaka nedokázala zastaviť prienik informácií do celospoločenského vedomia.

Zastrašujete opäť a sústavne aj tých ľudí, ktorí dnes chcú odvolávať vládu SR na zhromaždení pred vládnymi budovami v Bratislave – vy si naozaj neuvedomujete ako sám seba usvedčujete stále novými a novými zastrašovacími pokusmi? Snáď ste neochorel na mozog počas narkózy pri extrémne rýchlej operácii?

Vieme že novinár Beňo zomrel práve preto, lebo musel čakať na bajpas – vy sa nehanbíte zotrvávať na očiach verejnosti a stále chcete byť „tvrdý socialista“ držiaci v rukách otrokov na extrémne nízkej minimálnej mzde, vyháňajúci nezamestnaných do cudziny, a zarábajúci na Srboch, Rumunoch a iných gastarbajtroch ktorých sem pozýva váš súkmeňovec Richter?

Poznámka na okraj: v Rusku zvýšili minimálnu mzdu na 9,5 tisíca rubľov – vyrátajte si koľko to je eur; v Maďarsku stavajú plavárne v školách a dávajú priame podpory sociálne odkázaným občanom. Všetkým pracujúcim vrátili trináste platy. Vy ste zaviedli trináste a štrnáste platy iba štátnym zamestnancom a aj to nie všetkým. Naša učiteľka po 35 rokoch práce na SŠ dostáva v čistom okolo 800 €, zamestnankyňa v obchode pri kase dostáva nástupný plat cez 400 a neskôr 600 €, bez škôl, bez dlhodobej praxe – povedzte pán Fico: Prečo nenávidíte učiteľov? Bol ste mentálne zabrzdený už v SŠ?

Lebo vaše klamstvá o vašej sociálnej politike, ktoré ste predvádzal v Česku a v Bruseli, sú totálne hnusné lži. Neviete o tom že klamete aj v kauze vraždy novinára?

Premiér Fico, vy ste hlavný vinník! Ak aj nie preto žeby ste súhlasil priamo s vraždou pána Kuciaka, tak určite pre vyhrážky smerom k občanom! Blokujete pravdu rôznymi hrami, dokonca až na GP vyvíjate nátlak aby pravda zostala „utajená“, podľa vašej terminológie: nedokázaná! Najprv ste sa vyhrážali interpretáciou že nábojnice sú hrozbou pre ďalších ktorí by pátrali a uverejňovali. Teraz sa vyhrážate policajným zákrokom davu ktorý pokojne žiada vaše odstúpenie – čo si vlastne myslíte o sebe pán Fico?

Bránite skutočnému vyliatiu pravdy, blokujete skutočné potrestanie vinníkov – organizátorov daňových podvodov, účastníkov obchodných machinácií s liekmi a s ľudskými orgánmi určenými na transplantácie, účastníkov bankových podvodov v Pente a J&T banke prepojene na vybrané firmy, cez fiktívne prevody a cez schránky… Je toho priveľa, až si to sám nedokážete predstaviť? Oháňate sa slobodou tlače a zároveň manipulujete tlačou ako sa vám zachce? Máte odborníkov ktorí zastavia aj to najhoršie čo vám hrozí? Pošlete ich aj za mnou? Moji priatelia vás usvedčia, ako vás usvedčujeme v kauze Kuciak a spol.

Pán Fico. Vinný ste aj preto, ak už si nepriznáte mafiánsku kamariu, že sa to stalo za vašej vlády. To je nepopierateľný fakt a dôvod na vaše odstúpenie.

Mali ste v tichosti podať demisiu. Mali ste požiadať prezidenta o vyhlásenie predčasných volieb. Ale vy  ste choromyseľne zotrvali, blokujete pravdu, a teraz vháňate ľud SR do bolestivého procesu, na konci ktorého možno obnovíme výnimočný trest smrti pre tých čo zradili voličov. Vy sám ste kedysi žiadal obnovenie trestu smrti – pre koho? My ho žiadame pre tých čo zneužívajú postavenie v zástupnej moci, pre politikov čo zneužívajú a zrádzajú voličov. Cítite ten  rozdiel? Vaša kokakola vás ťahá tam kam nechcete ísť, ale to ste si mal rozmyslieť už dávnejšie. Čo ešte dodať?

Pokyn ľudu tejto luciferskej slovenskej vláde: Prestaňte míňať peniaze voličov (!) na fiktívne odmeny, prestaňte svietiť (!), a dajte si odchod skôr ako vás vyzve európska komisia!

 

Štvrté výročie tragédie Boeingu MH17

09.07.2018

Vyšetrovanie Spoločného vyšetrovateľského tímu, Joint Investigation Team, JIT, zostáva naďalej maximálne utajované pred verejnosťou, a ustavične sa odďaľuje oficiálne stanovisko, zverejnenie viac »

Ruženec Sedemsvätiaceho Ducha Svätého, 7×7

12.05.2018

Modlitby k Duchu Svätému sú zahalené Tajomným účinkovaním v našom svete. Ešte aj kresťania sa ich modlia s obavou aby niečím neurazili všemohúcu Výsosť z nebies. Táto modlitba sa mi javí viac »

Mayová a Trump podporujú prípravu vojny na východe EÚ

19.04.2018

Nejde len o provokáciu, ide aj o manipuláciu s mentálnou kapacitou občanov EÚ. Rovnaký scenár bol použitý už dvakrát v blízkej minulosti. Generálna prokuratúra Ruskej Federácie (ďalej len viac »

USA-RUSSIA/SUMMIT

Druhý summit Putin-Trump by sa mal konať na jeseň

19.07.2018 23:33

Diskusie o príprave ďalšieho stretnutia Trumpa s Putinom už prebiehajú.

sarmat

Rusi zverejnili nové videá svojich špičkových zbraní, pozrite si ich

19.07.2018 22:29

Futuristické zbrane, z ktorých niektoré sú už v službe, sú navrhnuté tak, aby poskytli Rusku silný odstrašujúci účinok proti akejkoľvek agresii.

Finland Trump Putin Summit

Čiernohorci odmietli slová Trumpa, že by boli schopní vyvolať svetovú vojnu

19.07.2018 21:57

"Čierna Hora je maličká krajina s veľmi silnými ľuďmi... Majú veľmi tvrdých ľudí. Môžu sa stať útočnými a - dobré ráno - máme tu tretiu svetovú vojnu," povedal Trump.

Ukrajina, vojaci

Rusko sa ospravedlnilo arménskemu Paniku za spôsobenú paniku

19.07.2018 21:27

Počas neohláseného cvičenia ruskí vojaci v dedine strieľali a prechádzali vojenskými vozidlami.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 510454x
Priemerná čítanosť článkov: 4478x

Autor blogu

Kategórie