Založ si blog

Je nejaký rozdiel medzi Jankovskou a Kolíkovou?

Ako o tom referovali médiá, aj čo nebolo povedané, sú nejaké formálne rozdiely:

Kolíková má na svedomí životy ľudí, Jankovská možno tiež, ale je trestne stíhaná.

Kolíková dlhodobo budovala svoju „chobotnicu“, Jankovská do „chobotnice“ vrastala.

Kolíková išla cestou politiky a usídlila sa na ministerstve spravodlivosti, Jankovská išla cestou justičnou v rodinnom klane do ktorého sa implantovala manželstvom.

Kolíková zneužívala politickú štruktúru SMER-u, Jankovská zneužívala „kamošov“ v podsvetí a tiež rodinné štruktúry justičnej „chobotnice“.

Kolíková neprizná ani nos medzi očami, Jankovská čo to priznala.

Kolíková je krytá koaličnou politickou chobotnicou do ktorej presedlala tesne pred voľbami 2020, Jankovská si to zrejme odsedí v base.

Kolíková sa kryje zahraničnými kriminálne organizovanými štruktúrami nacistického programu US-embassy vrátane Sorosových „mimovládok“, Jankovská o politike nemá ani šajnu, zato má prehľad o podsvetí. Zdá sa že je to jedno a to isté.

Kolíková je vzor US-zahraničnopolitickej arogancie – klame, kradne, podvádza, ale Jankovská je “len“ kriminálny živel v justícii.

O Kolíkovej sme (slovenská verejnosť) donedávna nevedeli, najprv ju kryl SMER-SD na min.just. – vedome či nevedome – je to už jedno, o Jankovskej referovali „iba“ poškodení občania SR (napr. Janíček), ale justičná mafia (pod plášťom SMER-SD) všetko kryla.
Prepáč Robko Ficko, ale je to tak – keby si vždy a dôsledne riešil sťažnosti občanov SR, nebolo by ani Jankovskej, ani Kolíkovej kriminálnej činnosti. Táto vládna koalícia chcela sekať hlava-nehlava všetkých zločincov, ale Kolíkovej šija je krytá US-embassy, a to ti asi vadí najviac. Nás ostatných to „iba“ desí… už vieme čo ste zač. Ty si hral fintičky že „máš kompas“ (= zahr.politika USA), ale táto vládna koalícia sa netají žiadnym zločinom a otvorene vyhlásila papuľou Korčoka že „Máme kompas“. Je to vyhlásenie vojny medzi koaličnou vládou a občanmi SR. Vinní sú všetci politici od r. 1990 až po dnes. Z politiky si urobili kriminálny biznis a stále chcú zneužívať zastupiteľskú moc, politiku ako takú urobili kriminálnou činnosťou na očiach ľudí.

Kolíková je kresťansky neprijateľná, zavrhnutá pre podporu LGBTI americkej mimovládky, absolútne deviantná osobnosť s totálne pokriveným uhlom sebareflexie.
Naproti tomu Jankovská je sexuálne zdravo orientovaná žena s akýmsi zvyškom zdravého jadra (priznanie) – otázka je, do akej miery dokáže prijať trest, a či dokáže pracovať na svojej náprave.

Hrôza by mala obchádzať každého občana pri uvedomení si jedného spoločného atribútu obidvoch zmijí:

Vyliahli sa pre zločin a nasťahovali sa do justície kde dlhodobo ničili pravdu, spravodlivosť, a zneužívali silu moci. Trest smrti by bol malý trest ako pre Kolíkovú, tak aj pre Jankovskú.

Prečo k tomu došlo že vidíme to čo vidíme? Myslíte si že nejaké voľby to napravia?
Chyba je v systéme ktorý to umožnil.
Politika je iný spôsob klamania a manipulovania s ľuďmi.

Až do 19. storočia to boli králi a dušpastieri čo manipulovali ľudské spoločenstvá.
Aktuálne je to tripartita :   Podsvetie – Vládne koalície – Dušpastierske bahno.
Nedotknuteľnosť tých čo rozhodujú o našich osudoch je fatálna chyba.

Jediná možnosť je nastolenie priamej demokracie bez politikov.
Duchovnú toaletu treba oddeliť od občianskeho života do „záujmovej činnosti jednotlivcov“ podľa ich osobného rozhodnutia. Veď každý bude pred Bohom zodpovedať sám za seba, tak nech zodpovedá za seba aj tu na matičke Zemi.

Do čela rezortov môžeme vybrať odborníkov a môžeme zrušiť parlament aj „rečnícky a nefunkčný trón“ prezidenta.
Zastupovať nás bude vždy jeden vybraný odborník za rezort – a bude niesť osobnú a hmotnú zodpovednosť za konanie, aj za nekonanie. Odvolateľný priamou demokraciou ihneď, a nahradený konkurzným verejným konaním ihneď.

Všetko ostatné je len na podporu parazitov a zapredancov.

 

„Eshelon“ kedysi a dnes

10.06.2021

Pozrite si film na internete správne pomenovaný „Odposluch“, „Odpočúvanie“, ale správnejší názov by bol „Eshelon“ (angl. čítaj „ešelon“). Pre mnohých postačí k lepšiemu osvojeniu situácie v odposluchoch od 60. až 70. rokov minulého storočia až po dnešok. Podobné riešenia odpočúvaní fungujú dnes aj s pridanými internetovými a satelitnými prepojeniami [...]

Ruský marš nás volá na pochod

27.05.2021

volá všetkých Slovanov čo ešte žijú, proti tým čo sa nad vlasťou nadrapujú, volá proti nim a ukončí ten boj… Kto dovolil USA odkloniť lietadlo juhoamerického prezidenta z trasy len aby sa presvedčili že na palube „je či nie je“ Snowden? Áno stalo sa, a nikto ich za to nekritizoval, žiadne sankcie ani vypovedanie diplomatov sa nekonalo, hoci donútili cudzie lietadlo (s [...]

„prezidentka“ Remišová oznámila

12.05.2021

Bábkoherečka si spravila z Čaputovej „máničku“. Vopred oznámila čo chce Čaputová povedať o 16:00 h. Takúto prezidentku máme :-)))) vyberte si: bábkoherečka alebo mánička – kto je tu prezident?

Banská Bystrica Skatepark

Pribudlo 42 infikovaných, vírus si vyžiadal ďalšie tri obete

13.06.2021 10:10

Počet hospitalizovaných pacientov klesol o 34.

Blinken

Šéfovia diplomacie USA a Kórey sa zhodli na potrebe odzbrojiť KĽDR

13.06.2021 09:00

Antony Blinken a Čchung Ui-jong sa budú snažiť o úplnú denuklearizáciu kórejského polostrova.

G7, Boris Johnson, Joe Biden

ONLINE: Bohaté štáty majú plán proti budúcim pandémiám

13.06.2021 07:00, aktualizované: 08:50

Deklaráciu z Carbis Bay, ktorá má urobiť svet akcieschopnejším pri pandémiách, nazval britský premiér Boris Johnson historickou.

dovolenka, cestovanie, rodina, pláž, leto, slnko, more

Chcete dovolenkovať mimo EÚ? Skončíte v karanténe, aj na dva týždne

13.06.2021 06:37

Nemci môžu slobodnejšie cestovať do 183 krajín sveta, Rakúšania dokonca do 191. Slováci len do 46 krajín.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 165
Celková čítanosť: 1413748x
Priemerná čítanosť článkov: 8568x

Autor blogu