Založ si blog

Politika Zemegule je v rukách teroristov, na Slovensku je v rukách samoľúbych

Boli sme tam a videli sme: „Mimoriadka“ Zahraničného výboru NR SR k téme Ukrajina bola 10. marca 2014 v kinosále NR SR. Oficiálne médiá sa pretekali v „lízaneckom dostihu“, kto viac a sa „prelíže“ k „OFICIAL STATING“ našej vlády. Najaktívnejší bol predseda ZV NR SR, kto iný ako p. Šebej ? Hviezda v pochlebovaní „zahraničnej politiky á la USA“ prekonal aj Mikuláša Dzurindu.

Poslancovi za MOST HID p. Šebejovi už nestačí sebapočúvanie v parlamente a na občasných schôdzach ZV NR SR, kde je akože predsedom. Hoci, skutočným predsedom ZV NR SR je totižto náš p. euroľúby Lajčák, on je dokonca aj hlavou ľudskoprávnych otázok SR. Akiste si p. Lajčák robí, dorába, právnický titul aby mohol aj právo nakomandovať do učesanej neškodnej formy na úkor občanov SR. Pokračujme teda, vidíme ako Lajčákovmu asistentovi Šebejovi treba zviditeľňovať seba sa, dokonca aj v takých vyhláseniach, že vraj „keby nás napadli Rusi, že on by vzal zbraň a šiel by do boja“.

Táto jeho nafúkaná prázdna mantra ma dohnala k tomu, že sa musím k nemu opäť vyjadrovať. To čo uverejnil na stránkach sme.sk je doslova a do písmena americká propaganda. Iba neobmedzená tuposť dokáže ignorovať štruktúru a kvalitu ruských zbraní. Pri vyhlásení vojny Ruskej federácii by zrejme polovica SR plynule prešla zo stavu pozemskej dočasnosti do stavu večnej blaženosti… vysvetliť to samoľúbemu obmedzencovi by asi bolo problémom.

Vás však isto zaujíma správa o tom, čo sa nedostalo do médií. Pani poslankyňa Ritomská prečítala názor občanov, ktorí žiadajú aby Slovensko dalo ruky preč od Ruska aj od Ukrajiny. Predkladám Vám doslovný citát jej správy, ktorý mi poslala na moje požiadanie m@ilom, lebo na ZV NR SR tejto správe nikto nevenoval pozornosť:

Vážení prítomní „euromajdanci“, ale predovšetkým pozdravujem vážené poslankyne a vážených poslancov disponujúcich triezvym rozumom.

Pred dvadsiatimi dňami bez dvoch, dňa 20. februára 2014, sa v Kyjeve vyjadril do médií Vadim Kolesničenko, poslanec Hornej komory Rady Regiónov Parlamentu Ukrajiny. Citujem doslova jeho vyjadrenie:

„Majdanovci mali zbrane ako prví (!) – a strieľali do neozbrojených policajtov ! S takými zvermi odmietam zasadať v parlamente. Títo zvrhlí sociopati nesú osobnú zodpovednosť za to, čo ako zvery rozdali ľuďom zbrane. Túto zver treba súdiť a nie s nimi rokovať. Turčinov a zver okolo neho – inak ich ani neviem nazvať, presne, bez cenzúry, takto to napíšte ako to hovorím – oni začali bratovražednú vojnu, Kličko, Turčinov. Dnes (20.2.2014) som chcel ísť na Námestie Nezávislosti kde stál a formoval sa Sevastopoľský Berkut. Oni mi v priebehu 40 minút oznámili že po nich strieľali zo samopalov a 6 príslušníkov Berkut bolo ťažko zranených. Pýtali sa ma prečo Berkuty nedostali od vlády zbrane? Ako dlho sa tam mali udržať bez zbraní? Koľko ešte ich malo byť zabitých? Kedy to má skončiť? A ten pederast nám ešte povie že ich ostreľujú snajperi. Rozprávajú rozprávky o tom že v Kabinete ministrov sedia snajperi a vysielajú to aj na Piatom kanáli. Kto strieľal z Konzervatória na príslušníkov bezpečnosti ktorí nemali ani nepriestrelné vesty? Nemali také vesty, lebo ich poslali do zamestnania aby zabránili masovým nepokojom podľa platných zákonov a predpisov. Tí zradcovia („euromajdanci“) stále kohosi obviňujú, kričia že „krvavý režim“, a pritom  sú to oni sami  čo sú za toto zodpovední lebo zabíjajú. Tie zvery strieľajú do svojich. Je to nepochopiteľné – prečo? Asi preto aby vyvolali konflikt, aby položili počiatok rozpadu Ukrajiny ! Teraz musíme dobre uvažovať, lebo ide o ľudské životy. Nič na Ukrajine nebude dobré, ak sa tí vlastizradcovia („euromajdanci“) budú ukrývať za poslanecké mandáty. Takí ako Kličko a Jacenjuk, obaja sú rovnaké zvery, dostali v Nemecku súhlas na rozpútanie bratovražednej vojny ! Všetci sa umývajú v krvi !“  _ koniec Kolesničenkovho citátu.

Toto svedectvo bolo zaznamenané predpoludním dňa 20. februára 2014, a my vieme, že do konca toho dňa zomrelo zbytočne priveľa Ukrajincov na obidvoch stranách Ukrajinskej občianskej vojny. Nazývajme veci presne: To bola, a možno ešte trvá, Ukrajinská občianska vojna. Toto svedectvo je súčasťou videa uloženého na mnohých portáloch internetu, a každý kto pozná súčasné problémy, pozná aj toto video. Nebudem opakovať fakty čo už všetci poznáte, kto nechce ich aj tak nepochopí. Zdôrazním však dva aspekty ktoré nám nesmú unikať: Prvý pohľad na Ukrajinu a Krym musí byť právne-historický. Druhý, pre nás dôležitejší, je nevyhnutný pohľad ekonomicko-geopolitický. Rada by som zdôraznila dva pragmatické argumenty k danému problému dnešnej Ukrajiny:

Ad 1/ právne-historický: Akiste vieme, že Krym patril odjakživa slovanským kmeňom a prvé historické pramene hovoria o Skýtoch. Ako isto všetci vieme aj to, čo znamenal pojem Kyjevská Rus. Posledné, viac ako dve storočia, patril Krym vyslovene Veľkému Rusku, vieme čo to je. Ale málokto vie, že po 2.sv.vojne došlo k akejsi vnútornej reorganizácii Sovietskeho zväzu, počas ktorej Chruščov doslova protiústavne súhlasil s nakreslením Krymu k mape Ukrajiny, vtedy to akože nič neznamenalo, ale bolo to protiústavné. Porovnajme dnešnú demokraticky a referendom vyjadrenú vôľu obyvateľov Krymu. Chcú patriť tam, kam patrili dlhšie ako dvesto rokov, a vyjadrili to v referende. Kto má právo im v tom zabrániť? Dávam právnickú otázku: Kto má právo zabrániť Krymským v ich referende vyjadrenej vôli? Pripomeniem jednu nedávnu hanbu aj našich politikov. Ak sa pozrieme na Kosovo tak sa musíme hanbiť že sme politike USA dovolili tzv. „humanitárne zbombardovať“ našich vlastných Slovanov, len aby sa presadila geopolitická expanzia USA prostredníctvom islamských teroristov… A výsledok? Terorista Hadžim Tadži sa bozkáva s americkými diplomatmi a uniká Haagskemu tribunálu, lebo je prezidentom Kosova. Toto máme odsúhlasiť aj pre Ukrajinu? Ten istý model? Nie je vám hanba pán Dzurinda? Ani Vám pán Šebej? Nemáte hanbu nazývať „demokratickým“ ten medzištátne teroristický proces ktorým bola zvrhnutá legitímna vláda a legitímny prezident Ukrajiny?

Ad 2/ ekonomicko-geopolitický argument: Keď vznikali vášne okolo pripojenia Ukrajiny k EÚ, prečo sa nikto nepopýtal Ukrajincov to, čo sa EÚ zo zákona mala opýtať? Pripomeniem zákon a slušnosť. Ak si niekto chce požičať v banke peniaze, vložia jeho identifikačné údaje do „bankovej informačnej siete“ a získajú čistý prehľad o jeho podlžnostiach. Prvá vec ktorú sa opýtajú, je: Ako to všetko chcete zaplatiť? Ukrajiny, resp. „ukrajinských euromajdancov“, sa nikto neopýtal na serióznosť ich túžob. Pani Ashtonová zlyhala, a zlyhali všetci europolitici ktorí slepo podporovali „euromajdanský chaos“.

Pripusťme, že časť Ukrajiny sa pridá k EÚ. Pýtam sa: Kto to zaplatí? Kto bude platiť vyššie dane aby Ukrajina mohla byť členským štátom EÚ?  Vy pán Dzurinda? Vy pán Šebej? Vy pán Fico? Vy pán Lajčák? Opovážim sa tvrdiť že ani jeden z vás, ale zaplatia to najchudobnejší občania Slovenska rovným dielom s najchudobnejšími občanmi EÚ !!!

Verím, že sa neprihováram k hluchým a slepým politikom, preto zdôrazňujem: Vážení, počúvajte hlas slovenského ľudu. Väčšina, takmer všetci jednohlasne kričia: Ruky preč od Ukrajiny. Ruky preč od Ruska. Môj návrh je rovnaký, navrhujem: 1. Slovensko musí vystúpiť z teroristického spolku NATO. 2. Slovensko musí vyjadriť svoju neutralitu k Ukrajinsko-Ruským otázkam.

Slovensko musí nechať jednať Rusko aj keby Rusko malo obsadiť celú Ukrajinu. Určite by to pre nás bolo bezpečnejšie a úctyhodnejšie, ako robiť poskoka teroristom sediacim v kanceláriách NATO.

Koniec citátu z príhovoru p. poslankyne. Ajhľa, máme aj múdre názory, lenže tie nedorazili k uchu mediálnych nominantov… lebo vzduch bol presýtený samoľúbosťou a jednoznačnosťou v prospech teroristickej politiky USA. USA diktuje politiku celej EÚ cez lady Ashtonovú – jednohlasne prijaté, naši paraziti vo vláde a kľúčoví agenti CIA ako „kohúti na smetisku“ ZV NR SR odsúdili Rusko, a pochválili Ukrajinských hrdlorezov. No koho by to nezdvihlo?

Oficiálnymi rečičkami boli médiá plné, nebudem ich opakovať. Čo ma však naozaj dožralo, keď p. Lajčák vyhlásil že internetové spravodajské videá sú „konšpiračné teórie“, alebo aj vyhlásenia Vadima Kolesničenka ktorý sa pozeral smrti do očí keď euromajdanskí vrahovia práve zabíjali neozbrojených policajtov ale aj civilov? Aj to je konšpirácia? Lajčák to označil za vojnu propagandy, ale zabudol povedať, že nikto z našich mediálnych pracovníkov tam práve vtedy nebol !!! A zabudol povedať, že niektoré médiá mimo nášho územia tieto správy vysielali !!! A čo p. Šebej ? Vy ako? Ste predsa člen maďarskej strany, tak by ste hádam mohli vidieť zábery v maďarskej verejnoprávnej televízii ako horeli ukrajinskí policajti od zápalných fliaš hádzaných euromajdancami ?

Na Ukrajine bol puč, a nie revolúcia. Lajčákovi nevadí že Estónsko potvrdilo pravdivosť rozhovoru o snajperoch na EuroMajdane. Ministerstvo zahraničných vecí Estónska potvrdilo pravdivosť telefonátu hlavy estónskej diplomacie Urmasa Paeta s Vrchnou predstaviteľkou EÚ pre zahraničné otázky Catherine Ashtonovou, v ktorom sa medziiným posudzuje otázka o snajperoch strieľajúcich v Kyjeve počas akcií na Majdane. Potvrdilo sa že sa strieľalo proti policajtom… „Je mimoriadne nepríjemné, že také odpočúvanie sa vôbec robilo“, vyhlásil Paet, ale podrobnejších komentárov sa minister zdržal. Nahrávka rozhovoru Paeta s Ashtonovou sa zjavila na YouTube. Ľudia, ktorí zahynuli na Majdane na oboch stranách, boli podľa slov Paetu zabití jednými a tými istými snajpermi najatými lídrami Majdanu.

A p. Fico sa nechal počuť takou prostotou: „Máme na to, aby sme to všetko mohli platiť?“ Hneď si aj odpovedal: „Iba, ak to bude vôľa našich občanov“… To akože naozaj my nebudeme platiť Ukrajincom žiadne peniaze ani pôžičku? To len EÚ im dáva miliardy? A „náš cisár“ Obama NATO im tam pošle vojenskú pomoc ako to žiadali Dzurinda a Šebej? To my akože nezaplatíme? Ani jediným, slovenským životom? To si aj myslíte, či nás len tak chcete lakovať? Vy si fakt myslíte o nás jednoduchých ľuďoch že sme idioti? To si môžete myslieť iba ak podľa vzor vo vašich gumových hlavách.

Prečo nás klamete bývalí súdruhovia? Teraz ste „voľno-trhoví“ agresori na výplatnej listine CIA? To preto?? Vy nemôžete byť morálni zástupcovia ľudu? Vy musíte vždy a stále iba klamať a podvádzať občanov SR? Ako za komunizmu tak aj dnes? Jednu totalitu ste vymenili za druhú, lebo inak žiť nedokážete? Absolútne nevnímate teroristickú politiku USA?

Z úst našich politikov vyšli aj iné perličky: „Všetko máme pod kontrolou.“ … no jasné, lebo my môžeme brať „kamenný plyn“ cca o desať rokov z USA… a dovtedy nás RF bude tolerovať aj s našimi USA-sprostosťami, že?

… a dovtedy? Že vraj ruský plyn nám nezavrú, že to by nám hádam neurobili…

Takýchto dementov máme vo vláde.

Bože ochraňuj slovenských občanov pred hlupákmi pri moci ! Oni si neuvedomujú načo išiel Jacenjuk do USA – teroristi z Ukrajiny pozvú USA na pomoc do Ukrajiny…, a sme ihneď viete kde… dozviete sa to keď vstanete a pod nohami budete mať namiesto smradľavých papúč čistý biely oblak…

Jediný poslanec Číž sa prezentoval akýmsi prehľadom a citoval Britské listy, konkrétne názory Kissingera. To som bol prekvapený že Šebej, čo rád olizuje expanzívnu politiku Izraela, nepoznal tieto názory veľkého amerického Žida, exministra zahraničných vecí USA. Nepoznal to ani Lajčák, na tvárach to mali napísané.

Nikto z prítomných politikov nevedel, iba poslankyňa Ritomská to vedela a pomenovala: Na Ukrajine vznikla teroristická vláda podobná vláde v Kosove. Dňa 20.2.2014 začali euromajdanci strieľať do policajtov aj do civilov…

Kyjev – Ukrajina má teraz teroristickú vládu, stále tam trvajú ozbrojené konflikty a teror. Rusi majú plné právo ochrániť svojich rodných bratov. Ruská federácia bola požiadaná legitímnym prezidentom Ukrajiny Janukovičom, aby RF pomohla nastoliť poriadok v Ukrajine. Krym sa chce vrátiť tam kam patrí – do Ruskej federácie.

Nikto okrem Rusov, nikto z celého sveta nemá právo vstupovať so zbraňou v ruke ani do Ukrajiny, ale ani na Krym ! Je to vec dvoch štátov: Ukrajiny a Ruskej federácie !

Naše malé Slovensko má významnú možnosť odtrhnúť sa od teroristickej politiky USA, môžeme vystúpiť z NATO, ale musíme to žiadať na námestiach, lebo Ficova vláda nás oklame aj o tom, že my sme…

Pridám ešte súkromné názory pani poslankyne Ritomskej, ktoré mi písomne odsúhlasila že ich môžem uverejniť, citujem:

Krym je autonómna republika v rámci Ukrajiny, jej parlament má vyšší stupeň legitimity ako vláda pučistov z Majdanu, kde sa predviedli svetoví lídri, – euromajdanským svetovým lídrom málo záleží na demokracii, a na tom čo sa dohodlo. Celé Ukrajinské „protestovanie“ má scenár predom dohodnutý. Došlo však k nečakanému posunu. Prezident Janukovič dokázal stlmiť „kyjevskú horúčku“ prakticky až do skončenia olympiády, s čím lídri euromajdanu nerátali… vlastne preto sa Olympiády nezúčastnili tí, ktorí „vedeli“ ako to tam bude prebiehať. Aj Obama si vopred dojednával s Ashtonovou že On bude lídrom sveta za „vec euromajdancov“. Prevrat na Ukrajine pripravovali USA a EÚ. Pripravovali „Euromajdan“ v metropole Ukrajiny niekoľko rokov, toto vyhlásil v interview pre medzinárodný kanál Press-TV bývalý príslušník americkej rozviedky Scott Ricard. Priame štátne výdavky USA na protesty v Kyjeve presiahli podľa neho 5 miliárd US $. Medzi hlavnými sponzormi štátneho prevratu na Ukrajine nazval bývalý príslušník CIA zakladateľa internetovej dražby eBay Piere Omidiareho a amerického miliardára a burzového špekulanta Georga Sorosa. Ricarde sa domnieva, že príčiny ukrajinských udalostí sú ekonomické a geopolitické. Západ sa snažil vtiahnuť Ukrajinu ako aj iné bývalé sovietske republiky do NATO.

Súčasná vláda nemá legitimitu, lebo nebola zvolená, ako teda môže podnikať kroky na zadlžovanie a prehlbovanie ukrajinskej chudoby a závislosti na vonkajších vplyvoch? Ukrajina, jej vláda legitímna či teroristická, už nemôže ignorovať obyvateľov Krymu a nemôže im dosadzovať za guvernérov sponzorov Tymošenkovej strany tak ako v iných guberniách Ukrajiny. Už to má na starosti RF, a to treba akceptovať, je to vôľa krymského ľudu.

Prečo sa o všetkých okolnostiach nepíše? Prečo naše médiá a naša vláda papagájuje iba americké nezmysly o Rusoch? Naša slovenská vláda bude asi rovnaká bábková vláda v rukách USA, ako je terajšia teroristická vláda v Kyjeve. Krym odmieta bábkovú vládu Kyjeva, lebo sa snažili odobrať im autonómiu. Výsledkom EÚ – USA politiky na Ukrajine je vyložená hlúposť: USA požičia Ukrajine (nenávratne) 1 miliardu US $, EU požičia (dlhodobo nenávratne) 11 miliárd €.

Rusko nezaostáva. Dvíha cenu plynu pre Ukrajinu o 30%, na pôvodnú cenu, ktorú dohodla zlodejka expremiérka Tymošenková pred rokmi.

Verme, že mocní prijali „správne“ opatrenia, a že Ukrajina už nebude potrebovať EuroMajdan s vlastnými ostreľovačmi.

Obchody sa presmerujú, výrobky vyrobené na Ukrajine prestane kupovať Rusko, kto ich kúpi?

Naši euroamerickí vladári nám hovoria že to my nezaplatíme – a skutočne… ?

Ruženec Sedemsvätiaceho Ducha Svätého, 7×7

12.05.2018

Modlitby k Duchu Svätému sú zahalené Tajomným účinkovaním v našom svete. Ešte aj kresťania sa ich modlia s obavou aby niečím neurazili všemohúcu Výsosť z nebies. Táto modlitba sa mi javí viac »

Mayová a Trump podporujú prípravu vojny na východe EÚ

19.04.2018

Nejde len o provokáciu, ide aj o manipuláciu s mentálnou kapacitou občanov EÚ. Rovnaký scenár bol použitý už dvakrát v blízkej minulosti. Generálna prokuratúra Ruskej Federácie (ďalej len viac »

Via Crucis – Krížová Cesta

30.03.2018

Po premodlení týchto slov som nedokázal nechať si ich iba pre seba. Autorom je legionár Kristov pôsobiaci na Slovensku od 25. marca 1987. Slovenskí legionári nie sú registrovaní tu na tejto Zemi, viac »

Sarah Sandersová, USA, Florida, škola,Trump, zbrane,

Trumpovu hovorkyňu Sandersovú údajne odmietli obslúžiť v reštaurácii

23.06.2018 22:04

Stránky reštaurácie vzápätí zaplavilo množstvo pozitívnych aj negatívnych hodnotení kvality podniku.

Bratislava, Korunovácia Leopolda II., Marek Majeský

V Bratislave korunovali mladšieho syna Márie Terézie Leopolda II.

23.06.2018 21:47

Samotnej korunovácii predchádzal korunovačný sprievod, ktorý po obrade pokračoval ulicami Bratislavy až na Hviezdoslavovo námestie.

Británia, protest, brexit, Londýn

Na druhé výročie referenda o brexite demonštrovali v Londýne desaťtisíce ľudí

23.06.2018 21:13

Demonštrácia sa konala pri príležitosti druhého výročia referenda, v ktorom Briti tesnou väčšinou odsúhlasili tzv. brexit.

Horst Seehofer

Seehofer zopakoval, že nehodlá v spore s Merkelovou ustúpiť

23.06.2018 20:27

Predsedníčka koaličnej SPD varovala, že sa Seehofer vydal na cestu "k nemeckému brexitu".

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 113
Celková čítanosť: 494805x
Priemerná čítanosť článkov: 4379x

Autor blogu

Kategórie