Založ si blog

Pán Fico, prestaňte paviánčiť, a konajte

Až (!) 90% občanov SR (!) odmieta zapredanú Vládu SR a vlastizradnú prezidentku. GP Žilinka zadefinoval činnosť tejto lúzy ako vlastizradnú, ústavno-zločineckú. Napriek tomu celá opozícia len škrieka zo svojich konárov ako šibnuté paviány. To vám tak veľmi chutia banány (platy) ktoré vám napriek škrekotu stále idú?

Ste ako opice – bez zodpovednosti voči voličom !

Spomeňte si ako to urobil Muamar Kaddáfi!, Napoleon, Pinochet, gen.Franco (mimochodom vzdialený príbuzný babičky z otcovej strany) – jednoducho poslúchli vôľu ľudu a prevzali zodpovednosť !!!

Škriekanie na YouTube a organizovanie opičích tam-tamov na námestiach – to nie je zodpovednosť. Kvetinoví hipáci dokázali v tam-tamoch podstatne viac!

Vážení opoziční paviáni (politickí „vodcovia“), chcete mi povedať že armáda a polícia spolu tvoria až desať percent z občanov SR na strane teroristov – vlády a prezidentky?! Na nich sa nevzťahuje štatistické rozloženie názorov?

Až 90 % armády a polície majú už dosť terorizmu do ktorého ich núti vláda a prezidentka!
Máte oveľa jednoduchšiu situáciu ako Kaddáfi alebo Napoleon – a predsa len škriekate a zvolávate tam-tamy. Ste aj vy len lúza ako teroristická chamraď?

Urobte to vznešene: Vyžiadajte si zatykače na celú koaličnú vládu, prezidentku a koaličných poslancov SR ktorí odhlasovali alebo sa len zdržali hlasovania za vlastizradnú „Dohodu o obrane USA – SR“! Pozatýkajte ich ihneď, a na súdy bude času dosť !

Ak to neurobíte, nemáte žiadny vzťah k zodpovednosti ku ktorej ste prisahali v parlamente!

V tom prípade ste len vrieskavé opice a nezaslúžite si už nikdy viac žiadnu dôveru!

Skončíte aj vy, spolu s teroristami – za nepriamu podporu terorizmu !

Liz Truss prevetrala čiapku v Moskve

14.02.2022

Mixel pixel zaminir GB Liz Truss prevetrala čiapku v Moskve. Zaletela si do Moskvy a ani nevedela čo tam chce, a nevedela ani čo sú „Minské Dohovory“. Kuchárka v „banderastanskej“ kuchyni to vie, ale zaminir Truss ani šajnu. Najprv si zopakujeme čo sú tie Minské dohovory: Predovšetkým – podpísali ich zástupcovia EÚ a aj „banderstanu“, lebo [...]

Synodalita

01.02.2022

Synodalita nie je organizovaná štruktúra, nemá to byť politická organizácia (PP Benedikt XVI), ale – a to je aj môj názor – má to byť jednota jednotlivcov v spojení s myslením IC XC („aby ste -sme- všetci jedno boli“). Žiaľ, všetky cirkevné spolky – počnúc vatikánskymi katolíkmi, končiac sektami – majú štruktúru založenú na politických [...]

Na strelnici ukrajinského konfliktu

30.01.2022

Slovensko je terčom a štítom v záujmoch USA. Terčom nastrčeným USA pre rakety RF – ihneď ako sa sem nasťahujú diverzanti US-Army (US-A). Okrem toho, že budú cvičiť ukrajinských nacistov ako likvidovať Rusov – doneckých a luhanských povstalcov, budú si budovať raketové základne s jadrovými hlavicami priamo v našich horách – chránené – nechránené [...]

fico, pellegrini, danko

Prieskum: Takmer dve tretiny ľudí si myslia, že vláda vydrží celé štyri roky

07.12.2023 23:27

Podľa krajov veria koalícii najčastejšie obyvatelia Trenčianskeho, Trnavského, Banskobystrického, Bratislavského a Žilinského kraja.

APTOPIX Netherlands World Press Photo

Katalóg World Press Photo nemá na obálke víťaznú fotografiu z Mariupolu

07.12.2023 23:19

Nadácia World Press Photo na obálku neumiestnila víťaznú fotografiu pre jej explicitný obsah.

Benátky, Taliansko

Aktivisti postriekali bahnom Baziliku svätého Marka v Benátkach

07.12.2023 22:42

Akciou protestovali proti podľa nich neadektávnym politikám v boji s klimatickou zmenou.

karabach

Arménsko a Azerbajdžan sa dohodli na výmene zajatcov i normalizácii vzťahov

07.12.2023 22:19

Azerbajdžan a Arménsko vedú dlhodobý konflikt o územie Náhorného Karabachu.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 189
Celková čítanosť: 1699672x
Priemerná čítanosť článkov: 8993x

Autor blogu