Založ si blog

Americký kanibalizmus roztáča ukrajinský mlyn

Agenti SŠA konkrétne z agentúr CIA, NSA rozpútavajú veľmi dôležité vojny na rôznych miestach Zeme, podľa jednotného formátu. Historické udalosti určitej oblasti použijú na zhromaždenie geríl v ktorých rozdúchajú nacionalistické vášne a založia plamene občianskych nepokojov. Gerily sú vyškolené izolovanými informáciami a pôsobia dojmom naprogramovaných robotov, lebo nič ich neodkloní od ich cieľov. Dotované a udržiavané sú aj drogami, nielen zbraňami. Zvláštne je, že po zatknutí takého fanatika, bez drog je tento krotký ako baránok, a zdá sa že skutočne ľutuje čo robil. Niektorí sa však dostávajú do vrcholnej politiky, ako sa to podarilo kosovskému prezidentovi, nedávno terorista zabíjajúci Srbov a pravoslávnych obyvateľov Kosova, ale teraz Američanmi aj Angličanmi objímaný politik…  ale pokračujme: Pre SŠA sú tieto vojny životne dôležité, musia byť vždy na inom území – nikdy nie v SŠA. V samotných SŠA sú všetky protesty v zárodku krvavo potlačené, ale z vývozu nepokojov a vojen žije americký dolár. Posilňuje vždy po vzplanutí nejakej lokálnej vojny. Najviac posilnili po rozpútaní vojny v Juhoslávii. Hanba našim politikom, ktorí trvajú na spojení s agresorom typu SŠA – ničím sa nelíšia od kanibalov.

Ukrajina – Kulikovo pole bolo miestom pokojných manifestácií za federalizáciu Ukrajiny. Žiadali referendum o federalizácii. Majú na to občianske právo tým skôr, že kyjevská junta im zakázala ich občianske právo na ich materinský jazyk!

Federalisti nechceli odtrhnutie od Ukrajiny, ale žiadali federalizáciu Ukrajiny. To znamená, že Maďar na západe Ukrajiny môže hovoriť Maďarsky, a Rus na východe Ukrajiny môže používať ruštinu… iba to chceli. Dnes budú požiadavky východných častí Ukrajiny zrejme podstatne tvrdšie, Ukrajinská junta sa totiž prejavila priamo ako nacistická vláda z čias nemeckého nacizmu… totálna  anachrónia, ako keby ich vykopali z nacistických hrobov.

Dňa 02. mája 2014 tajné nacistické gardy (Nac-gardy) tajne schválené Najvyššou radou Ukrajiny, previedli útok ohňometmi na bezbranných zástancov federalizmu – federalizácie Ukrajiny… V súčasnosti v mestečku Kulikovo pole prebieha nerovný občiansky boj proti nacistickým gerilám vyslaných kyjevskou juntou, ktorá začala streľbu do vlastných občanov už 22. februára 2014 na Majdane.

Dňa 2.5.2014 tu kyjevskí nacisti podpálili ohňometom viacerých doneckých mierumilovných občanov Ukrajiny, ktorí žiadali od Kyjeva federalizáciu Ukrajiny.

Správa z miestnych zdrojov ktorá ukazuje lži v oficiálnom stanovisku ukrajinskej milície:

Список опознанных трупов в Доме профсоюзов растет. Опознаны уже 15 тел. 5 человек погибли в результате огнестрельных ранений. В это же время милиция заявляет, что активисты Куликового поля сами себя подожгли и стреляли в “мирных” сторонников евроингеграции. Так кто в кого стрелял?

Preklad: Zoznam spoznaných tiel v Dome profsojuzov sa rozrastá. Rozpoznaných bolo 15 tiel. 5 ľudí zomrelo na následky popálenín spôsobených ohňometom. V tom čase polícia informuje, že aktivisti Kulikovho poľa sami seba napadli ohňometmi, konkrétne že vraj napadli „mierumilovných“ zástancov eurointegrácie… Tak teda kto do koho strieľal?

1. Негатуров Вадим, 54 года — умер в больнице.

2. Маркин Вячеслав, 44 года— умер в больнице.

3. Калин Анатолий — погиб в огне.

4. Бражевский Андрей— выпрыгнул из горящего Дома профсоюзов, забит насмерть уже на земле.

5. Мишин Сергей, 28 лет — погиб в огне.

6. Садовничий Александр 1954 г.р. — погиб в огне.

7. Геннадий (фамилия уточняется, около 30 лет) — погиб в огне.

8. Бирюков Андрей, 1978 г.р. — огнестрельное ранение.

9. Жульков Александр, 1968 г.р. — огнестрельное ранение.

10. Егорский Николай, 1976 г.р. — огнестрельное ранение.

11. Петров Геннадий, 1985 г.р. — огнестрельное ранение.

12. Иванов Игорь, 1987 г.р. — огнестрельное ранение.

13. Никитенко Максим, 1982 г.р. — разбился, выпав из окна Дома Профсоюзов.

14. Булах Виктор, 1956 г.р. — разбился, выпав из окна Дома Профсоюзов.

15. Вареникаина Анна, 1955 года рождения — погибла в огне.

Редакция издания ТАЙМЕР постоянно проверяем и обновляем информацию.

Напомним, при мэрии Одессы работает «горячая линия»: жители города могут узнать информацию о пропавших в ходе беспорядков родных и близких по телефону (048) 705-55-55.  

В Киеве представители нынешних властей или пока никак не реагируют на произошедшую в Одессе трагедию, или реакция носит откровенно националистический характер.

Preklad: V Kyjeve nijako nereagujú na tragédiu v Odese … ani na to, že tragédia má nacionalistický charakter.

Iné miestne zdroje uvádzajú: Úrady sa obávajú nepokojov počas osláv 9. Mája, najmä v Charkove. Mesto zostalo bez starostu. Starostu Gennady Kernes smrteľne zranili atentátom 28. Apríla, teraz je liečený v Izraeli. Predtým bolo hlásené, že správa Charkova sa rozhodla zrušiť vojenské prehliadky na Deň víťazstva …

7.5.2014 | Prezident Putin žiada Ukrajinu, aby rozhodne a jednoznačne odhalili vinníkov zločinu z 2.5.2014,  lebo „to čo sa deje na východe Ukrajiny je reálny fašizmus agresívny proti vlastnému národu a maskovaný vládou Ukrajiny ktorá sa zmocnila vlády násilím…“.

Úvaha z Odesy: 7.5.2014 | Mobilizácia pre Kyjev je potrebná, chcú izolovať opozíciu, povedal politológ, lebo iba tak môžu opozíciu (federalistov) vylúčiť z politického procesu… uviedol ruský spravodajský publicista a vojenský expert Alexander Širokorad: „Kyjev zmobilizoval posily pre vojenské operácie na juhovýchode Ukrajiny, tzv. Eskadry smrti (Nac-gardy) proti iným skupinám. Mobilizanti budú môcť bojovať proti svojmu vlastnému ľudu. Takže oficiálne orgány štátnej správy môžu legálne izolovať stovky alebo aj tisícky ľudí, ktorí nie sú ochotní podporovať Kyjev” – dodal analytik Širokorad a ďalej poznamenal, že podľa jeho názoru Ukrajina potrebuje Výnimočný stav, avšak úrady to nedovolia, lebo v tomto prípade by krajina zo zákona nebola schopná usporiadať voľby – dospel k záveru analytik. 

V predvečer Najvyššia rada Ukrajiny schválila Vyhlášku vydanú prezidentom Alexandrom Turčinovom o „čiastočnej mobilizácii“ (pozn. blogera: Nac-gardy, v preklade do jasnej reči to znamená výberové gerily podľa SŠA vzoru, vhodní muži do nacistických kománd odvelených na juhovýchod Ukrajiny). To sa bude uskutočňovať vraj 45 dní odo dňa vyhlásenia Vyhlášky. Mobilizácia je deklarovaná pre oblasti Vinnytsia, Dnepropetrovsk, Lugansk, Charkov, Odesa a Doneck.

7.5.2014 | Ruskí fanúšikovia podporili myšlienku futbalových zápasov bez divákov. Na Ukrajine predseda Asociácie športových fanúšikov Vsevolod Alekseev si je istý, že futbalové kluby by mali reagovať s pochopením a prijať vykonanie zostávajúcich zápasov sezóny 2013-2014 vo všedné dni a bez prítomnosti fanúšikov „aby sa predišlo nehodám a stratám“.

Historické rozkľúčenie – Kulikovo pole, Odesa, juhovýchodná Ukrajina:

V 14.storočí bolo Kulikovo pole skutočným poľom, kde sa odohrala rozhodujúca bitka. Moskovské veľkoknieža Dmitrij Donskij v nej porazil Mongolov. Bola to prvá veľká porážka Mongolov, ktorí 200 rokov dovtedy sužovali obyvateľov ruských a donských stepí. Bitka ukončila mongolské súženie dňa 8. septembra 1380. Nasledujúce výboje Mongolov boli stále častejšie odrážané, a súženie už nebolo také veľké.

K rozhodujúcemu rozbitiu mongolského chanátu došlo až v roku 1547. Vtedy prvý ruský cár Ivan IV. Hrozný Car Gosudar (v preklade vo význame: Cár Zakladateľ Ruského cárstva), definitívne porazil Zlatú hordu (Kipčak, osem mongolských chanátov). Na pamiatku tohto slávneho činu prvý ruský cár vybudoval chrám sv. Vasilija Blaženovského. Chrám sa hrdí ôsmimi zlatými cibuľovitými kupolami, viditeľný v plnej kráse v Moskve na Červenom námestí, ako svetový unikát chrámovej stavby.

Záver: SŠA netušia do akej žeravej pece strčili svoj chobot. Mali by si zapamätať dôležitú poučku:

Rusi nikdy vojny nezačínajú, ale vždy ich dokončujú.

A pre nás dôležité poznanie:

Rusi sú naši slovanskí bratia, a hlúposť niektorých Ukrajincov v kyjevskej junte nás nemôže obrátiť proti najsilnejšiemu bratovi na svete.

Vojna a chaos, bohatnutia vampírov pokračujú

28.10.2016

Dovoľte, aby som odcitoval časť z diskusie pána prezidenta Putina, ako odznela na medzinárodnom fóre vo Valdaji. Prítomnosť zahraničných osobností nasvedčuje, že nie každý sa necháva hypnotizovať viac »

Londýn videl “džihádistický deviatnik”

23.03.2016

Prečo médiá neinformujú o premorenej EÚ? Prečo musia Londres čušať o nenávistnej fundamentálnej hrozbe? Prečo o tom naše médiá neinformujú? Prečo sa tieto veci musíme dozvedať vlastnými viac »

EÚ zlyháva, odhalila svoju slabosť

22.03.2016

Dnes ráno sa Brusel ocitol uprostred vojny ktorú už dávnejšie vyhlásili radikálni islamisti Islamského štátu (IS) celému svetu. Madam Merkel by si mala vstúpiť do svedomia. Otázka vrelého viac »

Holuby

Ako žiť s holubmi v mieri v jednom meste? Zamedziť prístup a nekŕmiť

25.02.2017 16:00

Kým svetové metropoly bojujú s holubmi, ktoré ničia pamiatky, naše samosprávy problémy nehlásia. Úrady ľudí vyzývajú, aby si zabezpečili obydlia a neprikrmovali.

Fico

Fico: Ak regulačný úrad prijme nezmyselné rozhodnutie, budem konať

25.02.2017 14:46, aktualizované: 16:47

Aj keď je ÚRSO nezávislým úradom, pokiaľ prijme nezmyselné rozhodnutie, ako to bolo v prípade cien energií na tento rok, predseda vlády Fico (Smer) bude konať.

Czech Republic Elections-e2e2c3ff07d04c63985f35d0a0c35cfd

Babiš testuje dôveru ľudí, chce kandidovať z posledného miesta

25.02.2017 14:34

Predseda hnutia ANO Andrej Babiš sa rozhodol ísť do októbrových volieb z posledného miesta stredočeskej kandidátky.

Azerbajdžan, vojak

Pri bojoch v Náhornom Karabachu zahynulo viacero vojakov

25.02.2017 14:20

Azerbajdžan v sobotu oznámil, že viacero jeho vojakov zahynulo počas bojov v oblasti sporného Náhorného Karabachu.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o všetkom, nájdete ma aj na FB: facebook.com/axon.doctorow; v úcte Váš blogger Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 357626x
Priemerná čítanosť článkov: 3472x

Autor blogu

Kategórie