Založ si blog

Ukrajina – infostream – čo naše médiá nepovedia

Brusel papagájuje rétoriku Bieleho domu bez uváženia a vtiahol EÚ do novej ekonomicko-vojenskej krízy. Poďakujme odchádzajúcim papagájom Barosovi, Rompuyovi a Ashtonovej.

Fakty včerajšieho dňa znova usvedčujú eurofilnú[1] a rusofóbnu[2] majdansko-kyjevskú juntu z nacistického režimu.

Pripomeňme si – „euromajdanci“  označili federalistické hromadné protesty na východe Ukrajiny za „teroristické skupiny“, a to napriek týmto faktom:

Protestujúci federalisti neboli ozbrojení, boli to pracujúci občania ktorí žiadali federálne usporiadanie Ukrajiny. Bola to ich oprávnená a demokratická odpoveď na Kyjevom zakázané používanie ruského jazyka. Malé skupiny federalistických povstalcov deklarovali odhodlanie brániť myšlienku „Ukrajinskej Federácie“ vlastnou krvou, ale nestrieľali, bolo ich pramálo a sami sú prekvapení že teraz musia dostáť svojho slova. Prečo? Lebo Ashtonová podporila hrdlorezov (Turčinov + ACADEMI) najatých agentmi CIA; lebo Rompuy bol zmätený, nevedel kde je sever, a tiež podporil kriminálne živly v násilnom prevzatí moci na Ukrajine; lebo všetci ministri zahraničných vecí EÚ sa nečinne pozerali na SŠA a papagájovali čo klamali Kerry a Obama…

Takýto obraz Európy v 21.storočí je katastrofa, ktorú si nikto slušný v EÚ neželal, ale pre SŠA je to príležitosť opäť posilňovať dolár na úkor štátov EÚ.

Otázka znie: Čo chceli organizátori majdanského puču dokázať tým, že zakázali ruštinu? Chceli tým zmazať ukrajinské dlhy voči Rusku? Politika Kyjeva je nielen agresívna, ale je priam šialená a v Európe nemá miesto! Politika Kyjeva sa čoraz viac podobá na agresívnu politiku Ku-Klux-Klanu riadeného zbrojármi SŠA. Prečo Ku-Klux-Klan? Lebo väčšina zbrojárov je tajne organizovaných v tejto nacistickej vrcholnej triede amerických slobodomurárov. Nacisti skrytí v pravicových politických stranách SŠA riadia obchod s drogami a so zbraňami, udržiavajú lokálne vojny kdekoľvek mimo územia SŠA, vymáhajú zo štátneho rozpočtu SŠA stále väčšie dotácie na „obranu vlasti“… To sú oni, tí ktorí nadiktovali politiku EÚ podporujúc nacistov v Ukrajine. Kde bol Kličko pred kyjevským pučom? V SŠA, dostával riadne vyučovanie o zahájení riadení ozbrojeného puču. Kde bol Kličko pred streľbou na Majdane (22.2.2014)? Bol na „tlačovke“ v Bruseli a žiadal zbrane pre „domobranu“ v Kyjeve.

Z myšlienky Ukrajinskej federácie sa postupne vykryštalizovala myšlienka pripojenia k Ruskej federácii. Prečo? Lebo občania východnej Ukrajiny si to žiadajú so slovami: „Nechceme žiť v strachu pod pätou kyjevských nacistov!“ To je výsledok kyjevského nacistického útoku na východ Ukrajiny.

V Afrike odhalili aktivity agentov CIA vo viacerých lokalitách, v Iraku odhalili klamstvá a organizované skupiny Alkajdy platené zo CIA. V Sýrii tak isto boli odhalení agenti Alkajdy a dcérskej Alnusry – vycvičené skupiny hrdlorezov prišli z v tureckých vojenských táborov organizovaných agentúrami SŠA, ale zlyhali, preto sa opäť presunuli do Európy na Ukrajinu, veď Juhoslávia bola pre nich zlatá baňa podobne ako Irak.

Zbrojári SŠA, vojenské a polovojenské agentúry SŠA (CIA, NSA, DEA, ACADEMI) cez Obamu, cez OSN, cez NATO – a žiaľ, aj cez EÚ – si permanentne chcú plniť banková kontá. V Európe ich konečne začali odhaľovať nielen slušní občania, ale už aj politici, o tom nižšie.

Každodenný obraz vo východnej Ukrajine: Ukrajinská nacistická armáda strieľa do civilných áut, do detského autobusu, do žien a mladých zamilovaných párov…, lebo vraj tam sú, alebo môžu to byť „teroristi“…

Dokedy budú ministri zahraničných vecí štátov EÚ tolerovať takéto nehanebné jednanie pod vlajkou európskeho spoločenstva? V Kyjeve visí vlajka EÚ na všetkých možných štátnych úradoch… Môžu toto európsky politici prehĺtať len tak a nezadusiť sa ?

Aktuálne:

Slaviansk: Včera, 29. 5. 2014 ráno zaútočila ukrajinská nacistická armáda na detskú kliniku v doneckom Slaviansku. Delostrelecká paľba smerovaná do centra Slavianska prerazila múry, vyrazené okná… ako v Iraku, zničený je centrálny príjem a anesteziologicko-resustičné oddelenie. Údajne sa v nemocnici skrývali „teroristi“, čo personál nemocnice absolútne odmieta. Samozrejme, personál nemocnice odmieta takú ukrajinskú vládu, ktorá vyhlásila pokojných protestujúcich občanov Ukrajiny za „teroristov“. Svojím spôsobom, ľudia v bielych plášťoch ošetrujúci malé deti, sú federalisti, žiadajú vlastnú samosprávu. Je to dôvod na brutálny vojenský útok na bezbranných civilov? Nemocnica je teraz nefunkčná, kvalifikovaná lekárska pomoc je nedostupná! Občania Slavianska sa svojpomocne snažia nemocnicu opraviť. Občania utekajú z mesta do bezpečia. Ruskí jednotlivci posielajú prázdne autobusy k ukrajinskej hranici a odvážajú utečencov do ruského bezpečia… Je toto možné v 21.storočí v takzvanej mierovej Európe?

Dnepropetrovsk: Včera, 29.5.2014 večer vtrhli čierno odetí maskovaní muži (ACADEMI, alebo chce niekto povedať že nejakí nindžovia?) do fabriky na papier. Podľa ich účelného správania to boli špeciálne vycvičení a fyzicky pripravení muži bez identifikácie, technicky po zuby vyzbrojení špecialisti proti ktorým sa civili nezmohli ani na slovko odporu. Hodinu pred útokom telefonoval kyjevský oligarcha funkčnému riaditeľovi ale nepovedal o čo mu ide. Papiernická fabrika patrí východoukrajinskému federalistovi. To je dôvod, pre ktorý kyjevský oligarcha tzv. „vyvlastnil“ papiernicku fabriku? Útočníci podpálili federalistovi majiteľovi osemnásť fabrických áut používaných na rozvoz papiera, zaparkovaných pri fabrike. To je kyjevská demokracia?

Útočníci preliezli ploty, prehupli sa ponad brány a riaditeľovi papierenského závodu odobrali všetky kľúče. Od včera večera visí na stenách a bránach papierne oznam: Strážený objekt, vstup zakázaný. Je toto demokracia?

Čo sa ešte musí stať aby sa európski ministri zobudili?

Ale občania Európy už dávno vedia, a otvorene jednajú:

Brusel: Jaceňjuk pricestoval do západnej Európy navštíviť Ashtonovú. Privítali ho pískajúci občania s transparentmi: Si fašista, my ťa tu nechceme!

Berlín: Včera pricestoval Kličkov do Nemecka, chce obhajovať svoj majstrovský titul. Myslel si, že v Berlíne ho čaká slávobrána, ale padla mu sánka. Berlínčania privítal Kličkova s piskotom a transparentmi: Kličkov si vrah civilných občanov! Kličkov nie si želaný v Nemecku! Kličkov choď preč!  Zrejme si Kličkov nevyboxuje, neobháji majstrovský titul… isto nie tak ľahko. Podľa mňa, Kličkovi by mali odobrať všetky športové tituly a mali by mu zakázať doživotne akékoľvek športové verejné účinkovanie a mali by ho postaviť pred Haagsky tribunál ako iniciátora nacistického puču na Ukrajine.

Paríž: Francúzska vláda včera 29. 5. 2014  a francúzski majitelia firiem, podobne aj obchodníci, všetci ako jeden odmietli sankcie voči Rusku. Povedali jednoznačne toto: Ruská federácia si plní svoje záväzky, nevidíme dôvod prerušovať naše obchodné vzťahy.

Čo povedia ostatní európsky politici? Budú naďalej sabotovať európsku ekonomiku a budú podporovať kyjevskú juntu v prospech SŠA?

 


[1] Presadzujú vstup Ukrajiny do európskeho spoločenstva štátov EÚ.

[2] Otvorene a legislatívou prejavujú nenávisť a umelo živený strach z Ruskej federácie.

Americkí „priatelia“ v NATO zbesneli

12.07.2017

Darí sa im globalizovať vojnu z lokálnych foriem na celosvetovú, okrem USA. Pomaly ale iste vyzbrojujú Ukrajinu, žiadajú vyššie náklady na výzbroj v EÚ, translokujú vojská – letecky aj viac »

Türky + Saudi + Capitol verzus Sýria + Irán + RF

09.04.2017

USA opäť odkrývajú svoju pravú, medzinárodne kriminálnu tvár. Spolu so Saudskými Arabmi a s Tureckom sú ochotní zaútočiť na Sýriu, s jediným cieľom, aby tam nastolili sebe poslušný viac »

Čo je p. Richter, ste skorumpovaný?

14.03.2017

Na Slovensku ste priznali 6 tisíc Srbov ako zamestnancov, ale hovorili ste len o firme Samsung. O inej juhokórejskej firme ste ani nepípli. V blízkej minulosti ste organizovali honbu na SVK občanov viac »

ministerstvo obrany, odchod vojakov do madarska, slovenska armada

Slovenskí policajti bránia bezpečnosť EÚ v krízovej oblasti Stredozemného mora

24.08.2017 12:19

Ide o historické prvé zapojenie vojakov Ozbrojených síl SR do námornej operácie.

doktorka, lekárka, zdravotná sestra, sestrička, starostlivosť, nemocnica

Za posledný rok kompetentní pre sestry nič nespravili, upozorňuje komora sestier

24.08.2017 12:18

Minister Tomáš Drucker má už rok návrh Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek, nič sa však nedeje.

Muž, zásielka, dokumenty, obálka, balík

Brannobezpečnostný výbor vzal na vedomie petíciu za zmenu zákona o utajovaných skutočnostiach

24.08.2017 11:58

Výbor neschválil návrh opozície, podľa ktorého mal minister obrany zverejniť spis o nehode lietadla AN-24.

parlament, amnestie, Rokovacia sala,

Kotlebovu stranu podporuje 14,2 percenta ľudí, preferencie SNS klesli na 7,2 percenta

24.08.2017 11:40

Ak by sa parlamentné voľby konali v druhej polovici augusta, zvíťazila by strana Smer-SD so ziskom 27,3 percenta hlasov.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o všetkom, nájdete ma aj na FB: facebook.com/axon.doctorow; v úcte Váš blogger Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 390412x
Priemerná čítanosť článkov: 3683x

Autor blogu

Kategórie