Založ si blog

Volební výhercovia zvíťazili – úprimnú sústrasť voličom

Záujem o voliča skončil, môžete žiadať zlepšenie sociálnych istôt, môžete žiadať riešenie problémov, víťazi menia rétoriku. Po vyhlásení víťazov volieb budete počúvať ako to nejde, ako sa to nedá a prečo sa mýlite… Povedia vám prečo to podľa zákona ani nemôžete  žiadať.

Zlý sen? Vôbec nie. Je to realita Slovenska v posledných 25 rokoch.

Nehodnotím minulosť tak ako ju 25 rokov nemenne vidia strašiaci – kapitalistickí totaliťáci. Vidíme chudobných ľudí ktorých deti sa nedostanú nikam. Vidíme občanov ktorí sa sťažujú na totalitné maniere zamestnávateľa, reč zamestnávateľov je jednotná:

„Nepáči sa ti? Pred bránou čaká zástup nezamestnaných.“, alebo aj inak – však to mnohí, čo si sem chodíte čítať, poznáte z vlastného osudu, … dokonca tzv. „úspešní zamestnávatelia“ uvažujú o podriadenom zamestnancovi aj takto:

„si neschopný(á) lebo na tvoje miesto chcem prijať neter (synovca), musím ťa prepustiť z organizačných dôvodov, prečo by som ťa mal živiť keď moji príbuzní chcú u mňa profitovať?“ Niekde to funguje aj takto:

„budeš robiť aj za môjho syna, teda 2x toľko, ale plat ti môžem dať iba jeden, vieš, platím odvody aj za syna…“ Niekto mi povie – niekto z tej druhej strany, že vraj to zákon nedovoľuje a že si vymýšľam… Nevymýšľam. Je to realita ktorú sledujem svojou účasťou pri riešení takýchto sporov.

Poznám ľudí ktorí sa snažia pomáhať  utláčaným spoluobčanom, ale pýtam sa: Dá sa v bezprávnom stave niečo vyriešiť? Veď sudcovia si robia dobrý deň z poškodených občanov a dávajú za pravdu poškodzovateľom… česť výnimkám. Kto také výnimky pozná, nech to napíše poslancom do parlamentu. Chudáci poslanci nevedia koho majú voliť keď môžu voliť – ktorého sudcu, vidíme čo robia. Aj to je zástupná moc ako na gumičkách… kto má konce gumičiek? Penta? Zrejme áno, ale nielen Penta. Je tu aj USA so svojimi agentúrami, majú záujem dostať EÚ pod kontrolu, a to sa nás dotýka priamo!

Minister Kaliňák nám oznámil, že od začiatku nového roka nás budú sledovať špeciálnymi izraelskými strojmi nielen na internete, a Skype, ako doteraz, ale aj SMS, MMS, a vlastne každý šepot, a budú k tomu mať prístup všetky silové zložky, len občania nie…

Lebo budú rozmiestnené aj kamery s cieleným snímaním zvuku, teda aj na waterclosete vo vládnej budove, ale aj na klozete vo vašom dome…, to je sen USA Capitolu. Čo s tým majú naši zástupcovia občanov v regiónoch? Veľa. Mali by to, môžu to nedovoliť !

Regionálni zástupcovia by si mali vymôcť od vlády právo veta proti takémuto sledovaniu občanov v regiónoch !

Vážení víťazi volieb, ctihodní otcovia ZMOS-u, pýtam sa:

Urobíte to pre vašich voličov? Keď už nezachraňujete sociálne istoty našich občanov, tak sa teda opýtam, pokúsite sa zaistiť aspoň duševný pokoj pre svojich voličov? Zaistíte im právo na súkromie a slobodu slova? Zamedzíte, aby si špiónsky server Facebook robil s našimi občanmi čo sa mu zachce? Zaistíte istotu slobody pre účastníkov mediálnych sietí na Slovensku? Veď je to také jednoduché! Stačí ak donútite Google alebo FB aby každého občana na Slovensku považovali za štátom chráneného občana SR !

My si to zaslúžime, sme vaši voliči. Nejakí potmehúdi z FB či z iných USA sietí nemajú právo na naše osobné identifikačné údaje! Urobte s tým  niečo!!!

Lebo je rozdiel prihlásiť sa do kúpeného e-programu za ktorý zaplatím, a sú v ňom dané aspoň garancie, teda poskytnem im meno a e-mail, nič viac nechcú! Paradox? Áno.

Ale tzv. free-siete ako je aj Facebook, si pýtajú nielen meno, ale ešte aj intímne informácie z vášho osudu, otravujú kým to nenapíšete, a keď im to do mesiaca nedáte, tak vás zablokujú… Čo na tom že ste si tam dali rôzne súkromné fotografie, alebo ste si tam dali niečo z vlastnej tvorby, už sa k tomu nedostanete!!! Lebo tak funguje USA totalita všemocných agentov CIA!

Na to nemajú právo, to vieme všetci, na žiadne naše údaje!, ak sú akože free! Vieme – sociálne siete sa tvária ako free programy, ale neváhajú vás zablokovať ak sa vyjadrujete proti USA! Nie je to manipulácia? Jasne že je.

Okrem toho si vás katalogizujú podľa vašich názorov, a podľa osobných údajov, a nakoniec vás strčia do basy lebo ste vraj poškodzovali záujmy USA… čo na tom, že žijeme v SR resp. v EÚ ???

Kúpte si cez internet granulát dusíkatého hnojiva, a na druhý deň dostanete od agentov CIA ponuky, akože z Indie, aby ste si mohli kúpiť ingrediencie na výrobu bomby… Ak vás nesledujú, teda vaše e-maily, tak ako na to prišli? Takéto ponuky dokážu nalákať aj počestného občana ktorý ani nevie čo je to doma vyrobená bomba, nemá na to vedomosti, … ale v USA archívoch už je hľadanou a sledovanou osobou, … pritom všetci vieme že teroristov udržiavajú vo svete agentúry USA, aby oficiálna vláda Capitolu mohla vyvážať vojny za hranice, aby mohli ovládnuť svet.

Práve som vysvetlil, prečo je kapitalistická totalita á la USA horšia než bývalú komunistická totalita, … to nenapravia žiadnou masážou vedomia že akože „dobre si môžeme povedať svoje názory a vraj si môžeme aj vieru vybrať…“ a akú? Napríklad Tú ? ktorá mobbovala Mons. Bezáka?

Zobudí sa niekto z vás, zo zvolených zástupcov?

No a tie sociálne istoty… Myslíte si, že bezdomovec je menej ako pes?

Ak si to myslíte, lebo mnohí sa tak správate, potom mi je jasné aj to, prečo u nás vládne „USA totalita kapitálu“, vieme prečo vám nevadí špízovanie v špajze občanov…

Poznámky, rady slušným občanom SR:

–          prelepte si kameru a mikrofón na súkromných notebookoch;

–          ak nemusíte, nenoste mobil so sebou nikam, iba ak chcete natočiť úradníka ktorý na vás kašle;

–          súkromné snímky robte spoľahlivým aparátom ktorý nemá „vysielanie“;

–          nerozprávajte sa o súkromí s nikým kto má pri sebe mobil;

–          keď ste v meste a chcete hovoriť o dôležitých veciach, pre vás dôležitých, zapnite si nejakú jednoduchú rušičku zvuku – napr. hlasité rádio, či retroprehrávač, onedlho budú mať „strýčkovia z USA“ teda naši kapitalisti v SR, budú mať uši aj vo vašej spodnej bielizni… Také čipy už existujú, supervodivé umelé vlákna zakomponované v textile, nabíjateľné zo vzdušného „vlnenia“ akejkoľvek frekvencie, nabíjačky podľa sedmohradského Srba Nikolu Teslu… Je to lacné, a špeciálne tajné zákazky pre vybraných USA „silikoňákov“ už bežia na plné obrátky… Európa zaplače, dolár zosilnie, a z nás urobia otrokov – čo Slovan nikdy nebol !!!

Dokazuje to USA luhárska politika ktorá pred niekoľkými hodinami zmanipulovala G20. Pána prezidenta Putina v austrálskom Brisbane vítali transparentmi „Putin go home“…

Takýto podobný, dokonca neosobný transparent s nápisom „Yankees go home!“ nedávno kázali zrušiť práve naši zástupcovia v Banskej Bystrici (!) a nikde inde na Slovensku sa takéto niečo nesmelo konať !  My si taký transparent voči NATO nemôžeme dovoliť? To je USA demokracia? A potom sa ešte čudovali že pán prezident Putin odmietol raňajkovať s takou zberbou (Austrália, Brisbane, 14. a 15. 11. 2014).

Svet je v rukách diabolsky manipulovanej G19 (bez RF). Jedine RF sa stáva garantom pravdy vo svete! Hovoria za nich skutky. Putin nerobil žiadne sankcie voči obyvateľom Čečenska keď riešili islamských čečenských teroristov… Vážení, to je PRAVDA !

Takmer nikto z G19 nechcel vidieť satelitné snímky odvysielané v ruských médiách, kde sa ukázalo, že v blízkosti malajzijského lietadla bola najmenej jedna stíhačka… Tá stíhačka nemohla patriť Rusom, ale ani povstalcom ktorí dodnes žiadnu nemajú. Rusi by takéto teroristické manévre nad Ukrajinou nepodnikli nikdy, najmä nie vtedy, keď vo vzduchu malo byť Putinovo lietadlo vracajúce sa z Argentíny. Naproti tomu nikto nechce vidieť ani guľometné diery v zachovalých troskách malajzijského lietadla. Všetci stále iba obviňujú RF z agresie ktorú RF nevykonala ! a nekoná ! Naproti tomu všetci vieme, sami americkí žurnalisti to odhalili, a videli sme krviprelievanie na Majdane zorganizované súkromnými, americkými gerilami najatými kyjevskými pučistami!

Skúste o tom písať na Facebook a zablokujú Vám ho! To sa volá GLOBÁLNA MANIPULÁCIA.

Ak my – slušní občania EÚ, ak dovolíme globálnu manipuláciu, potom celý ľudský druh v Kozme je v ohrození! Skončíme ako vesmírny omyl v zániku… lebo je to samo-sebazničujúca luhárska blokáda pravdy!

A to všetko začína u Vás doma, vážení občania, u vašich „víťazov volieb“ a vo vašich kuchyniach! Záleží na tom ako sa rozhodnete každý sám, a zvoláte všetci ako jeden: NATO go home!

Keď vyženieme luhársku alianciu NATO, potom môžeme začať s obnovou Slovenska duchovne, aj materiálne, … skôr nie.

Naši volební „víťazi“ budú zase len smiešne intrigánske figúrky v rukách CIA, SIS…, ani sami nevedia koho ešte, samozrejme na škodu nás všetkých!

Ruženec Sedemsvätiaceho Ducha Svätého, 7×7

12.05.2018

Modlitby k Duchu Svätému sú zahalené Tajomným účinkovaním v našom svete. Ešte aj kresťania sa ich modlia s obavou aby niečím neurazili všemohúcu Výsosť z nebies. Táto modlitba sa mi javí viac »

Mayová a Trump podporujú prípravu vojny na východe EÚ

19.04.2018

Nejde len o provokáciu, ide aj o manipuláciu s mentálnou kapacitou občanov EÚ. Rovnaký scenár bol použitý už dvakrát v blízkej minulosti. Generálna prokuratúra Ruskej Federácie (ďalej len viac »

Via Crucis – Krížová Cesta

30.03.2018

Po premodlení týchto slov som nedokázal nechať si ich iba pre seba. Autorom je legionár Kristov pôsobiaci na Slovensku od 25. marca 1987. Slovenskí legionári nie sú registrovaní tu na tejto Zemi, viac »

kyjev, ukrajina,

V Kyjeve protestovali baníci a vojnoví veteráni, vypukli násilnosti

19.06.2018 16:15

Demonštranti sa pokúsili preraziť do parlamentu. Proti bezpečnostnými silám použili obušky a slzotvorný plyn.

Monika Jankovská

Okresný súd zamietol žiadosť Janíčka a Strelčíka o obnovu konania v kauze vydierania

19.06.2018 16:03

V 2001 ich vtedajšia sudkyňa a dnes štátna tajomníčka rezortu spravodlivosti Monika Jankovská odsúdila za vydieranie podnikateľa Tibora Jurisu.

Múzeum bábkarských kultúr a hračiek v Modrom Kameni

Do múzea s hračkami zateká

19.06.2018 16:00

Múzeum bábkarských kultúr a hračiek v Modrom Kameni je v havarijnom stave. Problémom je najmä deravá strešná krytina, cez ktorú zateká.

matečná

Matečná: Protestujúci farmári doteraz nepožiadali o stretnutie

19.06.2018 15:24

Vedia farmári protestujúci na traktoroch, že veľká časť požiadaviek z tzv. Košickej výzvy je už splnená? Spýtala sa šéfka pôdohospodárstva v reakcii na protestnú jazdu farmárov.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 113
Celková čítanosť: 492685x
Priemerná čítanosť článkov: 4360x

Autor blogu

Kategórie