Založ si blog

Andrej Kiska Drahý nie je Carolus Magnus

NATO si robí svoj „Mníchovský“ Európsky diktát 21.storočia! Náš „vladár“ Andrej Kiska spolu s ministrami LajčákomGlváčom predávajú republiku USAsuperagresorovi západu v rámci NATO. Podporujú „mediálnu vojnu“ riadenú z centrály NATO a viacerými agentúrami USA. Našim „politikom“ nezáleží, alebo nechápu dopad ich „politiky“ na osudy našich občanov. Tvoria klamstvá, zrady, zapredajú SR len tak, ako v hre o guličky. Stále si neuvedomujú koľká bije, čo to znamená pre našu budúcnosť.

– Parafrázujem jeden slovenský marcový (2015) vládny dokument:

Počas návštevy – prezident Kiska a min. zahr. Lajčák – v centrále NATO, 2. marca 2015, sa stretli:

(generálnym tajomníkom) GT NATO J. Stoltenbergom;

s námestníkmi GT ako pre politické otázky tak aj pre obrannú politiku;

s riaditeľmi pre civilné a vojenské spravodajstvo NATO.

V diskusiách dominovali témy ako Ukrajina (UA), Rusko (RF), obranné opatrenia na východnej hranici a rozširovanie Aliancie. Slovenská strana (uviedla):

1) potvrdila záujem o vytvorenie styčného tímu NATO (NFIU) na Slovensku;

2) pripomenula modernizačné programy v ozbrojených silách SR;

3) vyzdvihla potrebu pozvánky pre Čiernu Horu na najbližšom samite NATO;

4) zopakovala pozvanie pre GT NATO na konferenciu GLOBSEC;

5) upozornila na informačnú (mediálnu) vojnu voči členským štátom Aliancie.

– zo stredovekých dejín Európy len tak na okraj pripomínam: 

Cisár Karol Veľký (747-814) chcel vytvoriť veľkú kultúrnu Európu a kým žil, aj sa mu darilo. Plánoval sobáš s cisárovnou Byzancie Irenou (752-803); nebola to len politická túžba dvoch vladárov po jednom veľkom cisárstve; bola v tom aj túžba po silnej kultúrnej Európe, kde kultúra západu sa mala spojiť s kultúrou východu. Zábranou sa stala moc východného (byzantského) kléru – uchovať si nezávislosť od Vatikánu; preto nakoniec cisárovnú, neskôr regentku Irenu zvrhli v palácovom prevrate a vyhnali ju na ostrov Lesbos. Ortodoxná cirkev byzantského obradu je dodnes nezávislá od Ríma.

– prečo je náš prezident Kiska zvaný Andrej Drahý, taký drahý? Dovolím si parafrázovať posledné fakty:

Na prezidentove súkromné cesty vládnym lietadlom upozornili médiá (Pravda) už vlani, tentoraz o tom píše týždenník Plus 7 dní: … Jak 40, vládny špeciál, sa cení za 1 hodinu letu na 1.200 €. Výlety prezidenta A. K. „za rodinou“ tak stoja daňových poplatníkov cca 4.800 € za víkend, ak pilot čaká na prezidenta – keď letí späť a znova pre neho, tak je to cca 9.600 € za víkend. Jednosmerný let BA – Poprad trvá cca 1 hodinu.

Prezident Kiska (poznámka blogera: chce byť Veľký), rozdá každý mesiac desiatim rodinám čistý plat vo výške približne 5.213 €. Ale na druhej strane: Jeho cesty do Popradu za predpokladu, že tam lieta napríklad tri víkendy za mesiac a pilot ho vždy počká, nás stoja 14.400 € (poznámka blogera: prímeno Drahý mu patrí).  Bývalý štátny úradník, ktorý sa pohyboval v prostredí prezidentskej kancelárie, v súvislosti s týmto prípadom pre Pravdu uviedol, že preprava vládnym lietadlom na súkromné účely je otázkou etiky..  (k tomu bloger pripája: Je to aj otázka malosti, nevzdelanosti a neprofesionality. Pripomína mi to Malých kráľov od romantického spisovateľa Mórica Jókaiho).

– prečo je náš Andrej Kiska, zvaný Drahý, taký malý?

Vráťme sa k vládnemu dokumentu z marca 2015, parafrázujem: Návšteva (v centre NATO 2.3.2015) potvrdila záväzky prijaté na samite vo Walese v septembri 2014. Rozhovory boli srdečné; NATO opísalo SR ako spoľahlivého spojenca s odhodlaním plniť dohodnuté zámery. Medzi nedoriešenými úlohami zarezonovalo:

1) budovanie nových spôsobilostí s dôrazom na (!) nasaditeľnosť (!);

2) vytvorenie právnych predpokladov na (!) rýchle nasadenie síl (!);

3) posilnenie (!) komunikačnej (!) kampane v otázke RU/UA/NATO.

– poznámky blogera:

1) „nasaditeľnosť našich vojsk“ sa má týkať odvelenia našich vojakov smerom na východ proti RF (ako  Mníchovský diktát);

2) „rýchle nasadenie síl“ je požiadavka agresora proti štátu ktorý nám bol posledných 25 rokov ústretový (!) (je to USA-Bruselský „Mníchovský“ diktát);

3) „komunikačná kampaň“ á la USA je požiadavka na slovenské médiá, ide o nacistickú propagandu proti RF, informačnú manipuláciu v štýle mediálnej vojny á la Mníchov 1939-45 podľa majstra Goebelsa.

Americké poťapkávanie Malého Andrejka po pleciach privedie synov Slovenska na krvavý bitúnok v Ukrajine (UA), a pýtam sa – kvôli komu? Kvôli silnému US-doláru a pre oslabenie Eura ?

– páni si veselo hrkútali o „Mníchovskom pakte 21.storočia“:

GT NATO Jensen Stoltenberg ocenil možnosť stretnutia ako príležitosť na ďalšie rozvinutie vynikajúcej spolupráce SR v rámci NATO. Stretnutia s (členskými krajinami NATO) ČK označil ako príležitosť lepšie porozumieť stanoviskám jednotlivých spojencov. Podľa jeho vyjadrenia sa nachádzame v kritickom čase zmien v bezpečnostnom prostredí a označil takto „ruskú agresiu na UA a zmätok na severe Afriky a v Sýrii“.

– poznámky blogera: Stoltenberg označil agresiu amerických agentúr na UA, v Sýrii a v Afrike za dielo RF…, takúto lož a hádzanie vlastnej špiny na „cieľový štát“ (tak označujú RF v agentúrach USA)  je možné vysloviť naozaj iba v uzavretom priestore v centrále NATO – Wolfschanze Nr. 2. Prečo nám to netlmočili aj naše médiá tak ako to odznelo v centrále NATO a vo Vláde SR? V našich médiách si dovolia klamať iba „prijateľnejšími“ pojmami a hovoria zastreto ako o „ruskej hrozbe“. Ale hádzať USA špinu na cudziu krajinu tak otvorene a primitívne, – na také vyhlásenie už odvahu nemajú. Ešte by to náš občan pochopil, a tým by bola US-propaganda zmarená… lenže proti US-propagande pracuje najmenej 42 webov odvážnych občanov ktorí presne vedia o čo ide ! a píšu pravdu !

Malo by sa to učiť na školách! Sme svedkami slovenskej zrady politických špičiek a vidíme aktuálny vzor začiatku 3.sv.vojny podľa vzoru Deutsche Nazi PropagandaNATO-Bruselský pakt je skutočne ako remake Mníchovského diktátu (29.9.1938)…, a „Malý Andrej Drahý“ si v tomto hrkútaní nadobúda akési sociopatické sebavedomie, a gigantický pocit sebavelebnej dôležitosti v US-agentúrnych vzťahoch. Asi preto lieta aj do Popradu tak často, a za naše dane, ako akčný poskok US-agentúr. Čo chce? Chce byť americkým miláčikom Bieleho domu? V Poprade líže dlane US-Army špecialistom? Jeho rifle, gitara, populistický úsmev…, to všetko tomu nasvedčuje, kamufluje svoju spoluprácu akože „rodinnými stretnutiami“…, a my máme „konské hlavy a žerieme seno“. Je mu úplne jedno čo občan, to dokazuje aj jeho „dobročinnosť“ s vysávaním slovenského rozpočtu nezmyselným „lietaním za rodinou“, či „domov“? On nemá domov v prezidentskom sídle?

Máme vykrvácať pre osobné ambície bezohľadných nedoukov čo nevedia nič o vôli občanov a nerešpektujú históriu Slovanov?

USA propaganda v štýle Goebelsa v súčasnosti nazvaná „komunikačná kampaň“, alebo aj „mediálna vojna“, používa tieto klamstvá ako kľúčové slová:

    Anexia Krymu;    Expanzia Ruska;    Ruská hrozba.

Pozrime sa, ktoré z týchto slov sú vyjadrením reality:

    Anexia je pojem o násilnom začlenení územia jedného štátu, alebo časti územia, do iného štátu násilnou formou bez slobodne prejaveného súhlasu obyvateľstva anektovaného územia. Napríklad anšlus (obsadenie) Rakúska a včlenenie do Hitlerovej ríše, to bola anexia Rakúska. Stalo sa to na Kryme?  Iba ak by sme Referendum a vôľu 90% občanov Krymu označili za „anšlus“ , tak potom možno… Ale v tom prípade načo sú nám slová, ak si ich vladári otočia ako chcú? Je to degradácia ľudstva – slová sa stávajú len zvukmi ako škriekanie zveri, a silní predátori im určujú významy ako ich majú „chápať“ obete.

Ale je tu ešte možnosť: Spoločne a nahlas našich nedoukov vyzveme aby nás nepredávali!

     Expanzia je pojem ktorý vyjadruje 1. použitie sily proti inému národu; 2. prípravu na vojnu; vždy s cieľom rozširovania moci do cudzích krajín a presadzovanie ekonomického poriadku v cudzích krajinách. Robí to ruská federácia? Rusi nič také nerobili, nikdy. Ale pozrite sa na mapu amerických vojenských základní na našej zemeguli. Pozrite sa na účinnosť amerického dolára podľa jednotlivých krajín. Expanzia je typický nástroj americkej politiky najmenej 5 spôsobmi:

  1. pôžičkami devalvovaných dolárov (ktoré tlačia ako toaletný papier) a likvidáciou ekonomiky cielenej krajiny;
  2. vývozom chaosu súkromnými vojenskými oddielmi (február 2014 streľba na Majdane);
  3. vývozom zbranívojenského know-how pre obsadené krajiny (nacistické oddiely v Ukrajine);
  4. budovaním vojenských základní v obsadených krajinách (Poľsko, … aj Slovensko?);
  5. určovaním kto vyhrá voľby dolárovou manipuláciou volieb, príprav (Kyjevská junta).

Hrozba niektorého národa je Goebelsov a Hitlerov nacistický vynález propagandy, ktorú teraz nazvali „komunikačnou kampaňou“. Ak si niekto myslí že Rusko je hrozbou, potom čo znamená pre nás USA a NATO, ktorí nás otvorene tlačia do vojenského konfliktu so slovanskými národmi?

Celých 25 posledných rokov sme mali vynikajúce obchodné a zlepšujúce sa kultúrne vzťahy s Moskvou – zdá sa, niekomu to vadí!

Niekto chce rozbiť mierovú Európu a chce si posilniť vlastné kontá amerických dolárov…

Naša vláda a bruselskí politici sú buď skorumpovaní zločinci, alebo totálni idioti – lebo sa tvária ako keby všetko bolo v poriadku…

My, občania SR, by sme to mali vykričať do tvárí našim politikom: NEKLAMTE NÁS!

Mali by sme im vykričať aj toto:

NEPOSIELAJTE NÁS NA US-BITÚNOK ! – MY NIE SME VAŠE OVCE !

Dôkaz o tom že mediálna vojna už je v plnom prúde vidíme na blogoch sme.sk.

Poslankyni NR SR Márii Ritomskej ktorá odišla z klubu OĽaNO už v r. 2013, vymazali pravdivé slová lebo pomenovala stav na Slovensku už vo februári 2014 ! Jej blog si všimli aj za hranicami SR, ale Vy ho už nenájdete v originálnom uložení, iba v sekundárnom skopírovanom formáte na iných, najmä českých blogoch a weboch.

Hanba našim politikom že jednajú za našimi chrbtami o našich osudoch – aké nechceme !

Hanba našim politikom že paktujú s americkými nacistami v NATO !

Slovensko preč z NATO !

Nazis US-Army GO HOME !

 

P.S.:

Americkí nacisti nazývajú Trolmi tých občanov, ktorí píšu pravdu o nacistickej politike USA 🙂 , bez komentára :-))

Ae pozrime sa ako funguje americká politika v Čiernej Hore, kde sa nacisti angažujú na podnet našich politikov Lajčáka a Kisku:

odcitujem z článku o stretnutí v nazi-centrále NATO:

Prezident SR otvoril tému ďalšieho rozširovania NATO. SR podľa jeho slov považuje Čiernu Horu pripravenú na vstup. Poukázal na silný vplyv Ruska na Balkáne a neprijatie ČH napriek jej pripravenosti by bolo zlým signálom, mohlo by ČH smerom k Rusku otočiť. PPV Lajčák rovnako upozornil na záujem Ruska posilniť si pozíciu na Balkáne, k čomu využíva silný nátlak. Uviedol, že cieľom SR je upriamiť pozornosť Aliancie na skutočnosť, že v prípade ČH nejde v otázke vstupu o technické cvičenie, ale o dôležité politické rozhodnutie. Ak nedôjde k rozhodnutiu o pozvaní ČH ešte tento rok, Rusko si svoju pozíciu posilní. Minister Lajčák vyjadril názor, že ak NATO požaduje od ČH posilnenie podpory verejnej mienky pre vstup do NATO, požaduje od ČH niečo, s čím samotné ČŠ zápasia.

To sú „trolovské výmysly“ moje, alebo americké? Trolov treba hľadať vo Wolfschanze Nr. 2 (nacistická centrála NATO).

 

 

 

Vojnové „impérium“ USA?

21.09.2017

Je nesené, podporované, živené medzinárodným menovým fondom ( MMF ), zbrojárskymi korporáciami a finančnými domami napojenými na MMF a OSN. OSN sa snaží fungovať ako prostitútka oblizujúca viac »

Richter – spolupáchateľ pederastov?

07.09.2017

Spolupáchatelia sú všetci ktorí z kauzy chcú profitovať, kapitána Danka nevynímajúc. Najprv si chcel cez Plavčana „prilepšiť“, a potom si chcel cez „kauzu Richter“ upraviť svoju pozíciu. viac »

Americkí „priatelia“ v NATO zbesneli

12.07.2017

Darí sa im globalizovať vojnu z lokálnych foriem na celosvetovú, okrem USA. Pomaly ale iste vyzbrojujú Ukrajinu, žiadajú vyššie náklady na výzbroj v EÚ, translokujú vojská – letecky aj viac »

peniaze

Slovensko presadzuje zachovanie eurofondov

17.01.2018 14:00

Slovensko presadzuje zachovanie silnej politiky súdržnosti vo viacročnom finančnom rámci po roku 2020.

čipovanie psa, pes, veterinár

Zviera je stále vec, prelomový zákon mešká

17.01.2018 14:00

Platiť mala od 1. januára, no stále je len hudbou budúcnosti. Novela zákona o veterinárnej starostlivosti predefinujúca zviera z veci na cítiacu bytosť, sa dostala pod paľbu kritiky.

Robert Kaliňák

Kaliňák chce o pomoc pri vydaní Kosíka poprosiť aj zahraničných kolegov

17.01.2018 13:44

Potvrdil to po rokovaní vlády. Kosík sa momentálne nachádza vo väzení v Mali, Slovensko žiada o jeho vydanie.

Kaliňák, Gašpar

Európske centrum pre práva Rómov podalo žalobu na Slovensko

17.01.2018 13:14

Urobilo tak potom, čo minister vnútra Robert Kaliňák a polícia oznámili prípravu zákona s cieľom potláčať kriminalitu v oblastiach, kde žijú Rómovia.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o všetkom, nájdete ma aj na FB: facebook.com/axon.doctorow; v úcte Váš blogger Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 108
Celková čítanosť: 413142x
Priemerná čítanosť článkov: 3825x

Autor blogu

Kategórie