Založ si blog

Ruský marš nás volá na pochod

volá všetkých Slovanov čo ešte žijú, proti tým čo sa nad vlasťou nadrapujú, volá proti nim a ukončí ten boj…

Kto dovolil USA odkloniť lietadlo juhoamerického prezidenta z trasy len aby sa presvedčili že na palube „je či nie je“ Snowden? Áno stalo sa, a nikto ich za to nekritizoval, žiadne sankcie ani vypovedanie diplomatov sa nekonalo, hoci donútili cudzie lietadlo (s cudzím prezidentom na palube) pristáť na cudzom letisku, a proti vôli majiteľa lietadla (!) vo Viedni, a tam ho armáda a polícia prešacovala…

Bielorusi stiahli lietadlo vo svojom vzdušnom priestore aby zatkli teroristu riadeného USA-agentúrami. Je to ich právo, a urobili to oprávnene. Oprávnene lebo Tichanovská a ten „žurnalista“ sú riadení cudzými krajinami (USA, EÚ) aby rozvrátili poriadok v Bielorusku.
Aj u nás na Slovensku rozvracajú štát zvnútra – podvodom dosadili teroristov ktorí mali za úlohu vykonať rozvrat štátnosti, vyvolať občiansku vojnu, a robiť riadenú genocídu matovičovými testami !

Čo na tom že yankovia robia psie kusy denne a pravidelne – lietajú bombardérmi ponad bieloruské hranice a skúmajú možnosti útoku aj na Rusko ! Čo na tom že posielajú lietadlá do ruského vzdušného priestoru zo všetkých strán, a denne testujú pripravenosť ruských vzdušno-kozmických síl !? Rusi ich vždy zastavia a pošlú kade ľahšie, ale už strácajú trpezlivosť ! Vyhlásili otvorene – „Odpoveď bude tvrdá a nekompromisná, ak takéto pokusy USA (členské štáty NATO) neukončia !

A ja sa pýtam: Kto sme my? Sme Slovania ?
Alebo iodiotskí yankovia čo palicou strkajú do medveďa a myslia si že na to majú právo??
Prečo táto genocídna vláda zrádza náš slovanský pôvod?
Prečo sa riadime yankies-dvoj-pravidlami a prečo máme poslúchať yankov spoza oceána? Verď oni sú teroristi a vrahovia najhoršieho druhu – až sa hanbím za belochov čo sa v USA usídlili!
Ameriku osídľovali najhorší vagabundi z Európy a tí to majú v krvi dodnes. Najprv genocída domorodcov v Amerike sev i južnej, potom vojna občianska, a potom vojnové obchody v krvácajúcej Európe počas 1. a 2.svetových vojen, potom genocída vo Vietname, Kambodži, a čo si ešte pamätáme také svinstvo že „humanitárne bombatdovanie“ bývalej Juhoslávie, a potom ešte sprostý diktát a odsúdenie srbských obrancov vlasti (Kosovo a Srbsko) – veď sa to už oficiálne diplomaticky uznáva ako to bolo: USA platili a huckali moslimov do genocídnych útokov v Kosove – a práve v tom období PP J.P.II. žiadal CIA aby mu pomohli zvrhnúť komunizmus v Poľsku – dostal zamietavú odpoveď a vysvetlenie že oni (USA) už majú rozpracovaný iný plán – a to boli vyzbrojovavcie akcie a školenia moslimských radikálov ktorých dodnes dotujú (Hamas) len aby udržali ohniská konfliktov (Jeruzalem – Palestínci – Golany – Libanon) – preto si yankovia nasťahovali USA-embassy (2020) z Tel Avivu do Jeruzalema, a vyhlásili Jeruzalem za hlavné mesto Izraela (čo však svet ešte neprijal), ale výsledok vidíme – útok na neozbrojených moslimov a zatýkanie tých čo chceli ísť vo svoj sviatok do svojej mešity Al-Axa – následne útok Hamasu na Izrael raketami – potom akože „oprávnený útok“ Izraela na Palestíncov – civilov a deti, nerátam novinárske centrá… To sú USA-svinstvá riadené ich agentúrami. K tomu disponujú 60 tisíc vycvičenými agentmi – teroristami s vymyslenými identitami ktorých takto nasadzujú všade kde sa im to práve dá, kde im to miestne občianstvo dovolí !

Podobne v Ukrajine (febr.2014) vyškolení agenti a banderovci zahájili krvavé besnenie čo trvá dodnes.
A „počechúnštenému“ Babišovi prikázali USA-embassy vyhostiť ruských diplomatov len tak, aby reč nestála a Stoltenberg udržal napätie, lebo Babišovi tečie „do bot“ pre konflikt záujmov a ide mu o obrovské peniaze za ktoré ho chcú zosadiť z mocnárskeho kresla, lebo Sputnik V je najlepší a USA či iné západné vakcíny sú vražedné… A hlupáci politici – v Česku, Slovensku, Poľsku, Bulharsku, Litve, Lotyšsku… celom Bruseli – pritakávajú NATO-vražednej politike ako keby nič iné nepoznali.

Nepoznáš svoje dejiny, nepoznáš sám seba! Čí to bol nápad znížiť počet vyučovacích hodín z Dejepisu? Jasné – yankofilní agenti čo prišli vyškolení z USA-agentúr hlásali že „nechceme vychovávať polyhistorikov“ – spomeňte si na exposlanca NR SR predsedu zahr-výboru Šebeja, o genocíde Rusov a povstaní proti genocíde na východe UA vyhlásil že sú to internetové odpadové správy (doslova: „Internetový odpad“). Tak sa vyjadrujú politickí teroristi z USA – čo sa im nepáči, napr. aj naša história – to považujú za odpad, a vtláčajú nám svoje nezmysly do škôl a do hláv nepoškvrnených vedomosťami. 50 roční a starší si pamätajú ako to bolo za Uhorska, za nemecka, a mladší sa učia sprostosti o ruskom diktáte – nebol to náhodou český diktát za ČSSR ?? A to ako nacistická Vláda SR vyhostila 3 ruských diplomatov – nebol to USA-Česko-agentúrny diktát ???
A to je tá idiotina. Ešte aj naše múzeá chcú prepisovať podľa USA-diktátov cez pucfleka min.obrany Naďa!
„Es komt der Tag!“ – história sa opakuje, toto všetko tu už bolo! Už sme to raz počuli a oslobodili nás Rusi! Nie USA – tí nám zbytočne bombardovali naše fabriky a mosty – zbytočne aby nám mohli ponúknuť nejaký „plán“ a zadĺžiť novú ČSR ! Dejiny treba poznať !

Ale vrahovia budú opäť zrazení do bahna a potrestaní ako si to ani predstaviť nevedia.

Ja som Slovan a pridávam sa oficiálne na stranu Ruska !
USA-embassy treba zrušiť a ich diplomatov kompletne vyhnať zo všetkých slovanských štátov! USA-embassy sú zdroj vojnového konfliktu všade kde sa nasťahovali !
Nestačila Juhoslávia? Nestačí im Ukrajina? Už lapajú svojimi krvavvými paprčami aj po malých štátoch Európy? Chcú si privlastniť Krym? Vyľudniť Slovensko vražednými vakcínami? – nestačilo našich 12,5 tisíc mŕtvych?

„Marš – marš – marš, ruský marš volá všetkých nezničených vojnou – On ukončí sabat (významovo_ zliezanie diablov) všetkých čo sa chystajú proti vlasti – Rusi idú – neboja sa guliek ani úderov a zvolávajú všetkých Slovanov!…“ 

„Hauk“ ako povedal náčelník genocídou vyhladeného národa.

„Amiň“ ako vraví pravý Slovan ktorého žiadny yankosráči nezastavia!
(Pripomínam – yankovia je bežný výraz pre belochov v USA, sráči je bežný Matovičov politický výraz :-))

 

Antivaxer versus realita

29.07.2021

Skutoční odborníci sa zhodujú v otázke rizika zápslu srdcového svalu – myokarditídy. V prípade detí, ktoré málokedy ochorejú na COVID-19, je otázka vaxovania nadbytočná rovnako, ako je nadbytočná myokarditída detí. Článok od odborníkov pre každého čitateľa. zdroj: MedScape (Medicínsky Prehľad, USA) John Mandrola, MD, Uverejnené July 01, 2021 Výber odborných [...]

Vakcína Pfizer produkuje nižšie hladiny protilátok

14.07.2021

proti variantu Delta, známemu ako B.1.617.2 a objavenému v Indii, tvrdí nová štúdia zverejnená vo štvrtok v časopise Lancet. Zdá sa, že hladiny protilátok sú tiež nižšie u starších ľudí a časom klesajú, čo by mohlo znamenať, že niektorí očkovaní ľudia budú na jeseň tohto roku potrebovať posilňovaciu dávku. (axon: Preklad odborného článku uverejňujem aby bolo [...]

Lengvarský je luhár

13.07.2021

Odborníci na celom svete hovoria o zákaze kombinovania vakcín. Náš minister zdravotníctva „si nechal“ vypracovať štúdiu ktorá odobruje kombináciu vakcín. Problém je v osobnosti Lengvarského: kto dokáže popierať všetkých skutočných svetových odborníkov (?) ak zároveň sám popierateľ nemá odborné vzdelanie? To je sociopatia a psychopatia. Lengvarský je iba [...]

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.

Košice / Protest / U.S. Steel /

Pokoj v U.S. Steel Košice. Dohodli sa na platoch

27.09.2021 17:06

Partneri sa od marca nevedeli dohodnúť na dĺžke týždenného pracovného času, zvýšení tarifných miezd či osobného ohodnotenia. Podpisom dodatku sa tento stav skončil.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 172
Celková čítanosť: 1458315x
Priemerná čítanosť článkov: 8479x

Autor blogu