Založ si blog

USA-UA provokácia v Kerčskom prielive

USA úspešne  buduje vojnové ťaženie, ohnisko na „Bližšom Východe“. Bližšie a rýchlejšie než si „analytici“ dokázali predstaviť. Naše médiá ukazujú výlučne americké dezinformácie  „iba vhodných“ správ, https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/493138/ , ale  ja sa pýtam – čo nás je do USA-UA globalistickej politiky?

Doplňujúce informácie, ktoré naše médiá – po inštruktáži USA agentúr – vynechali:

  1. USA „dobre“ naprogramovali tento incident s dlhodobou prípravou, žiadali umožnenie prítomnosti US-Army na Slovensku, a naši „duchaplní poslanci NR SR“  ich dokonca pozvali… Pán Pellegrini, vy sa za to budete zodpovedať nášmu ľudu spolu s „kapitánom“ Dankom. Chcete nám odkázať že „budeme bojovať proti Rusom“ ako to povedal v r. 2015 istý poslanec NR SR z Mostu-Hídu?, teraz už exposlanec. Veď  to je totálna sprostosť podľa môjho názoru. Ešte aj Brusel (Donald Tusk – ako inak) sa nechal počuť že EÚ pomôže Ukrajine! Takže toto dostali prezidenti EÚ ako inštrukcie z Capitolu? Nikoho z nich nezaujímajú následky? Ani nášho nacistického podporovateľa rusofóbie pána Kisku?  Výsledok analfabetov vo „vrcholovej“ politike je už blízko – budeme terčom pre zbrane vlastných bratov Slovanov, lebo USA si to želá! Capitolu sa jedná o rozbitie ekonomiky a jednoty EÚ – ako to, že bruselská politická „špica“ to nevie? Najprv brexit a teraz konečne aj vojna, „nech žije Amerika“. No fuj! Fuj NATO, a fuj politike Ukrajiny ako ju teraz predvádza!
  2. Veliteľ ukrajinskej kerčskej operácie priznal celú pravdu, pred vypočúvajúcou komisiou zatelefonoval svojej sestre do UA a tá potvrdila to isté o tejto operácii, aj to že bol skutočným veliteľom operácie. Predtým bol v USA na výcviku. Ich úlohou bolo # „nepozorovane“ preniknúť za nový most medzi Ruskom a Krymom, mali vykonať „demolačnú prácu“, a mali sa stať „obeťami ruskej agresie“ #. To bol skutočný plán. Dokumenty o tejto operácii sa našli na zadržaných troch  UA lodičkách. Okrem výbušnín, guľometov a granátometov boli na palube aj mínomety, a inštrukcia ako majú vypovedať, resp. stať sa „obeťami ruskej agresie“. To sa nemusí ďalej komentovať.  USA-UA argumenty sú, že Rusi obmedzili slobodný pohyb v Kerčskom prielive a v Azovskom mori. Moja otázka znie: Do slobodného pohybu UA námorných síl patrí aj demolácia nového mosta?   Každý kto sa pozrie  objektívne na históriu Krymu vie čo je smerodajné: Krym sa slobodne, referendom pričlenil k RF a ku Krymu patria aj výsostné čiernomorské a kerčské vody… Krym vybudovali Rusi. Ukrajinská vláda ho pustošila, a Rusko ho znovu zveľaďuje, čo sa teší obrovskej obľube obyvateľov Krymu. To všetko má byť zničené len preto že Porošenko…? Samotný UA parlament odmietol podporiť Porošenka, preto Porošenko vyhlásil „vojenský stav“ čo nie je stanné právo ako to píšu západné médiá! Samotné vyhlásenie ukrajinského vojenského stavu je určené na 60 dní, a nie na 30 dní ako píšu západné a naše médiá, ale to sú detaily, však?!
  3. Porošenko tento rok niekoľkokrát vzniesol nárok na rozšírenie UA teritoriálnych vôd, a v tejto otázke zostal sám. USA to vymysleli, Porošenko vyhlásil, ale nikto nepodporil. UA sa nachádza v hlbokej ekonomickej kríze, šesť oligarchov ktorí vlastnia UA aktíva i pasíva (hmotné statky a banky) sú v krízovom – tiesňovom stave. Nevedia nič predať do zahraničia a nevedia ani nakupovať. Do tejto situácie prichádza predpoveď tuhej zimy, nedostatok energií a paliva pre všetkých Ukrajincov. Nedôvera obyvateľstva, a vzostup moci ukrajinských nacistov organizovaných v polovojenských, dobre vyzbrojených skupinách s izraelskými a USA zbraňami. NATO diktát je jednoznačný – USA potrebujú vojenský prístav v tesnej blízkosti Ruska. Porošenko trvá na tom, že on je vrchným veliteľom vojsk… No comment.

Otázka je: USA majú nároky, ekonomicky nepomôžu. Kto môže pomôcť Ukrajine? Ja to viem a každý kto premýšľa, to vie tiež. Ale niekto by mal zapchať ústa takým politickým analfabetom, ako sú Tusk, Kiska, parlamentní kohúti a spol., ktorí hecujú EÚ do vojny na európskom resp. „Bližšom“ východe.

______koniec________

Tag:

Odporúčania pre prípady trombózy po vakcinácii proti COVID-19

14.04.2021

Oficiálne varovania USA odborníkov – sú zhodné s odporúčaniami ktoré by mali platiť aj pre EÚ pri „očkovaní vakcínou Astra Zeneca. Publikujem voľný preklad , takmer presný. Na konci sk verzie je anglo-americká pôvodná verzia. Je smutné, že naši „odborníci nedokážu sledovať výroky USA odborníkov v medicíne, ale sledujú US-Army nariadenia. V krajine [...]

Výhrady_k_médiám proti Sputniku a proti Rusku

13.04.2021

Zase špinavá politika z „rétoriky made in USA“ – „ten Sputnik nie je ten Sputnik“ – to je skutočná idiotia najmä ak si uvedomíme argument: Ak máte klaritromicín 500 mg a 250 mg a nejaký 100 mg v tabletkách od tej istej firmy, tak jeden certifikát na všetky tri platí. Taká je prax. To čo uviedol nový minister zdrav. že vraj povolenie nebolo [...]

USA – dobrý nepriateľ, ale najhorší priateľ

08.04.2021

Nepriateľ je dobrý keď sa zviditeľňuje svojimi útokmi a prípravou na útok. Politika USA je neprehliadateľná. Najhorší priateľ je ten ktorý robí pokusy na svojich submisívnych priateľoch, a nedbá na následky. Všímame si katastrofickú situáciu pandémie v USA – tvorcovi mutačného SARS-CoV-2. Aktuálne pozývajú lekárov a asistentov lekárov z celého sveta, lebo [...]

Eduard Heger

Heger sa stretol s americkou veľvyslankyňou, podporil užšie vzťahy s USA

16.04.2021 18:45

Heger tiež potvrdil záväzok slovenskej vlády bojovať proti korupcii, podporovať princípy právneho štátu doma aj vo svete, vyjadril aj porozumenie pre zavedenie sankcií USA voči Rusku.

Jan Hamáček / Andrej Danko /

Do Moskvy po Sputnik? Babiš je proti

16.04.2021 17:54

Český premiér Andrej Babiš nesúhlasí s ohlásenou cestou vicepremiéra, ministra vnútra a povereného šéfa rezortu diplomacie Jana Hamáčka do Moskvy. Hamáček chce v Rusku rokovať o vakcíne Sputnik V.

kolíková

Zmluvu k Sputniku by mali povinne zverejniť, uviedla Kolíková a Baťovú označila za „bielu vranu“

16.04.2021 17:14

„Informovala som o mojom stanovisku na vláde," zdôraznila ministarka.

Igor Matovič

OĽANO stojí za Matovičom, expremiér útočí na Baťovú kyticou

16.04.2021 16:51

Odmietame neadekvátne, až hysterické reakcie na Igora Matoviča, ktorý len vyjadril svoj názor, tvrdí jeho hnutie.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 159
Celková čítanosť: 1376786x
Priemerná čítanosť článkov: 8659x

Autor blogu