Založ si blog

USA-UA provokácia v Kerčskom prielive

USA úspešne  buduje vojnové ťaženie, ohnisko na „Bližšom Východe“. Bližšie a rýchlejšie než si „analytici“ dokázali predstaviť. Naše médiá ukazujú výlučne americké dezinformácie  „iba vhodných“ správ, https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/493138/ , ale  ja sa pýtam – čo nás je do USA-UA globalistickej politiky?

Doplňujúce informácie, ktoré naše médiá – po inštruktáži USA agentúr – vynechali:

  1. USA „dobre“ naprogramovali tento incident s dlhodobou prípravou, žiadali umožnenie prítomnosti US-Army na Slovensku, a naši „duchaplní poslanci NR SR“  ich dokonca pozvali… Pán Pellegrini, vy sa za to budete zodpovedať nášmu ľudu spolu s „kapitánom“ Dankom. Chcete nám odkázať že „budeme bojovať proti Rusom“ ako to povedal v r. 2015 istý poslanec NR SR z Mostu-Hídu?, teraz už exposlanec. Veď  to je totálna sprostosť podľa môjho názoru. Ešte aj Brusel (Donald Tusk – ako inak) sa nechal počuť že EÚ pomôže Ukrajine! Takže toto dostali prezidenti EÚ ako inštrukcie z Capitolu? Nikoho z nich nezaujímajú následky? Ani nášho nacistického podporovateľa rusofóbie pána Kisku?  Výsledok analfabetov vo „vrcholovej“ politike je už blízko – budeme terčom pre zbrane vlastných bratov Slovanov, lebo USA si to želá! Capitolu sa jedná o rozbitie ekonomiky a jednoty EÚ – ako to, že bruselská politická „špica“ to nevie? Najprv brexit a teraz konečne aj vojna, „nech žije Amerika“. No fuj! Fuj NATO, a fuj politike Ukrajiny ako ju teraz predvádza!
  2. Veliteľ ukrajinskej kerčskej operácie priznal celú pravdu, pred vypočúvajúcou komisiou zatelefonoval svojej sestre do UA a tá potvrdila to isté o tejto operácii, aj to že bol skutočným veliteľom operácie. Predtým bol v USA na výcviku. Ich úlohou bolo # „nepozorovane“ preniknúť za nový most medzi Ruskom a Krymom, mali vykonať „demolačnú prácu“, a mali sa stať „obeťami ruskej agresie“ #. To bol skutočný plán. Dokumenty o tejto operácii sa našli na zadržaných troch  UA lodičkách. Okrem výbušnín, guľometov a granátometov boli na palube aj mínomety, a inštrukcia ako majú vypovedať, resp. stať sa „obeťami ruskej agresie“. To sa nemusí ďalej komentovať.  USA-UA argumenty sú, že Rusi obmedzili slobodný pohyb v Kerčskom prielive a v Azovskom mori. Moja otázka znie: Do slobodného pohybu UA námorných síl patrí aj demolácia nového mosta?   Každý kto sa pozrie  objektívne na históriu Krymu vie čo je smerodajné: Krym sa slobodne, referendom pričlenil k RF a ku Krymu patria aj výsostné čiernomorské a kerčské vody… Krym vybudovali Rusi. Ukrajinská vláda ho pustošila, a Rusko ho znovu zveľaďuje, čo sa teší obrovskej obľube obyvateľov Krymu. To všetko má byť zničené len preto že Porošenko…? Samotný UA parlament odmietol podporiť Porošenka, preto Porošenko vyhlásil „vojenský stav“ čo nie je stanné právo ako to píšu západné médiá! Samotné vyhlásenie ukrajinského vojenského stavu je určené na 60 dní, a nie na 30 dní ako píšu západné a naše médiá, ale to sú detaily, však?!
  3. Porošenko tento rok niekoľkokrát vzniesol nárok na rozšírenie UA teritoriálnych vôd, a v tejto otázke zostal sám. USA to vymysleli, Porošenko vyhlásil, ale nikto nepodporil. UA sa nachádza v hlbokej ekonomickej kríze, šesť oligarchov ktorí vlastnia UA aktíva i pasíva (hmotné statky a banky) sú v krízovom – tiesňovom stave. Nevedia nič predať do zahraničia a nevedia ani nakupovať. Do tejto situácie prichádza predpoveď tuhej zimy, nedostatok energií a paliva pre všetkých Ukrajincov. Nedôvera obyvateľstva, a vzostup moci ukrajinských nacistov organizovaných v polovojenských, dobre vyzbrojených skupinách s izraelskými a USA zbraňami. NATO diktát je jednoznačný – USA potrebujú vojenský prístav v tesnej blízkosti Ruska. Porošenko trvá na tom, že on je vrchným veliteľom vojsk… No comment.

Otázka je: USA majú nároky, ekonomicky nepomôžu. Kto môže pomôcť Ukrajine? Ja to viem a každý kto premýšľa, to vie tiež. Ale niekto by mal zapchať ústa takým politickým analfabetom, ako sú Tusk, Kiska, parlamentní kohúti a spol., ktorí hecujú EÚ do vojny na európskom resp. „Bližšom“ východe.

______koniec________

Tag:

Exorcizmus Slovenskej republiky

23.11.2020

V mene Najsvätejšej Trojice skrze Ježiša Krista nášho Boha, ti rozkazujeme: ✠ Apage Matovič ! Odstúp naveky ! A neopovažuj sa naspäť vrátiť, nás pokúšať a nám škodiť ! ✠ Odstúpte všetci bratia podvodu ! Zmiznite všetky setry lží ! Straťte sa tvorcovia hlúposti a chaosu ! Vypáchnite z obrazu našej republiky ! Zmiznite z médií naveky ! ✠ Rozkazujeme vám [...]

Matovič má problém s myslením

10.11.2020

Poruchy myslenia, nutkavé konanie, podozrievavosť k odborným názorom, mesiášsky blud, pocit absolútnej moci. Opýtal som sa psychiatra s bohatými skúsenosťami, či by si trúfol verejne vystúpiť s Matovičovou diagnózou. Odpoveď bola: „Nie, nechcem prísť o certifikát súdneho znalca. Má to v rukách, a kým ho odstavia od diktátorsky plnej moci, to potrvá. Neverím [...]

Matovič stále nechce investovať do dezinfekcie

07.11.2020

stále iba šikanuje novými a novšími diktátmi, obmedzeniami, ale štátom riadenú ochranu zdravia a života odmieta! Čo myslí tým že „celoplošné testovanie nás zachránilo“? Tak si zopakujme: Celoplošné testovanie je také ktoré je na celej ploche napr. štátu – ale (!) bez časového obmedzenie. Zdôrazňujem ako to hovoria všetci odborníci po mne a so mnou [...]

Čína

Čína je najväčšia hrozba pre slobodu a demokraciu od druhej svetovej vojny, tvrdí šéf amerických tajných služieb

04.12.2020 14:30

Peking chce podľa šéfa amerických tajných služieb dominovať nad USA a zvyškom sveta ekonomicky, vojensky i technologicky.

Richard Raši

Raši podáva trestné oznámenie pre biologický odpad z celoplošného testovania

04.12.2020 14:03

Podľa podpredsedu strany Hlas-SD Richarda Rašiho by sa prípadom mali zaoberať polícia, prokuratúra aj Úrad verejného zdravotníctva.

Adolf Hitler

V regionálnych voľbách v Namíbii uspel politik pomenovaný po Adolfovi Hitlerovi

04.12.2020 12:29

Namíbia bola v rokoch 1884 - 1915 nemecká kolónia a germánske mená, ako napríklad Adolf, sú tam bežné.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 146
Celková čítanosť: 1114221x
Priemerná čítanosť článkov: 7632x

Autor blogu