Založ si blog

USA-UA provokácia v Kerčskom prielive

USA úspešne  buduje vojnové ťaženie, ohnisko na „Bližšom Východe“. Bližšie a rýchlejšie než si „analytici“ dokázali predstaviť. Naše médiá ukazujú výlučne americké dezinformácie  „iba vhodných“ správ, https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/493138/ , ale  ja sa pýtam – čo nás je do USA-UA globalistickej politiky?

Doplňujúce informácie, ktoré naše médiá – po inštruktáži USA agentúr – vynechali:

  1. USA „dobre“ naprogramovali tento incident s dlhodobou prípravou, žiadali umožnenie prítomnosti US-Army na Slovensku, a naši „duchaplní poslanci NR SR“  ich dokonca pozvali… Pán Pellegrini, vy sa za to budete zodpovedať nášmu ľudu spolu s „kapitánom“ Dankom. Chcete nám odkázať že „budeme bojovať proti Rusom“ ako to povedal v r. 2015 istý poslanec NR SR z Mostu-Hídu?, teraz už exposlanec. Veď  to je totálna sprostosť podľa môjho názoru. Ešte aj Brusel (Donald Tusk – ako inak) sa nechal počuť že EÚ pomôže Ukrajine! Takže toto dostali prezidenti EÚ ako inštrukcie z Capitolu? Nikoho z nich nezaujímajú následky? Ani nášho nacistického podporovateľa rusofóbie pána Kisku?  Výsledok analfabetov vo „vrcholovej“ politike je už blízko – budeme terčom pre zbrane vlastných bratov Slovanov, lebo USA si to želá! Capitolu sa jedná o rozbitie ekonomiky a jednoty EÚ – ako to, že bruselská politická „špica“ to nevie? Najprv brexit a teraz konečne aj vojna, „nech žije Amerika“. No fuj! Fuj NATO, a fuj politike Ukrajiny ako ju teraz predvádza!
  2. Veliteľ ukrajinskej kerčskej operácie priznal celú pravdu, pred vypočúvajúcou komisiou zatelefonoval svojej sestre do UA a tá potvrdila to isté o tejto operácii, aj to že bol skutočným veliteľom operácie. Predtým bol v USA na výcviku. Ich úlohou bolo # „nepozorovane“ preniknúť za nový most medzi Ruskom a Krymom, mali vykonať „demolačnú prácu“, a mali sa stať „obeťami ruskej agresie“ #. To bol skutočný plán. Dokumenty o tejto operácii sa našli na zadržaných troch  UA lodičkách. Okrem výbušnín, guľometov a granátometov boli na palube aj mínomety, a inštrukcia ako majú vypovedať, resp. stať sa „obeťami ruskej agresie“. To sa nemusí ďalej komentovať.  USA-UA argumenty sú, že Rusi obmedzili slobodný pohyb v Kerčskom prielive a v Azovskom mori. Moja otázka znie: Do slobodného pohybu UA námorných síl patrí aj demolácia nového mosta?   Každý kto sa pozrie  objektívne na históriu Krymu vie čo je smerodajné: Krym sa slobodne, referendom pričlenil k RF a ku Krymu patria aj výsostné čiernomorské a kerčské vody… Krym vybudovali Rusi. Ukrajinská vláda ho pustošila, a Rusko ho znovu zveľaďuje, čo sa teší obrovskej obľube obyvateľov Krymu. To všetko má byť zničené len preto že Porošenko…? Samotný UA parlament odmietol podporiť Porošenka, preto Porošenko vyhlásil „vojenský stav“ čo nie je stanné právo ako to píšu západné médiá! Samotné vyhlásenie ukrajinského vojenského stavu je určené na 60 dní, a nie na 30 dní ako píšu západné a naše médiá, ale to sú detaily, však?!
  3. Porošenko tento rok niekoľkokrát vzniesol nárok na rozšírenie UA teritoriálnych vôd, a v tejto otázke zostal sám. USA to vymysleli, Porošenko vyhlásil, ale nikto nepodporil. UA sa nachádza v hlbokej ekonomickej kríze, šesť oligarchov ktorí vlastnia UA aktíva i pasíva (hmotné statky a banky) sú v krízovom – tiesňovom stave. Nevedia nič predať do zahraničia a nevedia ani nakupovať. Do tejto situácie prichádza predpoveď tuhej zimy, nedostatok energií a paliva pre všetkých Ukrajincov. Nedôvera obyvateľstva, a vzostup moci ukrajinských nacistov organizovaných v polovojenských, dobre vyzbrojených skupinách s izraelskými a USA zbraňami. NATO diktát je jednoznačný – USA potrebujú vojenský prístav v tesnej blízkosti Ruska. Porošenko trvá na tom, že on je vrchným veliteľom vojsk… No comment.

Otázka je: USA majú nároky, ekonomicky nepomôžu. Kto môže pomôcť Ukrajine? Ja to viem a každý kto premýšľa, to vie tiež. Ale niekto by mal zapchať ústa takým politickým analfabetom, ako sú Tusk, Kiska, parlamentní kohúti a spol., ktorí hecujú EÚ do vojny na európskom resp. „Bližšom“ východe.

______koniec________

Tag:

Hľadá sa p. ministerka Lubyová

14.04.2019

Rozhovormi s učiteľmi ZŠ, SŠ, VŠ & all, som zistil obrovskú sociálnu degradáciu radových učiteľov. Koreňmi sociálnej degradácie sú nerovné kritériá a zlé odmeňovanie, predovšetkým viac »

Hľadá sa p. minister Richter

12.04.2019

Vaša posudková lekárka podvádza občanov, a Vy nič? V médiách prezentujete sám seba ako odborníka, no pripomínam Vám už jedno Vaše jasné zlyhanie – detský domov so zneužitými deťmi! viac »

VOP potrebuje koňa, „vop“ pre VOP

06.03.2019

Čo bude robiť verejný ochranca práv, keď jeho "ľudskoprávny analytik" bude robiť všetko? A navyše musí mať previerku ako "štátny zamestnanec" ! Kto bude vlastne ten VOP ? Prezradím vám viac »

Malta

Hlavný podozrivý z vraždy maltskej novinárky vedel o vývoji vyšetrovania

05.12.2019 23:05

Podnikateľ Yorgen Fenech pred súdom vyhlásil, že bývalý poradca premiéra Muscata mu poskytoval podrobnosti o vyšetrovaní prípadu.

12-france 5x

Macronova skúška štrajkom

05.12.2019 20:32

Tisíce ľudí vo Francúzsku sa zapojili do najväčšieho štrajku zamestnancov verejného sektora za uplynulé desaťročia.

Účastníci zasadnutia Ministerskej rady OBSE v Bratislave.

OBSE: Slovensko využilo ponúknutú šancu

05.12.2019 20:21

Slovensko tento rok OBSE predsedá. Dvojdňová Ministerská rada je teda príležitosťou zhodnotiť, čo sa mu podarilo.

cecen

Bolo to nemecké Salisbury? Berlín obviňuje Moskvu

05.12.2019 20:11

Trvalo to takmer štvrť roka, ale augustová chladnokrvná vražda Čečenca v Berlíne nezostala bez politických dôsledkov.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 120
Celková čítanosť: 828868x
Priemerná čítanosť článkov: 6907x

Autor blogu