Založ si blog

Pokrytectvo slovenskej vlády bez hraníc

Pán Raši oznámil „nezávislému“ županovi BB, že dostanú peniaze ktoré predtým odmietli dať Kotlebovi. Ako to len nazvať? „Demokratická kompenzácia“ v rámci „demokracie“? Banskobystričania si už odpykali trest ktorý dostali za voľbu Kotlebu?  A teraz pomoc za to, že si zvolili „nezávislého smeráka“? Toto je „inovatívny únijný model“ riadenia Únie(?), alebo len aktívna iniciatíva Smer-SD? Veď terajší premiér SR ako bývalá hlava Banskej Bystrice chce bodovať, či ako?

 

Banská Bystrica je však postihnutá aj inak, pán Pellegrini. Dovoľte aby som Vám oznámil, že sociálne poisťovníctvo v BB je rozožraté korupciou a lenivosťou. Možno je to však inovatívny režim pána Richtera. Zdá sa – nikto vo vláde o tom nevie(?), alebo sa neviete s tým popasovať? Musí ísť o veľmi veľkú sviňu v bahne Smer-SD, keď si to môže dovoliť.

Napríklad: Invalidné dôchodky sa schvaľujú až po dvanástich mesiacoch od podania kompletnej dokumentácie, hoci – podľa litery zákona – mali byť vybavené po troch mesiacoch, ako to povedal aj sám „dr“ Richter. Čím to asi je(?) ak nie vyššie uvedenou hnilobou?

Iný príklad: Pracovná neschopnosť je spojená s neuveriteľnou šikanou chorých Banskobystričanov – kontrolór prepadáva domáce liečenie aj 4 krát v jednej PN-ke, a často neoprávnene hlási nedodržanie liečebného režimu, neprítomnosť pacienta v domácom liečení, a nasleduje sankcia – odobratie nemocenských dávok a perzekúcia o vrátenie všetkých dovtedy vyplatených nemoc. dávok.

Pýtajú sa: Posudková lekárka berie prémie za zdržiavanie invalidných komisií? Alebo má províziu za každé zrušenie nemocenských dávok? A to ani nehovorím o jej arogancii, na ktorú sa ľudia sťažujú na internete v tzv. „hodnotení lekára“, hoci aj to je zbytočné – veď arogantným sviniam je to len na smiech.

Alebo: Smer-SD sa chváli svojou sociálnou politikou. Čo je pravda? Pravdou je že mladý ľudia utekajú do štátov kategórie extra triedy v Únii, ale mnohí utekajú až do Austrálie, dokonca aj do Ruska ! Ľudia po 50. roku života sú prepúšťaní z práce a miesto nich sú prijímaní zahraniční – lacnejší – zamestnanci. Čo sme získali 17. novembra? Otroctvo, zamestnávatelia vďaka Vašej politike vyžmýkajú z človeka aj poslednú kvapku krvi a potom ho doslova vykopnú v rámci „organizačných dôvodov“ – potom prijmú niekoho z úradu práce a dostanú províziu, a hneď ako je to možné ho vymenia za iného s peniazmi od ÚP. Toto je politika? A to nehovorím o päťdesiatnikoch trčiacich na ÚP bez akýchkoľvek príjmov! Rok odpracovaný u špekulanta je nič, podpora sa nevypláca(!) lebo nemá odpracované dva roky súvisle! Čia to je vina? Ľudia nechcú opustiť Slovensko, lebo majú svoj vek, chcú pracovať ale nemôžu lebo zahraniční otrokári majú svoje kritériá, a štát pre nich nemá nič! Ani prácu, ani podporu.

 

A pozrime sa na Vaše platy, provízie alebo úplatky. Keď dohodíte štátny kšeft súkromnej firme, dostanete províziu (naposledy stíhačky) – je úplne jedno či Vy pán premiér, alebo Váš minister, stále je to kšeft súkromný, a provízia je úplatok! Keď uzavriete obchod so zahraničnou firmou, dostanete províziu, úplatok. A to nehovorím o neprimeraných platoch vo vláde od tajomníkov vyššie, poslancov v parlamente, na župách primátorských miestach. Banskobystrický župan zamestnáva svojho syna s megavýplatou, a to je nový folklór? Alebo riaditeľka gymnázia vlastní dom sociálnych služieb, okráda učiteľov o pohyblivé odmeny, lebo môže, lebo je stúpencom Smeru-SD. Alebo zriaďovateľ jednej školy bol riaditeľom inej školy, ukradol peniaze zo starostovej réžie určenej na školu, a ten sa chudák obesil, lebo tomu sviniarovi to podpísal, a preto prenasledovali starostu, len toho sviniara nikto ani len nevyšetruje. To je v poriadku? Ten sviniar dokonca chodí na konkurzy a chce byť zase riaditeľom!

 

Alebo banky. Nemáme ani jednu jedinú slovenskú banku pre bežné účty Slovákov. Stále platíme predražené účty zahraničným, najmä nemeckým bankám. Nenažrané svine už nevedia čo pýtať, a majú súhlas – tichý, alebo písomný – od Vašej vlády!

Apropo – asi neviete že Merkelová predala Úniu Sorosovi, len aby zachránila nemecké banky!? Ani neviete, a ste premiér? Poviem Vám ako: Keď sa prevalila insolventnosť Grécka ako štátu, Soros sa dohodol s Merkelovou. Na nemecké účty hodil 18 miliárd dolárov s tým, že vyberať ich môžu iba migranti cestujúci z „tretieho sveta“ do Únie cez Grécko – vyberať iba cez nemecké banky v Grécku a to špeciálne vystavenými „Master kartami“ na ktorých nebolo meno majiteľa! Nikde inde sa s nimi nedalo vyberať z bankomatov, iba v Grécku! To boli tie dohadzovačky medzi Merkelovou a Ciprasom, keď k nej lietal takmer denne – spomeňte si! A toť nedávno sa Merkelová dohodla aj s Francúzom Makronom, tiež dostane z toho „koláča“.

 

Tak sa len pýtam, pán Pellegrini, Vy neviete nariadiť, zriadiť bežné účty – zadarmo – pre občanov SR v Národnej banke SR ? Ak nie, tak načo ste tam? Aby ste brali megaplaty a gigaprovízie?

 

_ koniec _

Exorcizmus Slovenskej republiky

23.11.2020

V mene Najsvätejšej Trojice skrze Ježiša Krista nášho Boha, ti rozkazujeme: ✠ Apage Matovič ! Odstúp naveky ! A neopovažuj sa naspäť vrátiť, nás pokúšať a nám škodiť ! ✠ Odstúpte všetci bratia podvodu ! Zmiznite všetky setry lží ! Straťte sa tvorcovia hlúposti a chaosu ! Vypáchnite z obrazu našej republiky ! Zmiznite z médií naveky ! ✠ Rozkazujeme vám [...]

Matovič má problém s myslením

10.11.2020

Poruchy myslenia, nutkavé konanie, podozrievavosť k odborným názorom, mesiášsky blud, pocit absolútnej moci. Opýtal som sa psychiatra s bohatými skúsenosťami, či by si trúfol verejne vystúpiť s Matovičovou diagnózou. Odpoveď bola: „Nie, nechcem prísť o certifikát súdneho znalca. Má to v rukách, a kým ho odstavia od diktátorsky plnej moci, to potrvá. Neverím [...]

Matovič stále nechce investovať do dezinfekcie

07.11.2020

stále iba šikanuje novými a novšími diktátmi, obmedzeniami, ale štátom riadenú ochranu zdravia a života odmieta! Čo myslí tým že „celoplošné testovanie nás zachránilo“? Tak si zopakujme: Celoplošné testovanie je také ktoré je na celej ploche napr. štátu – ale (!) bez časového obmedzenie. Zdôrazňujem ako to hovoria všetci odborníci po mne a so mnou [...]

Čína

Čína je najväčšia hrozba pre slobodu a demokraciu od druhej svetovej vojny, tvrdí šéf amerických tajných služieb

04.12.2020 14:30

Peking chce podľa šéfa amerických tajných služieb dominovať nad USA a zvyškom sveta ekonomicky, vojensky i technologicky.

Richard Raši

Raši podáva trestné oznámenie pre biologický odpad z celoplošného testovania

04.12.2020 14:03

Podľa podpredsedu strany Hlas-SD Richarda Rašiho by sa prípadom mali zaoberať polícia, prokuratúra aj Úrad verejného zdravotníctva.

Adolf Hitler

V regionálnych voľbách v Namíbii uspel politik pomenovaný po Adolfovi Hitlerovi

04.12.2020 12:29

Namíbia bola v rokoch 1884 - 1915 nemecká kolónia a germánske mená, ako napríklad Adolf, sú tam bežné.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 146
Celková čítanosť: 1114220x
Priemerná čítanosť článkov: 7632x

Autor blogu