Založ si blog

Matovič poistil svoju zvrhlosť psychiatrom a kňazom

Jezuiti otvorene podporili Matovičovu zvrhlosť. Jeho psychiater vie presne kedy je pacient „normálny“, nemusí hltať prášky, aj keď je psychopat.

Psychopatia sa nelieči liekmi ale psychoterapiou a v nenapraviteľných prípadoch izoláciou zo spoločnosti. Dá sa povedať, nášho premiéra riadi psychiater. Mimochodom, psychiatri sú takmer všetci psychopati, duševní agresori hľadajúci takmer vždy iba svoju reputáciu a pevné sociálne istoty „ovládaním tých druhých“. Ochotne obetujú kohokoľvek a ktorýchkoľvek ľudí za svoju reputáciu – považujú sa za nedotknuteľných a boja sa ich aj prokurátori. Psychiater ktorý riadi Matoviča si zaslúži doživotné uzavretie v izolácii, v base alebo na psychiatrii. Učí premiéra ako „prijateľne zrušiť sľub“, a ako klamať. Myslí si, aký je frajer, a chce si udržať status „riadiaceho elementu“ v spoločnosti aspoň na zvyšné roky tejto vlády. Matovič ani nevie ako je riadený.

Kňaz Jezuita ktorý „spovedá a utišuje“ Matoviča má podobné ciele, ale nevie, pre zmenu je riadený on. Cez kňaza celá spoločnosť katolíkov. Cez jedného Jezuitu si Matovič objednal „Vyhlásenie otcov Jezuitov“. Ako mohli Jezuiti vydať vyhlásenie s výzvou na „poslušnú podporu“ Matovičovho „celoplošného testovania“ (CPT)? Veď je to absurdná nelogická a zbytočná aktivita hazardujúca so životmi ľudí – tí čo boli v čase pred CPT nenakazení, budú s veľkou pravdepodobnosťou nakazení do 7 dní po testovaní v rámci CPT !

Princíp nákazy v rámci CPT: Odhalenie dýchacích ciest v priestore kde sa vznášajú vírusy z predchádzajúceho testovaného – to je zaručená „péenka“ a hazard zo životom.

Redundancia dát CPT je úplná istota. (nadbytočnosť dát CPT)

Uvažujme spolu:

Čo získam ak viem že som nakazený? „Péenku“ a možnosť ťažkého priebehu choroby, nič iné.

Čo získam ak viem že nie som nakazený?  Vôbec nič. Žiadnu istotu či zostanem „čistý“.

A teraz pozor:

Čo získam ak dezinfikujem seba a svoje okolie?  Nenakazím sa, nešírim nákazu. Ak už som nakazený a prekonávam to, nenakazím sa znova, a nenakazím nikoho!

Čo získam vakcináciou?  Vyššiu odolnosť a vynulovanie nákazy v mojej osobe, nikoho nenakazím.

Keby Matovič od začiatku, od marca 2020, keby riadil štát dvomi krokmi –

  1. dezinfekcia je príprava na vakcináciu
  2. vakcinácia prvou a následne ďalšími vakcínami

– bolo by to lacnejšie, a zachránilo by sa množstvo zbytočných ochorení, a životov pacientov.

Opakujem – redundancia dát celoplošného testovania je Matovičova zvrhlosť.

Svoju zvrhlosť potvrdil keď vopred odmietal nakúpiť ruské vakcíny  (zatiaľ iná nie je dostupná).

Pre nášho premiéra je prednejšia „americká štatistika“ robená pre US-Army a vojská NATO (Stoltenberg, Korčok, naše velenie armády a spol.), než zdravie občanov SR.

Dajte si to do súvislostí a pochopíte v čom je Matovič nebezpečný pre všetkých občanov SR.

Každý kto podporuje Matovičove celoplošné testovanie podporuje celoplošné ohrozenie životov a zdravia ľudí.

V súčasnosti už nateká do našich regiónov chrípkpová infekcia.

Treba vedieť, že očkovanie proti chrípke oslabuje imunitu a odolnosť proti korone. Keď bude dostupná vakcína proti korone, voľte radšej vakcínu proti korone.

Zvažujem odchod z pravda.blog.sk lebo tu sa dá písať iba o nezmysloch. Seriózne fakty a prognózy sú na tomto webe blokované

To sme v r. 1989 NECHCELI !

pravda.sk funguje na pápežskejšom princípe ako pápež, ešte aj biskupi podporujkú CPT vražedný program Matoviča, to je fakt koniec rozumu v SR !

 

 

Krvavý trón Igora Matoviča

21.01.2021

Podobne ako v divadelnej „nemenovanej hre“ od W. Shakespeare, aj v príbehu premiéra SR sa nachádza diabolsky silná manželka hypnoticky ovládajúca svojho psychopatického, ale slabého manžela Igorka. Do krvavej histórie tejto rodiny treba započítať: 1. odstránenie dvoch policajných hláv (gen. Lučanský, Gašpar) ktoré by mohli svedčiť o podvodoch „tróniaceho“ Igora a [...]

Matovičov prínos k SARS-CoV-2 epidémii v SR – odborný posudok

15.01.2021

Na začiatku boli virológovia v USA. SARS-COV-2 poznajú (USA) skôr ako od r. 2013. Elektron-mikroskopickú fotografiu (EMF) urobili v USA začiatkom r. 2013, dostupná je pre verejnosť na stránkach CDC-USA, odtiaľ som ju vzal a vidíte ju nižšie. V r. 2014 bol tento Corona Vírus Synciciálneho Akútneho Respiračného Syndrómu známy už mediálne, všeobecne. V r. 2015 boli zahájené [...]

Generál Lučanský dal generálsku bodku

30.12.2020

Gen. Lučanský ako obeť uzavrel kauzu prestupov ústavných práv Matovičom a jeho suitou. Krivé obvinenia gen. Lučanského donútili generála dôstojne odhaliť a usvedčiť Matovičovu absolutistickú „hru na spravodlivosť“. Vykonštruované obvinenia na základe pochybných výpovedí priznaných zločincov ako je Jankovská – ktorá tým sleduje minimalistické penitencie [...]

učiteľ slovenska 2020

Učiteľom Slovenska 2020 je pedagogička zo Senca

21.01.2021 18:42

V novovytvorenej kategórii Učiteľ na diaľku vyhral Dávid Králik.

český parlament

Potýčka kvôli rúškam. V českom parlamente sa pobili poslanci

21.01.2021 18:16

Nezaradený poslanec Lubomír Volný sa dostal do slovného konfliktu s podpredsedom Poslaneckej snemovne Tomášom Hanzelom.

NR SR

Čepček opäť navrhuje obmedzenie potratov, vysvetľovať to má na klube OĽANO

21.01.2021 17:44

Poslanec Martin Čepček (OĽANO) podobný návrh už podával v lete minulého roka.

Filipíny, chocolate hills, čokoládové kopce,

Pri južných Filipínach zaznamenali silné zemetrasenie s magnitúdou 7

21.01.2021 17:24

V oblasti nebolo vydané varovanie pred vlnami cunami.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 150
Celková čítanosť: 1166751x
Priemerná čítanosť článkov: 7778x

Autor blogu