Založ si blog

Matovič poistil svoju zvrhlosť psychiatrom a kňazom

Jezuiti otvorene podporili Matovičovu zvrhlosť. Jeho psychiater vie presne kedy je pacient „normálny“, nemusí hltať prášky, aj keď je psychopat.

Psychopatia sa nelieči liekmi ale psychoterapiou a v nenapraviteľných prípadoch izoláciou zo spoločnosti. Dá sa povedať, nášho premiéra riadi psychiater. Mimochodom, psychiatri sú takmer všetci psychopati, duševní agresori hľadajúci takmer vždy iba svoju reputáciu a pevné sociálne istoty „ovládaním tých druhých“. Ochotne obetujú kohokoľvek a ktorýchkoľvek ľudí za svoju reputáciu – považujú sa za nedotknuteľných a boja sa ich aj prokurátori. Psychiater ktorý riadi Matoviča si zaslúži doživotné uzavretie v izolácii, v base alebo na psychiatrii. Učí premiéra ako „prijateľne zrušiť sľub“, a ako klamať. Myslí si, aký je frajer, a chce si udržať status „riadiaceho elementu“ v spoločnosti aspoň na zvyšné roky tejto vlády. Matovič ani nevie ako je riadený.

Kňaz Jezuita ktorý „spovedá a utišuje“ Matoviča má podobné ciele, ale nevie, pre zmenu je riadený on. Cez kňaza celá spoločnosť katolíkov. Cez jedného Jezuitu si Matovič objednal „Vyhlásenie otcov Jezuitov“. Ako mohli Jezuiti vydať vyhlásenie s výzvou na „poslušnú podporu“ Matovičovho „celoplošného testovania“ (CPT)? Veď je to absurdná nelogická a zbytočná aktivita hazardujúca so životmi ľudí – tí čo boli v čase pred CPT nenakazení, budú s veľkou pravdepodobnosťou nakazení do 7 dní po testovaní v rámci CPT !

Princíp nákazy v rámci CPT: Odhalenie dýchacích ciest v priestore kde sa vznášajú vírusy z predchádzajúceho testovaného – to je zaručená „péenka“ a hazard zo životom.

Redundancia dát CPT je úplná istota. (nadbytočnosť dát CPT)

Uvažujme spolu:

Čo získam ak viem že som nakazený? „Péenku“ a možnosť ťažkého priebehu choroby, nič iné.

Čo získam ak viem že nie som nakazený?  Vôbec nič. Žiadnu istotu či zostanem „čistý“.

A teraz pozor:

Čo získam ak dezinfikujem seba a svoje okolie?  Nenakazím sa, nešírim nákazu. Ak už som nakazený a prekonávam to, nenakazím sa znova, a nenakazím nikoho!

Čo získam vakcináciou?  Vyššiu odolnosť a vynulovanie nákazy v mojej osobe, nikoho nenakazím.

Keby Matovič od začiatku, od marca 2020, keby riadil štát dvomi krokmi –

  1. dezinfekcia je príprava na vakcináciu
  2. vakcinácia prvou a následne ďalšími vakcínami

– bolo by to lacnejšie, a zachránilo by sa množstvo zbytočných ochorení, a životov pacientov.

Opakujem – redundancia dát celoplošného testovania je Matovičova zvrhlosť.

Svoju zvrhlosť potvrdil keď vopred odmietal nakúpiť ruské vakcíny  (zatiaľ iná nie je dostupná).

Pre nášho premiéra je prednejšia „americká štatistika“ robená pre US-Army a vojská NATO (Stoltenberg, Korčok, naše velenie armády a spol.), než zdravie občanov SR.

Dajte si to do súvislostí a pochopíte v čom je Matovič nebezpečný pre všetkých občanov SR.

Každý kto podporuje Matovičove celoplošné testovanie podporuje celoplošné ohrozenie životov a zdravia ľudí.

V súčasnosti už nateká do našich regiónov chrípkpová infekcia.

Treba vedieť, že očkovanie proti chrípke oslabuje imunitu a odolnosť proti korone. Keď bude dostupná vakcína proti korone, voľte radšej vakcínu proti korone.

Zvažujem odchod z pravda.blog.sk lebo tu sa dá písať iba o nezmysloch. Seriózne fakty a prognózy sú na tomto webe blokované

To sme v r. 1989 NECHCELI !

pravda.sk funguje na pápežskejšom princípe ako pápež, ešte aj biskupi podporujkú CPT vražedný program Matoviča, to je fakt koniec rozumu v SR !

 

 

Odporúčania pre prípady trombózy po vakcinácii proti COVID-19

14.04.2021

Oficiálne varovania USA odborníkov – sú zhodné s odporúčaniami ktoré by mali platiť aj pre EÚ pri „očkovaní vakcínou Astra Zeneca. Publikujem voľný preklad , takmer presný. Na konci sk verzie je anglo-americká pôvodná verzia. Je smutné, že naši „odborníci nedokážu sledovať výroky USA odborníkov v medicíne, ale sledujú US-Army nariadenia. V krajine [...]

Výhrady_k_médiám proti Sputniku a proti Rusku

13.04.2021

Zase špinavá politika z „rétoriky made in USA“ – „ten Sputnik nie je ten Sputnik“ – to je skutočná idiotia najmä ak si uvedomíme argument: Ak máte klaritromicín 500 mg a 250 mg a nejaký 100 mg v tabletkách od tej istej firmy, tak jeden certifikát na všetky tri platí. Taká je prax. To čo uviedol nový minister zdrav. že vraj povolenie nebolo [...]

USA – dobrý nepriateľ, ale najhorší priateľ

08.04.2021

Nepriateľ je dobrý keď sa zviditeľňuje svojimi útokmi a prípravou na útok. Politika USA je neprehliadateľná. Najhorší priateľ je ten ktorý robí pokusy na svojich submisívnych priateľoch, a nedbá na následky. Všímame si katastrofickú situáciu pandémie v USA – tvorcovi mutačného SARS-CoV-2. Aktuálne pozývajú lekárov a asistentov lekárov z celého sveta, lebo [...]

Jan Hamáček / Andrej Danko /

Do Moskvy po Sputnik? Babiš je proti

16.04.2021 17:54

Český premiér Andrej Babiš nesúhlasí s ohlásenou cestou vicepremiéra, ministra vnútra a povereného šéfa rezortu diplomacie Jana Hamáčka do Moskvy. Hamáček chce v Rusku rokovať o vakcíne Sputnik V.

kolíková

Zmluvu k Sputniku by mali povinne zverejniť, uviedla Kolíková a Baťovú označila za „bielu vranu“

16.04.2021 17:14

„Informovala som o mojom stanovisku na vláde," zdôraznila ministarka.

Igor Matovič

OĽANO stojí za Matovičom, expremiér útočí na Baťovú kyticou

16.04.2021 16:51

Odmietame neadekvátne, až hysterické reakcie na Igora Matoviča, ktorý len vyjadril svoj názor, tvrdí jeho hnutie.

Jana Bittó Cigániková

Bittó Cigániková Matoviča nešetrila. Hovorila o konaní, nehodnom človeka

16.04.2021 16:37

Jana Bittó Cigániková Igora Matoviča vôbec nešetrila. Jeho konanie označila za "nie hodné človeka, aspoň minimálne nie psychicky zdravého človeka".

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 159
Celková čítanosť: 1376769x
Priemerná čítanosť článkov: 8659x

Autor blogu