Založ si blog

Ja nepôjdem na bitúnok

Slovenská lekárska komora je ignorovaná, a premiér tvrdí že sa radil s odborníkmi – ktorými? Matovič pritlačil na médiá a starostov. To všetko je veľmi veľmi zlé, zle pripravené, je to doslova pohroma na slovenských občanov!  Každý stredoškolák vie – test nikoho nevylieči !

A že budeme mať francúzske vakcíny ? zabudnite – tie sú tak „dobré“, ako napľuť si navzájom do úst ! Ale Matovič zaistí, nikto z tých čo sú nakazení, nakazia sa pri hromadnom  „testovaní“, už nemá šancu dať sa vakcinovať – vakcinácia je zakázaná u každého kto už je nakazený ! a Matovič to nevie !

Keby toto robil Hitler, dodnes by ho preklínali všetci pozostalí a preživší. Matovič je skutočne talentovaný demagóg, luhár a manipulátor. Kto ho zastaví ?

celoplošné testovanie má tieto nebezpečné vlastnosti:

  1. nedezinfikujú po každom odbere miestnosť a vzduch – preto sa nakazí každý kto príde čo len po jedinom nosičovi vírusu –   je to istota viac ako 50 %
  2. čo to je virológia – Matovič o tom nechce ani počuť, a vedecké informácie vyhlásil za bludy – kto jedná takto?
  3. vyhrážanie prepustením, pokutami, to je vydieranie a šikana občanov, je v príkrom rozpore so zákonmi SR
  4. zneužitie armády na rozšírenie infekcie hromadným infikovaním akože „testovaním“ je obludnosť, nacizmus, zločin
  5. keď sa negatívny občan nakazí počas hromadného „testovania“ – kto ho odškodní? lebo  o náprave už nikdy nemožno hovoriť – kto mu zaplatí bolestné, invaliditu ak prežije – lebo vírusu sa nikdy nezbaví ! to je vedecké zistenie ! Kto mu dá   liečbu aby sa vyliečil?, alebo aj pohreb ? Kto sa postará o pozostalých? Spôsob akým to vojaci a starostovia organizujú pripomína nacistický láger s cieľom rozšíriť nákazu !
  6. nepripravené „testovanie“ a „politika“ Matoviča je v príkrom ignorantskom postavení s vedeckými a vojenskými poznatkami o pandémii akéhokoľvek vírusu.
  7. Matovič nepočúva odborníkov, nikoho nepožiadal o odborný, hoci aj vojenský mikrobiologický názor. Keby si klikol na vojenskú akadémiu v Hradci Královom, našiel by tam informácie ktoré by ho presvedčili ! Ale chorá hlava odmieta názory vojenských virológov. Plní iba rozkaz svojho chorého ega, alebo rozkazy nejakej nacistickej kliky? Hradecká Vojenská lekárska fakulta v európskom centre NATO – preberá vojenské informácie z celej armádnej suity štátov NATO –  a tam je jasne napísané ako sa má robiť odber vzoriek – už som o tom písal v predchádzajúcich bologoch, ale teraz zopakujem – Matovič riadi úplne naopak ako keby úmyselne chcel nakaziť čo najviac občanov. Ešte aj okolité štáty v rámci NATO sú zhrozené a čakajú ako dopadne Slovensko.
  8. Vinní sú všetci ktorí tento bitúnok organizujú a podporujú, úplne všetci.

Odporúčania pre prípady trombózy po vakcinácii proti COVID-19

14.04.2021

Oficiálne varovania USA odborníkov – sú zhodné s odporúčaniami ktoré by mali platiť aj pre EÚ pri „očkovaní vakcínou Astra Zeneca. Publikujem voľný preklad , takmer presný. Na konci sk verzie je anglo-americká pôvodná verzia. Je smutné, že naši „odborníci nedokážu sledovať výroky USA odborníkov v medicíne, ale sledujú US-Army nariadenia. V krajine [...]

Výhrady_k_médiám proti Sputniku a proti Rusku

13.04.2021

Zase špinavá politika z „rétoriky made in USA“ – „ten Sputnik nie je ten Sputnik“ – to je skutočná idiotia najmä ak si uvedomíme argument: Ak máte klaritromicín 500 mg a 250 mg a nejaký 100 mg v tabletkách od tej istej firmy, tak jeden certifikát na všetky tri platí. Taká je prax. To čo uviedol nový minister zdrav. že vraj povolenie nebolo [...]

USA – dobrý nepriateľ, ale najhorší priateľ

08.04.2021

Nepriateľ je dobrý keď sa zviditeľňuje svojimi útokmi a prípravou na útok. Politika USA je neprehliadateľná. Najhorší priateľ je ten ktorý robí pokusy na svojich submisívnych priateľoch, a nedbá na následky. Všímame si katastrofickú situáciu pandémie v USA – tvorcovi mutačného SARS-CoV-2. Aktuálne pozývajú lekárov a asistentov lekárov z celého sveta, lebo [...]

Jan Hamáček / Andrej Danko /

Do Moskvy po Sputnik? Babiš je proti

16.04.2021 17:54

Český premiér Andrej Babiš nesúhlasí s ohlásenou cestou vicepremiéra, ministra vnútra a povereného šéfa rezortu diplomacie Jana Hamáčka do Moskvy. Hamáček chce v Rusku rokovať o vakcíne Sputnik V.

kolíková

Zmluvu k Sputniku by mali povinne zverejniť, uviedla Kolíková a Baťovú označila za „bielu vranu“

16.04.2021 17:14

„Informovala som o mojom stanovisku na vláde," zdôraznila ministarka.

Igor Matovič

OĽANO stojí za Matovičom, expremiér útočí na Baťovú kyticou

16.04.2021 16:51

Odmietame neadekvátne, až hysterické reakcie na Igora Matoviča, ktorý len vyjadril svoj názor, tvrdí jeho hnutie.

Jana Bittó Cigániková

Bittó Cigániková Matoviča nešetrila. Hovorila o konaní, nehodnom človeka

16.04.2021 16:37

Jana Bittó Cigániková Igora Matoviča vôbec nešetrila. Jeho konanie označila za "nie hodné človeka, aspoň minimálne nie psychicky zdravého človeka".

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 159
Celková čítanosť: 1376744x
Priemerná čítanosť článkov: 8659x

Autor blogu