Založ si blog

Matovič poistil svoju zvrhlosť psychiatrom a kňazom

Jezuiti otvorene podporili Matovičovu zvrhlosť. Jeho psychiater vie presne kedy je pacient „normálny“, nemusí hltať prášky, aj keď je psychopat.

Psychopatia sa nelieči liekmi ale psychoterapiou a v nenapraviteľných prípadoch izoláciou zo spoločnosti. Dá sa povedať, nášho premiéra riadi psychiater. Mimochodom, psychiatri sú takmer všetci psychopati, duševní agresori hľadajúci takmer vždy iba svoju reputáciu a pevné sociálne istoty „ovládaním tých druhých“. Ochotne obetujú kohokoľvek a ktorýchkoľvek ľudí za svoju reputáciu – považujú sa za nedotknuteľných a boja sa ich aj prokurátori. Psychiater ktorý riadi Matoviča si zaslúži doživotné uzavretie v izolácii, v base alebo na psychiatrii. Učí premiéra ako „prijateľne zrušiť sľub“, a ako klamať. Myslí si, aký je frajer, a chce si udržať status „riadiaceho elementu“ v spoločnosti aspoň na zvyšné roky tejto vlády. Matovič ani nevie ako je riadený.

Kňaz Jezuita ktorý „spovedá a utišuje“ Matoviča má podobné ciele, ale nevie, pre zmenu je riadený on. Cez kňaza celá spoločnosť katolíkov. Cez jedného Jezuitu si Matovič objednal „Vyhlásenie otcov Jezuitov“. Ako mohli Jezuiti vydať vyhlásenie s výzvou na „poslušnú podporu“ Matovičovho „celoplošného testovania“ (CPT)? Veď je to absurdná nelogická a zbytočná aktivita hazardujúca so životmi ľudí – tí čo boli v čase pred CPT nenakazení, budú s veľkou pravdepodobnosťou nakazení do 7 dní po testovaní v rámci CPT !

Princíp nákazy v rámci CPT: Odhalenie dýchacích ciest v priestore kde sa vznášajú vírusy z predchádzajúceho testovaného – to je zaručená „péenka“ a hazard zo životom.

Redundancia dát CPT je úplná istota. (nadbytočnosť dát CPT)

Uvažujme spolu:

Čo získam ak viem že som nakazený? „Péenku“ a možnosť ťažkého priebehu choroby, nič iné.

Čo získam ak viem že nie som nakazený?  Vôbec nič. Žiadnu istotu či zostanem „čistý“.

A teraz pozor:

Čo získam ak dezinfikujem seba a svoje okolie?  Nenakazím sa, nešírim nákazu. Ak už som nakazený a prekonávam to, nenakazím sa znova, a nenakazím nikoho!

Čo získam vakcináciou?  Vyššiu odolnosť a vynulovanie nákazy v mojej osobe, nikoho nenakazím.

Keby Matovič od začiatku, od marca 2020, keby riadil štát dvomi krokmi –

  1. dezinfekcia je príprava na vakcináciu
  2. vakcinácia prvou a následne ďalšími vakcínami

– bolo by to lacnejšie, a zachránilo by sa množstvo zbytočných ochorení, a životov pacientov.

Opakujem – redundancia dát celoplošného testovania je Matovičova zvrhlosť.

Svoju zvrhlosť potvrdil keď vopred odmietal nakúpiť ruské vakcíny  (zatiaľ iná nie je dostupná).

Pre nášho premiéra je prednejšia „americká štatistika“ robená pre US-Army a vojská NATO (Stoltenberg, Korčok, naše velenie armády a spol.), než zdravie občanov SR.

Dajte si to do súvislostí a pochopíte v čom je Matovič nebezpečný pre všetkých občanov SR.

Každý kto podporuje Matovičove celoplošné testovanie podporuje celoplošné ohrozenie životov a zdravia ľudí.

V súčasnosti už nateká do našich regiónov chrípkpová infekcia.

Treba vedieť, že očkovanie proti chrípke oslabuje imunitu a odolnosť proti korone. Keď bude dostupná vakcína proti korone, voľte radšej vakcínu proti korone.

Zvažujem odchod z pravda.blog.sk lebo tu sa dá písať iba o nezmysloch. Seriózne fakty a prognózy sú na tomto webe blokované

To sme v r. 1989 NECHCELI !

pravda.sk funguje na pápežskejšom princípe ako pápež, ešte aj biskupi podporujkú CPT vražedný program Matoviča, to je fakt koniec rozumu v SR !

 

 

Exorcizmus Slovenskej republiky

23.11.2020

V mene Najsvätejšej Trojice skrze Ježiša Krista nášho Boha, ti rozkazujeme: ✠ Apage Matovič ! Odstúp naveky ! A neopovažuj sa naspäť vrátiť, nás pokúšať a nám škodiť ! ✠ Odstúpte všetci bratia podvodu ! Zmiznite všetky setry lží ! Straťte sa tvorcovia hlúposti a chaosu ! Vypáchnite z obrazu našej republiky ! Zmiznite z médií naveky ! ✠ Rozkazujeme vám [...]

Matovič má problém s myslením

10.11.2020

Poruchy myslenia, nutkavé konanie, podozrievavosť k odborným názorom, mesiášsky blud, pocit absolútnej moci. Opýtal som sa psychiatra s bohatými skúsenosťami, či by si trúfol verejne vystúpiť s Matovičovou diagnózou. Odpoveď bola: „Nie, nechcem prísť o certifikát súdneho znalca. Má to v rukách, a kým ho odstavia od diktátorsky plnej moci, to potrvá. Neverím [...]

Matovič stále nechce investovať do dezinfekcie

07.11.2020

stále iba šikanuje novými a novšími diktátmi, obmedzeniami, ale štátom riadenú ochranu zdravia a života odmieta! Čo myslí tým že „celoplošné testovanie nás zachránilo“? Tak si zopakujme: Celoplošné testovanie je také ktoré je na celej ploche napr. štátu – ale (!) bez časového obmedzenie. Zdôrazňujem ako to hovoria všetci odborníci po mne a so mnou [...]

covid, testovanie, Orava, koronavírus, plošné testovanie

PCR testy odhalili 1526 nových prípadov, pribudlo 27 úmrtí

28.11.2020 10:10, aktualizované: 10:50

Počas uplynulého dňa urobili spolu 9892 PCR testov.

Parlament NRSR

Baránek o politických preferenciách: Zmysluplná koalícia je v nedohľadne

28.11.2020 09:00

Prieskum politických prefrencií v novembri naznačil, že keby voľby dopadli podľa nich, žiadna zmysluplná koalícia sa nečrtá.

koronavírus, USA, Pensylvánia

ONLINE: Európa bude mať iné Vianoce. Niektoré štáty uvoľnia opatrenia

28.11.2020 07:45, aktualizované: 10:58

Írsko či Belgicko zmiernia niektoré opatrenia, ktoré zaviedli v boji proti koronavírusu. Vianoce však budú iné ako rok predtým.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Matovičov vagón opäť zabrzdila Čaputová. Dokedy to takto vydrží?

28.11.2020 06:00

Kauza obvinenej Moniky Jankovskej pomaly naberá politický rozmer. Najviac ohrozuje renomé Roberta Fica (Smer), menej Petra Pellegriniho (Hlas).

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 146
Celková čítanosť: 1113045x
Priemerná čítanosť článkov: 7624x

Autor blogu