Založ si blog

Ja nepôjdem na bitúnok

Slovenská lekárska komora je ignorovaná, a premiér tvrdí že sa radil s odborníkmi – ktorými? Matovič pritlačil na médiá a starostov. To všetko je veľmi veľmi zlé, zle pripravené, je to doslova pohroma na slovenských občanov!  Každý stredoškolák vie – test nikoho nevylieči !

A že budeme mať francúzske vakcíny ? zabudnite – tie sú tak „dobré“, ako napľuť si navzájom do úst ! Ale Matovič zaistí, nikto z tých čo sú nakazení, nakazia sa pri hromadnom  „testovaní“, už nemá šancu dať sa vakcinovať – vakcinácia je zakázaná u každého kto už je nakazený ! a Matovič to nevie !

Keby toto robil Hitler, dodnes by ho preklínali všetci pozostalí a preživší. Matovič je skutočne talentovaný demagóg, luhár a manipulátor. Kto ho zastaví ?

celoplošné testovanie má tieto nebezpečné vlastnosti:

  1. nedezinfikujú po každom odbere miestnosť a vzduch – preto sa nakazí každý kto príde čo len po jedinom nosičovi vírusu –   je to istota viac ako 50 %
  2. čo to je virológia – Matovič o tom nechce ani počuť, a vedecké informácie vyhlásil za bludy – kto jedná takto?
  3. vyhrážanie prepustením, pokutami, to je vydieranie a šikana občanov, je v príkrom rozpore so zákonmi SR
  4. zneužitie armády na rozšírenie infekcie hromadným infikovaním akože „testovaním“ je obludnosť, nacizmus, zločin
  5. keď sa negatívny občan nakazí počas hromadného „testovania“ – kto ho odškodní? lebo  o náprave už nikdy nemožno hovoriť – kto mu zaplatí bolestné, invaliditu ak prežije – lebo vírusu sa nikdy nezbaví ! to je vedecké zistenie ! Kto mu dá   liečbu aby sa vyliečil?, alebo aj pohreb ? Kto sa postará o pozostalých? Spôsob akým to vojaci a starostovia organizujú pripomína nacistický láger s cieľom rozšíriť nákazu !
  6. nepripravené „testovanie“ a „politika“ Matoviča je v príkrom ignorantskom postavení s vedeckými a vojenskými poznatkami o pandémii akéhokoľvek vírusu.
  7. Matovič nepočúva odborníkov, nikoho nepožiadal o odborný, hoci aj vojenský mikrobiologický názor. Keby si klikol na vojenskú akadémiu v Hradci Královom, našiel by tam informácie ktoré by ho presvedčili ! Ale chorá hlava odmieta názory vojenských virológov. Plní iba rozkaz svojho chorého ega, alebo rozkazy nejakej nacistickej kliky? Hradecká Vojenská lekárska fakulta v európskom centre NATO – preberá vojenské informácie z celej armádnej suity štátov NATO –  a tam je jasne napísané ako sa má robiť odber vzoriek – už som o tom písal v predchádzajúcich bologoch, ale teraz zopakujem – Matovič riadi úplne naopak ako keby úmyselne chcel nakaziť čo najviac občanov. Ešte aj okolité štáty v rámci NATO sú zhrozené a čakajú ako dopadne Slovensko.
  8. Vinní sú všetci ktorí tento bitúnok organizujú a podporujú, úplne všetci.

Exorcizmus Slovenskej republiky

23.11.2020

V mene Najsvätejšej Trojice skrze Ježiša Krista nášho Boha, ti rozkazujeme: ✠ Apage Matovič ! Odstúp naveky ! A neopovažuj sa naspäť vrátiť, nás pokúšať a nám škodiť ! ✠ Odstúpte všetci bratia podvodu ! Zmiznite všetky setry lží ! Straťte sa tvorcovia hlúposti a chaosu ! Vypáchnite z obrazu našej republiky ! Zmiznite z médií naveky ! ✠ Rozkazujeme vám [...]

Matovič má problém s myslením

10.11.2020

Poruchy myslenia, nutkavé konanie, podozrievavosť k odborným názorom, mesiášsky blud, pocit absolútnej moci. Opýtal som sa psychiatra s bohatými skúsenosťami, či by si trúfol verejne vystúpiť s Matovičovou diagnózou. Odpoveď bola: „Nie, nechcem prísť o certifikát súdneho znalca. Má to v rukách, a kým ho odstavia od diktátorsky plnej moci, to potrvá. Neverím [...]

Matovič stále nechce investovať do dezinfekcie

07.11.2020

stále iba šikanuje novými a novšími diktátmi, obmedzeniami, ale štátom riadenú ochranu zdravia a života odmieta! Čo myslí tým že „celoplošné testovanie nás zachránilo“? Tak si zopakujme: Celoplošné testovanie je také ktoré je na celej ploche napr. štátu – ale (!) bez časového obmedzenie. Zdôrazňujem ako to hovoria všetci odborníci po mne a so mnou [...]

Peter Pellegrini

Hlas bez prekvapenia. Na sneme zvolili za šéfa Pellegriniho

28.11.2020 11:44, aktualizované: 12:30

Na ustanovujúcom sneme strany Hlas-SD zvolili Petra Pellegriniho za predsedu strany. Podpredsedami sú Denisa Saková, Richard Raši a Erik Tomáš.

covid, testovanie, Orava, koronavírus, plošné testovanie

PCR testy odhalili 1526 nových prípadov, pribudlo 27 úmrtí

28.11.2020 10:10, aktualizované: 11:25

Počas uplynulého dňa urobili spolu 9892 PCR testov.

Parlament NRSR

Baránek o politických preferenciách: Zmysluplná koalícia je v nedohľadne

28.11.2020 09:00

Prieskum politických prefrencií v novembri naznačil, že keby voľby dopadli podľa nich, žiadna zmysluplná koalícia sa nečrtá.

koronavírus, USA, Pensylvánia

ONLINE: Európa bude mať iné Vianoce. Niektoré štáty uvoľnia opatrenia

28.11.2020 07:45, aktualizované: 12:53

Írsko či Belgicko zmiernia niektoré opatrenia, ktoré zaviedli v boji proti koronavírusu. Vianoce však budú iné ako rok predtým.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 146
Celková čítanosť: 1113056x
Priemerná čítanosť článkov: 7624x

Autor blogu