Založ si blog

Vírus to dal – Matovič podrazil celý národ

Ekonomicky a zdravotne postihnutí sú takmer všetci občania SR. Psychopat Matovič – vyhráža sa,  zároveň sa ospravedlňuje a stále trvá na svojom psychopatickom názore! Vykoná násilie na troch miliónoch ľuďoch a ešte má tri prosby. Novo nakazil najmenej 60 % občanov zúčastnených na hromadnej nákaze, napriek tomu sa vyhlasuje, spolu s Naďom, za víťazov – to je už fakt porucha myslenia. Afektívne hrá na city nevedomých občanov – to už je schizoidné vydieranie!

Zopakujme si čo je odborné a čo je choré – ako nás zničil Matovič so svojimi posluhovačmi:

Ak je test imunity na 33% nespoľahlivý, uniká 33% infikovaných a práve roznášajúcich infekciu,

potom pri zistených 1% infekčných (imunitnými testami) celkove bolo 34% infekčných občanov už počas testovania.

Rátajte – ak stojí v rade 10 občanov čakajúcich na imunotest, medzi desiatimi sú traja infekční, koľko bude infekčných o týždeň? Pritom všetci desiati sú počas testovania negatívni!

Imunotest odhalil iba jedného zo sto, ale bolo ich tam tridsaťtri na sto ľudí! Na konci testovania bol odhalený iba jeden zo sto!, koľko sa sa nakazilo od 34 % infekčných v deň testovania?

Ale pozor!

Infekcia sa prenáša vzduchom, občania stáli v rade tesne za sebou, každý tretí bol infekčný, a okolo infekčnej osoby stáli dve neinfekčné osoby – ktoré tam boli z donútenia!

Podľa pravidiel akými „hrá“ vírus, budú infikovaní všetci. Všetkých desať z desiatich, všetkých sto zo sto! Odrátajme šťastné „náhody“, niektorí si striekali dezinfekciu na rúška, odhadom tiež asi len 20%  – možno menej, ale v každom prípade je číslo 60% infikovaných iba „optimistický“, tiež iba „nádejný“ odhad.

Podľa pravidiel správania sa vírusu ide o 80% istej nákazy všetkých čo stáli v tesnom rade menej ako 1 meter za sebou.

Prezidentka mohla zastaviť psychopata skôr ako nakazí väčšinu ľudí na Slovensku, ale neurobila to!

Parlament sa mohol uzniešsť na rozhodnutí, Matovičov projekt zrušiť – ale neurobili to.

Prokuratúra mohla internovať Matoviča a zastaviť jeho „projekt“, z dôvodu všeobecného ohrozenia života a  zdravia občanov SR, ale neurobila to!

Klerici, biskupi, kňazi – kresťania mohli vyjadriť nedôveru psychopatovi na základe poznania názorov odborníkov, ale neurobili to !

Starostovia a starostky mohli zahájiť pasívny odpor, (pasívny odpor je vynález spisovateľa Tolstého, naučil Mahátmá Gándhího ako to urobiť a India ziskala slobodu od GB – historia magistra vitae), ale neurobili to ! Jedna lastovička priletela neskoro!

Uvažovanie je jnajslabšia stránka Matoviča. Manipulácia je jeho jediná schopnosť, typická pre schizoidných psychopatov !

Otázka je:

Čo vymyslí nabudúce? Útok na neznámeho nepriateľa núteným odberom krvi občanom SR?

Matovič nevie čo je vzduchom prenášaný vírus, nevie čo je test imunity (celoplošné infikovanie a hromadné testovanie prebehlo bez vedeckých dôvodov!).

Matovič klamal že sa radil s odborníkmi – naopak zahlušil každé ich slovo !

Zneužil armádu, našiel mentálne pribrzdeného vojaka ktorý mu pomáhal, lebo Korčok – analfabet do diplomacie a amatér na politiku – ho podporil !

Vyhrážkami a podplácaním donútil médiá aby propagovali zhubnú akciu na občanov Slovenska – čo je už vlastizrada !

Otázka je:

Počkáte ešte 14 dní kým umrie jedno percento unfikovaných, kým sa ukáže infikovaných 80% populácie?,

alebo začnete trestné stíhanie na Matoviča už dnes ?

______

Sulík a Remišová zachraňujú USA-anál na Slovensku

03.03.2021

Považujú občanov SR za idiotov. Tvrdia že idú zachraňovať „koalíciu“, ale zamlčujú pravdu o záujmoch USA v oblasti stredu EÚ. Korčok prezradil presne to čo nechcel prezradiť. Objednávka Sputnika V je podľa USA veľvyslanca na Slovensku geopolitická sabotáž prítomnosti US-A (americkej armády) na území SR. Podľa doktríny NATO je neprípustné, aby sa slovenskí [...]

„Proti Ľuďom“ je Remišovej staronová strana.

19.02.2021

Premenovala ju tak „nechtiac“, resp. nevedomky, poslúchla príkaz svojho šialeného šéfa. Matovič ju požiadal aby vzala na seba jeho rozhodnutie. Matovič totiž na stretnutí V4 hovoril o vakcíne Sputnik V super pozitívne, a dokonca sa vyjadril, že by ju aj objednal. Keďže nechce vyzerať v očiach V4 ako luhár, musela na seba vziať „túto úlohu“ vetovania Sputniku V, [...]

GP Žilinka napľul na Ústavu SR

16.02.2021

– ignoruje fakty, a vyjadruje sa ako nedouk – vraj dá pozor na Lipšica ako si bude plniť povinnosti. Nebude to naopak? Nebude náhodou Lipšic – vypadnutý zo zadku CIA s pečiatkou akéhosi „harvardského učilišťa“ – nebude náhodou on ten inkvizítor konajúci dozor nad GP Žilinkom? Nie je len tak náhodou práve GP Žilinka a celá GP (generálna prokuratúra [...]

Štokholm, Švédsko, explózia

Pri útoku nožom vo Švédsku utrpelo zranenia osem ľudí

03.03.2021 20:17

Polícia útok vyšetruje ako "podozrivý teroristický trestný čin".

matovič kuleba

Matovič kazí priateľské vzťahy medzi Ukrajinou a Slovenskom, reagoval Kyjev

03.03.2021 19:41

Ukrajinské ministerstvo zahraničia očakáva ospravedlnenie od Matoviča za žartovné vyjadrenie, že za ruskú vakcínu Sputnik V sľúbil Moskve Zakarpatskú Ukrajinu.

Covid testy, SD Biosensor, antigénový AG

Slovensko podľa Smatanu neobjednalo samotesty, ale ďalšie antigénové testy

03.03.2021 18:41

Ani jeden z testov tak podľa neho neumožní zmenu v testovacej stratégii.

nakupovanie senior koronavírus potraviny

Čas nákupu pre seniorov bude aj pre ďalšie osoby

03.03.2021 17:39, aktualizované: 19:02

Po novom bude vyhradený čas v obchodoch aj pre osoby s ťažkým zdravotným postihnutím.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 156
Celková čítanosť: 1352471x
Priemerná čítanosť článkov: 8670x

Autor blogu