Založ si blog

Vírus to dal – Matovič podrazil celý národ

Ekonomicky a zdravotne postihnutí sú takmer všetci občania SR. Psychopat Matovič – vyhráža sa,  zároveň sa ospravedlňuje a stále trvá na svojom psychopatickom názore! Vykoná násilie na troch miliónoch ľuďoch a ešte má tri prosby. Novo nakazil najmenej 60 % občanov zúčastnených na hromadnej nákaze, napriek tomu sa vyhlasuje, spolu s Naďom, za víťazov – to je už fakt porucha myslenia. Afektívne hrá na city nevedomých občanov – to už je schizoidné vydieranie!

Zopakujme si čo je odborné a čo je choré – ako nás zničil Matovič so svojimi posluhovačmi:

Ak je test imunity na 33% nespoľahlivý, uniká 33% infikovaných a práve roznášajúcich infekciu,

potom pri zistených 1% infekčných (imunitnými testami) celkove bolo 34% infekčných občanov už počas testovania.

Rátajte – ak stojí v rade 10 občanov čakajúcich na imunotest, medzi desiatimi sú traja infekční, koľko bude infekčných o týždeň? Pritom všetci desiati sú počas testovania negatívni!

Imunotest odhalil iba jedného zo sto, ale bolo ich tam tridsaťtri na sto ľudí! Na konci testovania bol odhalený iba jeden zo sto!, koľko sa sa nakazilo od 34 % infekčných v deň testovania?

Ale pozor!

Infekcia sa prenáša vzduchom, občania stáli v rade tesne za sebou, každý tretí bol infekčný, a okolo infekčnej osoby stáli dve neinfekčné osoby – ktoré tam boli z donútenia!

Podľa pravidiel akými „hrá“ vírus, budú infikovaní všetci. Všetkých desať z desiatich, všetkých sto zo sto! Odrátajme šťastné „náhody“, niektorí si striekali dezinfekciu na rúška, odhadom tiež asi len 20%  – možno menej, ale v každom prípade je číslo 60% infikovaných iba „optimistický“, tiež iba „nádejný“ odhad.

Podľa pravidiel správania sa vírusu ide o 80% istej nákazy všetkých čo stáli v tesnom rade menej ako 1 meter za sebou.

Prezidentka mohla zastaviť psychopata skôr ako nakazí väčšinu ľudí na Slovensku, ale neurobila to!

Parlament sa mohol uzniešsť na rozhodnutí, Matovičov projekt zrušiť – ale neurobili to.

Prokuratúra mohla internovať Matoviča a zastaviť jeho „projekt“, z dôvodu všeobecného ohrozenia života a  zdravia občanov SR, ale neurobila to!

Klerici, biskupi, kňazi – kresťania mohli vyjadriť nedôveru psychopatovi na základe poznania názorov odborníkov, ale neurobili to !

Starostovia a starostky mohli zahájiť pasívny odpor, (pasívny odpor je vynález spisovateľa Tolstého, naučil Mahátmá Gándhího ako to urobiť a India ziskala slobodu od GB – historia magistra vitae), ale neurobili to ! Jedna lastovička priletela neskoro!

Uvažovanie je jnajslabšia stránka Matoviča. Manipulácia je jeho jediná schopnosť, typická pre schizoidných psychopatov !

Otázka je:

Čo vymyslí nabudúce? Útok na neznámeho nepriateľa núteným odberom krvi občanom SR?

Matovič nevie čo je vzduchom prenášaný vírus, nevie čo je test imunity (celoplošné infikovanie a hromadné testovanie prebehlo bez vedeckých dôvodov!).

Matovič klamal že sa radil s odborníkmi – naopak zahlušil každé ich slovo !

Zneužil armádu, našiel mentálne pribrzdeného vojaka ktorý mu pomáhal, lebo Korčok – analfabet do diplomacie a amatér na politiku – ho podporil !

Vyhrážkami a podplácaním donútil médiá aby propagovali zhubnú akciu na občanov Slovenska – čo je už vlastizrada !

Otázka je:

Počkáte ešte 14 dní kým umrie jedno percento unfikovaných, kým sa ukáže infikovaných 80% populácie?,

alebo začnete trestné stíhanie na Matoviča už dnes ?

______

Je nejaký rozdiel medzi Jankovskou a Kolíkovou?

11.05.2021

Ako o tom referovali médiá, aj čo nebolo povedané, sú nejaké formálne rozdiely: Kolíková má na svedomí životy ľudí, Jankovská možno tiež, ale je trestne stíhaná. Kolíková dlhodobo budovala svoju „chobotnicu“, Jankovská do „chobotnice“ vrastala. Kolíková išla cestou politiky a usídlila sa na ministerstve spravodlivosti, Jankovská išla cestou justičnou v [...]

gen-gen. Lengvarský drží USA program našej genocídy

08.05.2021

Kto predlžuje genocídu občanov SR ? Genocídny generál (gen-gen.) MUDr. Vlad. Lengvarský MPH. Jeho „úloha“ je udržiavať USA program genocídy v SR. Pokračuje podľa genocídneho plánu zahájeného Igorom Matovičom v septembri 2020, len inými prostriedkami. Jednoznačne presadzuje smrteľnú vakcínu Astra-Zeneca, a blokuje jednu z najlepších vakcín akú máme Sputnik V. Vydal [...]

Čakajte novú vlnu „korony“ – varovanie pred hlúposťou

19.04.2021

Od dnešného dňa za 60 dní začne kulminovať nová vlna úmrtí na SARS-CoV-2. To je pravidlo tohoto vírusu, ktoré on má a ktoré sa uplatní pri zlom manažovaní pandémie, ako sme to videli už opakovane. Uvoľnenie ? Áno ! Ale nie takto ! Kde sú návody na nový spôsob existencie? Kde sú návody na správne dezinfikovanie? Kde sú návody ako zabrániť roznášaniu infekcie? [...]

Ide o pravdu, Ján Krošlák,

Poslanec Krošlák v Ide o pravdu: Kolíkovú zachránil Heger

11.05.2021 20:00

Aká je situácia v poslaneckom klube OĽaNO? „Premiér Eduard Heger má podporu, Igor Matovič má aj kritikov. Ja som jedným z nich,“ povedal v relácii Ide o pravdu poslanec Ján Krošlák (OĽaNO).

Petra Vlhová, Zuzana Čaputová, veľky glóbus,

Výbor pre dres od Vlhovej začal konanie voči Čaputovej

11.05.2021 16:51, aktualizované: 16:59

Hlave štátu hrozí pokuta až vo výške 12 mesačných platov.

AstraZeneca

Rezort zdravotníctva pozastavil očkovanie vakcínou od AstraZeneca pre prvoočkovancov

11.05.2021 16:19

AstraZeneca sa spája s dvoma úmrtiami na Slovensku. Jej vedľajším nežiaducim účinkom je tvorba krvných zrazenín.

Daniel Lipšic

Lipšic verí v rozsudky vo viacerých závažných prípadoch už tento rok

11.05.2021 15:38

Špeciálny prokurátor spomenul Bödöra, Gašpara či Kováčika.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 162
Celková čítanosť: 1392080x
Priemerná čítanosť článkov: 8593x

Autor blogu