Založ si blog

Pán Raši, do textu „Odvolanie Matoviča“

doplňte aj tieto dôvody:

Matovič sa správa ako schizoidný psychopat. Na psychiatrov sa nespoliehajte, ale hľadajte vecné dôkazy:

  1. Zneužil armádu na presadenie svojvôle, resp. objednávku z US-Army tlmočenú Korčokom, a ten ju dostal od Stoltenberga. (Hľadajte dôkazy v komunikácii medzi Stoltenbergom a Korčokom. Zablokovaná vojenská kontrarozviedka by mala byť aktivovaná aj v tomto smere! Zavolajte si vojenskú prokuratúru a podajte Návrh na žalobu!)
  2. Ohrozil životy a zdravie všetkých obyvateľov SR čím naplnil skutkovú podstatu jedného z najvážnejších trestných činov.
  3. Matovič Laicky vybral zlý test s úmyslom celoplošne nakaziť COVID-19 obyvateľov celého Slovenska. Preto zakázal odborníkom vyjadrovať sa.
  4. Úmyselne vynechal prezidentku z rozhodovania aby mohol zneužiť armádu a ostatné ozbrojené sily.
  5. Zneužil verejnoprávne médiá propagandou – na rozšírenie infekcie hromadným testovaním.
  6. Ignoroval včasné upozorňovania odborníkov na možnosť – istotu rozšírenia nákazy.
  7. Vyplytval imunotesty predtým  než sme začali vakcináciu. Tie testy sú indikované na vyšetrenie „zdravej osoby“ či náhodou neprekonala COVID-19 a ergo má imunitu už nastavenú proti COVID-19, v takom prípade nebude môcť byť vakcinácia (francúzskou vakcínou) uskutočnená !
  8. Matovič a Korčok odmietli nakúpiť čo i len jedinú z troch typov ruských vakcín, čím potvrdzujú svoje krivé, sociopatické politické ciele.

Pán Raši, pán Pellegrini, pán Fico, pán Kotleba – Konajte ! Argumentov je viac než dosť, Matoviča je nevyhnutné internovať okamžite !

Jednoduchým príkazom generálnej prokuratúry – ktorýkoľvek z prokurátorov GP – za všeobecné ohrozenie zdravia a života občanov SR !

Matovič má byť vo väzení alebo v liečebni dovtedy, kým sa ukážu skutočné znaky jeho resocializácie !

Amen ! Nech sa stane !

___________________

P. S.  Od 11. apríla 2020 píšem proti zlým rozhodnutiam tejto Vlády SR čo sa týka pandémie COVID-19 .

Je veľmi zarážajúce, ako pomaly sa presadzuje pravda v hlavách našich voličov – vrátane opozície. Keďže nie som na žiadnej sociálnej sieti, mám čítanosť akú mám – ale sledujem,  rozumy čerpajú z mojich blogov aj platení redaktori rôznych médií.

Ale čerpajú málo a stále pochybujú, hoci skutoční odborníci – všetci – hovoríme jasnou a ľudovou rečou.

 

„prezidentka“ Remišová oznámila

12.05.2021

Bábkoherečka si spravila z Čaputovej „máničku“. Vopred oznámila čo chce Čaputová povedať o 16:00 h. Takúto prezidentku máme :-)))) vyberte si: bábkoherečka alebo mánička – kto je tu prezident?

Je nejaký rozdiel medzi Jankovskou a Kolíkovou?

11.05.2021

Ako o tom referovali médiá, aj čo nebolo povedané, sú nejaké formálne rozdiely: Kolíková má na svedomí životy ľudí, Jankovská možno tiež, ale je trestne stíhaná. Kolíková dlhodobo budovala svoju „chobotnicu“, Jankovská do „chobotnice“ vrastala. Kolíková išla cestou politiky a usídlila sa na ministerstve spravodlivosti, Jankovská išla cestou justičnou v [...]

gen-gen. Lengvarský drží USA program našej genocídy

08.05.2021

Kto predlžuje genocídu občanov SR ? Genocídny generál (gen-gen.) MUDr. Vlad. Lengvarský MPH. Jeho „úloha“ je udržiavať USA program genocídy v SR. Pokračuje podľa genocídneho plánu zahájeného Igorom Matovičom v septembri 2020, len inými prostriedkami. Jednoznačne presadzuje smrteľnú vakcínu Astra-Zeneca, a blokuje jednu z najlepších vakcín akú máme Sputnik V. Vydal [...]

rajka 801

Bratislava neobnoví medzinárodnú linku do Rajky. Cestovať bude možné vlakom

13.05.2021 08:53

Linka 801 nepremáva od vlaňajšej jesene pre uzatvorené hranice.

násilie, krádež, kriminalita

Dievčenský gang v Komárne. Psychologička: Výtržníčky skúšajú hranice

13.05.2021 08:00

Komárnom otriasol prípad tínedžeriek, ktoré fyzicky napádali ľudí. Psychologička Eva Smiková hovorí, že stupňovanie agresivity závisí aj od reakcie okolia.

Izrael Palestínčania armáda útok raketový

Izrael má právo brániť sa proti paľbe raketami, vyhlásil Biden

13.05.2021 06:46

Izrael v stredu vystupňoval svoje nálety na palestínske pásmo Gazy, a usmrtil celý rad vysokopostavených vojenských predstaviteľov Hamasu.

Nemecko, koronavírus, AstraZeneca

ONLINE: Nórsko oficiálne skončilo s AstraZenecou

13.05.2021 06:00, aktualizované: 08:06

Nórsko sa opiera o posudky odborníkov, ktorí odporučili vyradiť vakcíny od AstraZeneca a Johnson & Johnson z očkovacieho programu.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 163
Celková čítanosť: 1395832x
Priemerná čítanosť článkov: 8563x

Autor blogu