Založ si blog

Pán Raši, do textu „Odvolanie Matoviča“

doplňte aj tieto dôvody:

Matovič sa správa ako schizoidný psychopat. Na psychiatrov sa nespoliehajte, ale hľadajte vecné dôkazy:

  1. Zneužil armádu na presadenie svojvôle, resp. objednávku z US-Army tlmočenú Korčokom, a ten ju dostal od Stoltenberga. (Hľadajte dôkazy v komunikácii medzi Stoltenbergom a Korčokom. Zablokovaná vojenská kontrarozviedka by mala byť aktivovaná aj v tomto smere! Zavolajte si vojenskú prokuratúru a podajte Návrh na žalobu!)
  2. Ohrozil životy a zdravie všetkých obyvateľov SR čím naplnil skutkovú podstatu jedného z najvážnejších trestných činov.
  3. Matovič Laicky vybral zlý test s úmyslom celoplošne nakaziť COVID-19 obyvateľov celého Slovenska. Preto zakázal odborníkom vyjadrovať sa.
  4. Úmyselne vynechal prezidentku z rozhodovania aby mohol zneužiť armádu a ostatné ozbrojené sily.
  5. Zneužil verejnoprávne médiá propagandou – na rozšírenie infekcie hromadným testovaním.
  6. Ignoroval včasné upozorňovania odborníkov na možnosť – istotu rozšírenia nákazy.
  7. Vyplytval imunotesty predtým  než sme začali vakcináciu. Tie testy sú indikované na vyšetrenie „zdravej osoby“ či náhodou neprekonala COVID-19 a ergo má imunitu už nastavenú proti COVID-19, v takom prípade nebude môcť byť vakcinácia (francúzskou vakcínou) uskutočnená !
  8. Matovič a Korčok odmietli nakúpiť čo i len jedinú z troch typov ruských vakcín, čím potvrdzujú svoje krivé, sociopatické politické ciele.

Pán Raši, pán Pellegrini, pán Fico, pán Kotleba – Konajte ! Argumentov je viac než dosť, Matoviča je nevyhnutné internovať okamžite !

Jednoduchým príkazom generálnej prokuratúry – ktorýkoľvek z prokurátorov GP – za všeobecné ohrozenie zdravia a života občanov SR !

Matovič má byť vo väzení alebo v liečebni dovtedy, kým sa ukážu skutočné znaky jeho resocializácie !

Amen ! Nech sa stane !

___________________

P. S.  Od 11. apríla 2020 píšem proti zlým rozhodnutiam tejto Vlády SR čo sa týka pandémie COVID-19 .

Je veľmi zarážajúce, ako pomaly sa presadzuje pravda v hlavách našich voličov – vrátane opozície. Keďže nie som na žiadnej sociálnej sieti, mám čítanosť akú mám – ale sledujem,  rozumy čerpajú z mojich blogov aj platení redaktori rôznych médií.

Ale čerpajú málo a stále pochybujú, hoci skutoční odborníci – všetci – hovoríme jasnou a ľudovou rečou.

 

Sulík a Remišová zachraňujú USA-anál na Slovensku

03.03.2021

Považujú občanov SR za idiotov. Tvrdia že idú zachraňovať „koalíciu“, ale zamlčujú pravdu o záujmoch USA v oblasti stredu EÚ. Korčok prezradil presne to čo nechcel prezradiť. Objednávka Sputnika V je podľa USA veľvyslanca na Slovensku geopolitická sabotáž prítomnosti US-A (americkej armády) na území SR. Podľa doktríny NATO je neprípustné, aby sa slovenskí [...]

„Proti Ľuďom“ je Remišovej staronová strana.

19.02.2021

Premenovala ju tak „nechtiac“, resp. nevedomky, poslúchla príkaz svojho šialeného šéfa. Matovič ju požiadal aby vzala na seba jeho rozhodnutie. Matovič totiž na stretnutí V4 hovoril o vakcíne Sputnik V super pozitívne, a dokonca sa vyjadril, že by ju aj objednal. Keďže nechce vyzerať v očiach V4 ako luhár, musela na seba vziať „túto úlohu“ vetovania Sputniku V, [...]

GP Žilinka napľul na Ústavu SR

16.02.2021

– ignoruje fakty, a vyjadruje sa ako nedouk – vraj dá pozor na Lipšica ako si bude plniť povinnosti. Nebude to naopak? Nebude náhodou Lipšic – vypadnutý zo zadku CIA s pečiatkou akéhosi „harvardského učilišťa“ – nebude náhodou on ten inkvizítor konajúci dozor nad GP Žilinkom? Nie je len tak náhodou práve GP Žilinka a celá GP (generálna prokuratúra [...]

kapitol

Polícia varovala pred novým plánom militantov vtrhnúť do Kongresu

03.03.2021 22:37

Hrozba prišla takmer dva mesiace po tom, čo Trumpovi priaznivci vrátane príslušníkov hnutia Qanon vtrhli do budovy Kapitolu.

Štokholm, Švédsko, explózia

Pri útoku nožom vo Švédsku utrpelo zranenia osem ľudí

03.03.2021 20:17

Polícia útok vyšetruje ako "podozrivý teroristický trestný čin".

matovič kuleba

Matovič kazí priateľské vzťahy medzi Ukrajinou a Slovenskom, reagoval na žart v rádiu Kyjev

03.03.2021 19:41, aktualizované: 21:50

Ukrajinské ministerstvo zahraničia očakáva ospravedlnenie od Matoviča za nevhodné vyjadrenie, že za ruskú vakcínu Sputnik V sľúbil Moskve Zakarpatskú Ukrajinu.

Covid testy, SD Biosensor, antigénový AG

Slovensko podľa Smatanu neobjednalo samotesty, ale ďalšie antigénové testy

03.03.2021 18:41

Ani jeden z testov tak podľa neho neumožní zmenu v testovacej stratégii.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 156
Celková čítanosť: 1352855x
Priemerná čítanosť článkov: 8672x

Autor blogu