Založ si blog

Syndróm smrti „4 x 60“

Prekvapujúce závery viacerých virológov a genetikov ktorí sa nedostanú do médií – prečo asi? Vieme o SARS-COV-2 od r. 2014, Donald Trump povolil pokusy na dobrovoľníkoch s týmto vírusom už v r. 2017. 

Najnovšie sa zistil ďalší prekvapujúci segment RNA vo víruse SARS-COV-19, je ním fragment z vírusu „RSV“ (respiratórny synciciálny vírus, napáda tkanivá pľúcnych skliepkov, alveolov). 

Čínsky virológovia ho identifikovali pred niekoľkými dňami v snahe dekódovať podstatu účinnej vakcíny proti RNA vírusu spôsobujúceho chorobu COVID-19. 

Vakcínu proti SARS-COV-2 hľadajú v USA už od r. 2015. Do dnešných dní, ani dnešné výsledky by ma nepresvedčili aby som si nechal naočkovať vakcínu z FR, USA, DE, GB – vakcíny v týchto štátoch sú všetky tvorené zastaralými technológiami. 

Nové technológie použili v RF a v Číne. RF skúša svoju vakcínu „Sputnik V“ už pol roka bez vedľajších účinkov a s veľmi silným vakcinačným efektom s účinnosťou až 98 %. Rusi priznali účinnosť „iba“ 95% aby mali rezervu 3% ak sa dodatočne vyskytnú príznaky neúčinnosti. Sledovali alergické reakcie, neboli žiadne – nevyskytli sa. Neúčinnosť v 3 % ako „politická rezerva“ je humánna interpretácia účinnosti, v prospech vakcinovaných. 

Úplne opačný postup zvolili západné komerčné firmy. Pfizer avizuje 95% účinnosť, ale ich vlastné oficiálne testy potvrdili iba 92% účinnosti. Ich dnešné hlášky v našich a západných médiách sú vyslovene propagačné. Už pri ohlásených 92% účinnosti sa objavili pochybnosti, potvrdená účinnosť bola 87%. Keby ju priznali, nestratili by dôveru, ale museli by ísť s cenou dole. Veď napríklad vakcína proti rabies (besnoste) je úplne 100% neúčinná, napriek tomu je kupovaná a aplikovaná. Tak to chodí vo svete vakcín. Lenže oni klamali hneď pri prvom publikovaní a nerátali s únikom „dôverných“ informácií priamo z Pfizeru. Vraj „95% účinnosť“ – ignorujú viac ako 8% neúčinnosti, navyše sú hlásené vysoké riziká alergických reakcií od chronických alergikov. To nie sú len dva prípady v GB, je ich podstatne viac v USA, aj v DE.

Syndróm smrti „4 x 60“

   1. 60 dní vylučovania. Vírus SARS-COV-2, správnejšie SARS-COV-19, spôsobujúci coronavírusové ochorenie typu 19 (COVID-19). Vírus je vylučovaný z tela „vyliečeného“ ešte 60 dní po tzv vyliečení. Predĺžené vylučovanie z tela chorého – 60 dňová virulencia každého infikovaného človeka –  je príčina „neznámych“ vzplanutí pandémie vo vlnách – všade tam, kde si myslia že infekciu už zvládli.

   2. Vek 60 je 60% riziko úmrtia. Okrem toho spôsobuje smrť chronickým pacientom s inými chorobami vo veku blízko 60 a viac rokov. Astmatici, herpetici, kardiaci, diabetici, obličkári, hepatici, onkologickí, gastroenterologickí a iní pacienti okolo 60 rokov veku sú najrizikovejšia skupina. Zo 100 takýchto chorých umiera až 60 osôb po infekcii SARS-COV-19.

   3. Hranica 60% Saturácie kyslíkom. Tento vírus spôsobuje smrť utopením v opuchnutých a zaliatych pľúcach. Meranie saturácie kyslíkom je rovnako neúčinné ako je neúčinná „liečba testovaním“. Ak lekár nemôže, alebo nevie včas interpretovať riziko spojené s celkovým stavom a so zníženou Saturáciou O2 v erytrocytoch, pacient začne zomirerať skôr ako si to on sám uvedomí. Príklad: Saturácia O2 (nasýtenosť červených krviniek kyslíkom) pod 92% u 60 ročného pacienta s kardiovaskulárnym ochorením a zápalom slizníc hrubého čreva typu Crohnova choroba, astmou, alebo inou vážnou chorobou, týchto 92% pri diagnostikovaní COVID-19 pozitivity  znamená nebezpečenstvo „rozbehnutého vlaku do priepasti smrti“. „Korona“ už je rozbehnutá! V takomto prípade treba okamžite nasadiť infúzie:

   (A) kortikoidov – zabránia opuchu a zaliatiu pľúc, 

   (B) diuretík – zabránia hromadeniu vody v pľúcach, 

   (C) antibiotík – v trojkombinácii, zabránia baktériám prevziať inicviatívu,

   (D) proti zrážaniu krvi v pľúcnych kapilárach,

   (E) trombolytiká – na rozpustenie trombov (už zrazenej krvi v kapilárach)

To je len úvod do liečby rizikového pacienta s chronickými chorobami a s rozbehnutým „kovidom“ zistiteľným zníženou Saturáciou O2.

Aj keď pacient sa cíti dobre aj pri 80% saturácie, neverí vážnosti stavu, o to je to horšie, nespolupracuje s lekárom.  Postupne mu klesá Saturácia a pri 78% sa už sťažuje na dušnosť z „nedostatku vzduchu“. Klesanie Sasturácie O2 na úroveň 60% je už pre pacienta fyzicky nezvládnuteľné, ani keď by mu podávali 60 litrov O2 za minútu. 60 % Saturácie O2 v preklade do slovenčiny znamená = zaplavenie 75% pľúcnych alveolov ktoré nedýchajú, obsahujú vodu. V alveoloch sa voda drží kapilaritou, nemožno ju vykašľať. Môže sa len jedno – „vysušovať pacienta“ tak dlho, kým sa alveoly nezačnú vyprázdňovať. K tomu sú potrebné ostatné lieky aby nedošlo k superinfekcii, k zrážaniu zahustenej krvi, atď. Pacient pri 78% saturácii a pri nastavení dýchacieho prístroja na 60 litr /min stále namáhavo a rýchlo lapá po dychu. Krátke a rýchle vdychy unavujú ešte viac, bludný kruh sa rúti ku koncu, je neúprosný, pacient už vie že je zle. To je signál na „spánkovú terapiu“ – aby pacient netrpel a nedusil sa pri plnom vedomí.

   4. Vzplanutie epidémie po 60 dňoch. Nové vzplanutie pandémie COVID-19 za 60 dní po domnelom ústupe jeho výskytu v populácii robí z vírusu SARS-COV-19 skutočnú zbraň proti dôchodcom, zbraň ktorá akoby úmyselne vyhladzuje chorých a nevládnych v každom národe. Prečo nám utajujú skutočné parametre vírusu SARS-COV-19 ? To nie je eschatológia, to je konštatovanie v otázke.

Štáty už dnes rátajú „zisky“ z plánovaných ale nevyplatených dôchodkov – tak veľa dôchodcov ubudlo z každej, počítame, európskej populácie. 

Ani naša vláda nie je výnimkou. „Ušetrené dôchodky“ rátajú ale utajujú, sú to aj ušetrené výdavky na liečbu starších ľudí, a t.ď. Takto ušetrené prostriedky by mali financovať celoplošnú dezinfekciu.  Zdraví preto aby neochoreli, „vyliečení“ preto aby neroznášali vírusy. Štát mal od začiatku investovať do dezinfekcie. Miesto toho náš štát zahájil hromadné šírenie infekcie. 

Skutočným diablom medzi politikmi kalkulujúcimi s týmito „ziskami“ je náš premiér Matovič. Zaviedol hromadné testovanie a začal na dvoch miestach SR kde sa vírus objavoval „najviditeľnejšie“. Na túto epizódu našich dejín nezabudneme. Francúzi a Nemci sa nám smejú „Psychopat Matovič robí pokusy na svojich občanoch“. Tri vlny hromadného testovania priniesli dnešný výsledok – lavínový výskyt umierajúcich na COVID-19.

Matovič klamal, klame stále, a nie len o štatistikách, klamal o tom že „testovanie nás ochráni“, ale nikdy nepriznal kto ho naviedol na diabolskú „vyhladzovačku“ starých a chorých ľudí v SR pod zámienkou „testovania“.  Musel o tom vedieť, ešte aj z mojich blogov si bral „slovník“, a ja som dôrazne upozorňoval že po hromadnom testovaní bude nasledovať lavína pozitivity a umierajúcich. Varovali ho aj lekári, celá lekárska komora. Matovič rozhodoval sám ako „malý kaprál“ (prezývka cisára Napoleona). Takéto rozhodovanie je signifikantné pre diagnózu: psychopat a sociopat.

Zopakujem čo sa dosvedčuje dnešným stavom slovenskej kovidovej epidémie: Matovičovské hromadné testy v jednej miestnosti = 100% nákaza najmenej 4 ľudí nasledujúcich po jednom infekčnom pacientovi!  

To je konštatovanie o každom mieste testovania kde nedezifikujú vzduch!

Ľudia, bráňte sa dezinfekciou, rozprašujte okolo seba, dezinfikujte rúška, rukavice, tvár, krk a šiju, všetky časti ktoré boli odhalené napr. pri ceste do práce a pod.

Zamestnávatelia, dbajte o dezinfekciu priestorov, materiálov, vzduchu…

Bráňte sa proti Matovičovi – netestujte sa zbytočne – ochranou je dezinfekcia! Matovičove ciele sú sociopaticky motivované, správa sa ako psychopat a infantilný paranoik, ako som už uviedol v predchádzajúcich blogoch. Treba ho odložiť do minulosti a nedovoliť mu rozhodovať o osudoch ľudí! 

Každý druhý zomrelý občan s kovidom v posledných 10 dňoch zomrel zavinením premiéra Matoviča. 

S tým treba urobiť niečo zásadné.

___________________________

Sulík a Remišová zachraňujú USA-anál na Slovensku

03.03.2021

Považujú občanov SR za idiotov. Tvrdia že idú zachraňovať „koalíciu“, ale zamlčujú pravdu o záujmoch USA v oblasti stredu EÚ. Korčok prezradil presne to čo nechcel prezradiť. Objednávka Sputnika V je podľa USA veľvyslanca na Slovensku geopolitická sabotáž prítomnosti US-A (americkej armády) na území SR. Podľa doktríny NATO je neprípustné, aby sa slovenskí [...]

„Proti Ľuďom“ je Remišovej staronová strana.

19.02.2021

Premenovala ju tak „nechtiac“, resp. nevedomky, poslúchla príkaz svojho šialeného šéfa. Matovič ju požiadal aby vzala na seba jeho rozhodnutie. Matovič totiž na stretnutí V4 hovoril o vakcíne Sputnik V super pozitívne, a dokonca sa vyjadril, že by ju aj objednal. Keďže nechce vyzerať v očiach V4 ako luhár, musela na seba vziať „túto úlohu“ vetovania Sputniku V, [...]

GP Žilinka napľul na Ústavu SR

16.02.2021

– ignoruje fakty, a vyjadruje sa ako nedouk – vraj dá pozor na Lipšica ako si bude plniť povinnosti. Nebude to naopak? Nebude náhodou Lipšic – vypadnutý zo zadku CIA s pečiatkou akéhosi „harvardského učilišťa“ – nebude náhodou on ten inkvizítor konajúci dozor nad GP Žilinkom? Nie je len tak náhodou práve GP Žilinka a celá GP (generálna prokuratúra [...]

Štokholm, Švédsko, explózia

Pri útoku nožom vo Švédsku utrpelo zranenia osem ľudí

03.03.2021 20:17

Polícia útok vyšetruje ako "podozrivý teroristický trestný čin".

matovič kuleba

Matovič kazí priateľské vzťahy medzi Ukrajinou a Slovenskom, reagoval Kyjev

03.03.2021 19:41, aktualizované: 21:50

Ukrajinské ministerstvo zahraničia očakáva ospravedlnenie od Matoviča za nevhodné vyjadrenie, že za ruskú vakcínu Sputnik V sľúbil Moskve Zakarpatskú Ukrajinu.

Covid testy, SD Biosensor, antigénový AG

Slovensko podľa Smatanu neobjednalo samotesty, ale ďalšie antigénové testy

03.03.2021 18:41

Ani jeden z testov tak podľa neho neumožní zmenu v testovacej stratégii.

nakupovanie senior koronavírus potraviny

Čas nákupu pre seniorov bude aj pre ďalšie osoby

03.03.2021 17:39, aktualizované: 19:02

Po novom bude vyhradený čas v obchodoch aj pre osoby s ťažkým zdravotným postihnutím.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 156
Celková čítanosť: 1352708x
Priemerná čítanosť článkov: 8671x

Autor blogu