Založ si blog

Generál Lučanský dal generálsku bodku

Gen. Lučanský ako obeť uzavrel kauzu prestupov ústavných práv Matovičom a jeho suitou.
Krivé obvinenia gen. Lučanského donútili generála dôstojne odhaliť a usvedčiť Matovičovu absolutistickú „hru na spravodlivosť“.
Vykonštruované obvinenia na základe pochybných výpovedí priznaných zločincov ako je Jankovská – ktorá tým sleduje minimalistické penitencie – sú bežnou praxou nielen v našej bývalej a súčasnej „kriminalistike“, ale aj v americkej najvyššej politike. Tento scenár kopíruje aj Matovičov absolutizmus.
Nesúvisiacimi krivými obvineniami z úst jednoznačných zločincov chceli donútiť geerála aby vypovedal proti ďalším bývalým vládnym politikom – chceli aby svedčil tú „pravdu“ ktorú oni servírujú. Jeho samovražda je toho dôkazom.
Nachádzal sa v bezvýchodiskovej situácii – krivo svedčiť, a dostať mierny trest (trest je vždy trest) – alebo nesvedčiť a dostať naplno všetko za všetky krivé obvinenia. Trestaný tak, alebo onak – za niečo čo nespáchal – to je bezvýchodisková situácia. Nemal inú možnosť iba túto jedinú – odísť so vztýčenou hlavou a tým povedať jednoznačne: „Dohnali ma k tomu!“
Absolutistiizmus Matovičovej vlády ignoruje zákony.
Kriminálnici – poslanci šíriaci nebezpwečnú infekčnú chorobu – sa presúvali po štáte a šírili COVID-19 – a stále sú nepotrestaní ! Ale to nemení nič na skutočnosti – ich hlasy sú neplatné a majú byť potrestaní. Ak sa niekto dopustí trestného činu všeobecného ohrozenia zdravia, ďalej nedodržaním zákazu pohybu mimo domácej karantény aj napriek „Stavu ohrozenia“, ak niekto pohŕda zákonmi SR, to sú vážne previnenia tejto vlády, ktorá „vysúkala“ množstvo zákonov a vyhlášok v rozpore s Ústavou SR ! Vyhláška ministra, či hlavného hygienika, či kohokoľvek, nikdy nesmie byť v rozpore s platným zákonmi a vôbec nie s Ústavou SR.
Keď generál videl a počul ako táto vláda žongluje so zákonmi, vedel presne čo ho čaká. Preto sa rozhodol a dokonale usvedčil vládu zo zločinov svojvoľného výkonu moci !
Bezvýchodisková situácia generála mala byť signálom pre trenčianskeho psychiatra. Mal vedieť to čo vie každý psychiater – nachádza sa v situačnej depresii a hrozí dokonaná samovražda. Mal to vedieť o to viac, ak generál popieral depresiu, alebo myšlienky na suicídium (samovraždu). Ak to psychiatri nevedeli, potom načo sú tam ? Zobrať im diplomy a zakázať im vykonávať psychiatrickú prax – to je najmenší trest ktorý by mali prijať.
Ministerka sravodlivosti je tiež vinná z tejto donútenej samovraždy. Bez ohľadu na oprávnenosť či neoprávnenosť väzobného stíhania generála, mala nariadiť monitorovanie generála buď priamo človekom, alebo elektronicky. Mala vedieť, že stratí „dôkazy“ ak si generál vezme život. Mala vedieť, že sa k tomu pripravuje, lebo odmietol vypovedať o svojom vážnom zranení. Vyžiadať si kamerové záznamy z chodieb je samozrejmosť, ale monitoring hlavného svedka a obvineného zároveň – to mala byť absolútna priorita ! Jej klamstvá do poslednej chvíle že „generál nezomrel“ – hoci už pri prijatí generála na ARO neurológ vyhlásil: „mozog nepracuje = generál je mŕtvy“.
Matovičova vláda je klamstvo za klamstvom – to je aj prípad generála Lučanského. Vo väzení či vyšetrovacej väzbe by nemal zomrieť nikto a nikdy !
Klamali že to je osobná tragédia – ale generál bol donútený k samovražde ! Ministerka povedala že to dá vyšetriť ako politickú kauzu – ale ako? keď je to osobná tragédia ? Sústavne klamú z minúty na minútu a nevedia ani čo hovoria, a nemjú šajnu o následkoch !
Od počiatku klamali o hromadnom testovaní, vraj „to nás zacráni“. Opak je pravdou, zavinili dnešnú lavínu šírenia infekcie a lavínu úmrtí na COVID-19 ! 60-dňové intervaly lavín sa prekrývajú ako následok štyroch hronadných testovaní – vznikli lavíny šírenia SARS-CoV-2 v každom tzv. „celoplošnom testovaní“.
Klamú o výsledkoch testovania – dodnes nie sú zhrnuté do celkového výsledku !
Klamú o počtoch infikovaných – zahraniční štatistici vo WHO spočítali počet infikovaných v SR na jednu tretinu (30% , to je keždý tretí!) populácie na území SR – vo WHO už vedia – kto raz chytí vírus pľúcnej corony – ten sa ho už nikdy nezbaví – a nám klamú vraj „kto prekonal je imúnny !“ Ale Matovičovi kopovi tvrdia že iba pätina – „každý dvadsiaty občan SR je nakazený covidom“ – a to je blud !
Klamú o vakcinácii. Vakcinácia je hrozbou pre všetkých ktorí majú SARS-COV-2 v sebe, bez ohľadu na dobu infikovania, alebo na bezpríznakovosť. Smrteľnou hrozbou je pre všetkých ktorí v sebe majú SARS-COV-2, jedno či od februára, alebo odo dneška !
Klamú o účinnosti americkej vakcíny – prvá dávka zdravému človeku poskytne iba „60% ochranu“, pravdou však je – účinkuje iba na 50%, to je ako úspešnosť akupunktúry (jedna ku jednej, ruleta, alebo žiadna istota). Druhá aplikácia tejto vakcíny by mala byť aplikovaná 14 dní po prvej, aby sa dosiahol efekt aspoň 87% účinnosti (komerční predávajúci tvrdia že po druhej aplikácii je účinnosť 90%, ale to je blud, hovoril som o tom v predchádzajúcom a ostatných blogoch pod značkou COVID-19).
Klamú o vedľajších úpčinkoch – tie sú hrozivé, píšu o tom už aj americkí zdravotníci, lekári o svojich vlastných ťažkých príznakoch po druhej aplikácii tejto vakcíny ktorú kúpila naša vláda akože pre nás.
Nabudúce prinesiem zopár dôkazov o SARS-COV-2 a vakcínach.
Dnes sa obmedzím iba na vyhlásenie ako parte:
Generál odmietol účasť v politických čistkách riadených Matovičom !
Generál zomrel ako generál – obetoval svoj život na dôkaz špiny v Matovičovej vláde !
Nech jeho odmietnutie života v špine nie je márne !
_________________

Krvavý trón Igora Matoviča

21.01.2021

Podobne ako v divadelnej „nemenovanej hre“ od W. Shakespeare, aj v príbehu premiéra SR sa nachádza diabolsky silná manželka hypnoticky ovládajúca svojho psychopatického, ale slabého manžela Igorka. Do krvavej histórie tejto rodiny treba započítať: 1. odstránenie dvoch policajných hláv (gen. Lučanský, Gašpar) ktoré by mohli svedčiť o podvodoch „tróniaceho“ Igora a [...]

Matovičov prínos k SARS-CoV-2 epidémii v SR – odborný posudok

15.01.2021

Na začiatku boli virológovia v USA. SARS-COV-2 poznajú (USA) skôr ako od r. 2013. Elektron-mikroskopickú fotografiu (EMF) urobili v USA začiatkom r. 2013, dostupná je pre verejnosť na stránkach CDC-USA, odtiaľ som ju vzal a vidíte ju nižšie. V r. 2014 bol tento Corona Vírus Synciciálneho Akútneho Respiračného Syndrómu známy už mediálne, všeobecne. V r. 2015 boli zahájené [...]

Syndróm smrti „4 x 60“

17.12.2020

Prekvapujúce závery viacerých virológov a genetikov ktorí sa nedostanú do médií – prečo asi? Vieme o SARS-COV-2 od r. 2014, Donald Trump povolil pokusy na dobrovoľníkoch s týmto vírusom už v r. 2017. Najnovšie sa zistil ďalší prekvapujúci segment RNA vo víruse SARS-COV-19, je ním fragment z vírusu „RSV“ (respiratórny synciciálny vírus, napáda tkanivá [...]

učiteľ slovenska 2020

Učiteľom Slovenska 2020 je pedagogička zo Senca

21.01.2021 18:42

V novovytvorenej kategórii Učiteľ na diaľku vyhral Dávid Králik.

český parlament

Potýčka kvôli rúškam. V českom parlamente sa pobili poslanci

21.01.2021 18:16

Nezaradený poslanec Lubomír Volný sa dostal do slovného konfliktu s podpredsedom Poslaneckej snemovne Tomášom Hanzelom.

NR SR

Čepček opäť navrhuje obmedzenie potratov, vysvetľovať to má na klube OĽANO

21.01.2021 17:44

Poslanec Martin Čepček (OĽANO) podobný návrh už podával v lete minulého roka.

Filipíny, chocolate hills, čokoládové kopce,

Pri južných Filipínach zaznamenali silné zemetrasenie s magnitúdou 7

21.01.2021 17:24

V oblasti nebolo vydané varovanie pred vlnami cunami.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 150
Celková čítanosť: 1166718x
Priemerná čítanosť článkov: 7778x

Autor blogu