Založ si blog

Je nejaký rozdiel medzi Jankovskou a Kolíkovou?

Ako o tom referovali médiá, aj čo nebolo povedané, sú nejaké formálne rozdiely:

Kolíková má na svedomí životy ľudí, Jankovská možno tiež, ale je trestne stíhaná.

Kolíková dlhodobo budovala svoju „chobotnicu“, Jankovská do „chobotnice“ vrastala.

Kolíková išla cestou politiky a usídlila sa na ministerstve spravodlivosti, Jankovská išla cestou justičnou v rodinnom klane do ktorého sa implantovala manželstvom.

Kolíková zneužívala politickú štruktúru SMER-u, Jankovská zneužívala „kamošov“ v podsvetí a tiež rodinné štruktúry justičnej „chobotnice“.

Kolíková neprizná ani nos medzi očami, Jankovská čo to priznala.

Kolíková je krytá koaličnou politickou chobotnicou do ktorej presedlala tesne pred voľbami 2020, Jankovská si to zrejme odsedí v base.

Kolíková sa kryje zahraničnými kriminálne organizovanými štruktúrami nacistického programu US-embassy vrátane Sorosových „mimovládok“, Jankovská o politike nemá ani šajnu, zato má prehľad o podsvetí. Zdá sa že je to jedno a to isté.

Kolíková je vzor US-zahraničnopolitickej arogancie – klame, kradne, podvádza, ale Jankovská je “len“ kriminálny živel v justícii.

O Kolíkovej sme (slovenská verejnosť) donedávna nevedeli, najprv ju kryl SMER-SD na min.just. – vedome či nevedome – je to už jedno, o Jankovskej referovali „iba“ poškodení občania SR (napr. Janíček), ale justičná mafia (pod plášťom SMER-SD) všetko kryla.
Prepáč Robko Ficko, ale je to tak – keby si vždy a dôsledne riešil sťažnosti občanov SR, nebolo by ani Jankovskej, ani Kolíkovej kriminálnej činnosti. Táto vládna koalícia chcela sekať hlava-nehlava všetkých zločincov, ale Kolíkovej šija je krytá US-embassy, a to ti asi vadí najviac. Nás ostatných to „iba“ desí… už vieme čo ste zač. Ty si hral fintičky že „máš kompas“ (= zahr.politika USA), ale táto vládna koalícia sa netají žiadnym zločinom a otvorene vyhlásila papuľou Korčoka že „Máme kompas“. Je to vyhlásenie vojny medzi koaličnou vládou a občanmi SR. Vinní sú všetci politici od r. 1990 až po dnes. Z politiky si urobili kriminálny biznis a stále chcú zneužívať zastupiteľskú moc, politiku ako takú urobili kriminálnou činnosťou na očiach ľudí.

Kolíková je kresťansky neprijateľná, zavrhnutá pre podporu LGBTI americkej mimovládky, absolútne deviantná osobnosť s totálne pokriveným uhlom sebareflexie.
Naproti tomu Jankovská je sexuálne zdravo orientovaná žena s akýmsi zvyškom zdravého jadra (priznanie) – otázka je, do akej miery dokáže prijať trest, a či dokáže pracovať na svojej náprave.

Hrôza by mala obchádzať každého občana pri uvedomení si jedného spoločného atribútu obidvoch zmijí:

Vyliahli sa pre zločin a nasťahovali sa do justície kde dlhodobo ničili pravdu, spravodlivosť, a zneužívali silu moci. Trest smrti by bol malý trest ako pre Kolíkovú, tak aj pre Jankovskú.

Prečo k tomu došlo že vidíme to čo vidíme? Myslíte si že nejaké voľby to napravia?
Chyba je v systéme ktorý to umožnil.
Politika je iný spôsob klamania a manipulovania s ľuďmi.

Až do 19. storočia to boli králi a dušpastieri čo manipulovali ľudské spoločenstvá.
Aktuálne je to tripartita :   Podsvetie – Vládne koalície – Dušpastierske bahno.
Nedotknuteľnosť tých čo rozhodujú o našich osudoch je fatálna chyba.

Jediná možnosť je nastolenie priamej demokracie bez politikov.
Duchovnú toaletu treba oddeliť od občianskeho života do „záujmovej činnosti jednotlivcov“ podľa ich osobného rozhodnutia. Veď každý bude pred Bohom zodpovedať sám za seba, tak nech zodpovedá za seba aj tu na matičke Zemi.

Do čela rezortov môžeme vybrať odborníkov a môžeme zrušiť parlament aj „rečnícky a nefunkčný trón“ prezidenta.
Zastupovať nás bude vždy jeden vybraný odborník za rezort – a bude niesť osobnú a hmotnú zodpovednosť za konanie, aj za nekonanie. Odvolateľný priamou demokraciou ihneď, a nahradený konkurzným verejným konaním ihneď.

Všetko ostatné je len na podporu parazitov a zapredancov.

 

Antivaxer versus realita

29.07.2021

Skutoční odborníci sa zhodujú v otázke rizika zápslu srdcového svalu – myokarditídy. V prípade detí, ktoré málokedy ochorejú na COVID-19, je otázka vaxovania nadbytočná rovnako, ako je nadbytočná myokarditída detí. Článok od odborníkov pre každého čitateľa. zdroj: MedScape (Medicínsky Prehľad, USA) John Mandrola, MD, Uverejnené July 01, 2021 Výber odborných [...]

Vakcína Pfizer produkuje nižšie hladiny protilátok

14.07.2021

proti variantu Delta, známemu ako B.1.617.2 a objavenému v Indii, tvrdí nová štúdia zverejnená vo štvrtok v časopise Lancet. Zdá sa, že hladiny protilátok sú tiež nižšie u starších ľudí a časom klesajú, čo by mohlo znamenať, že niektorí očkovaní ľudia budú na jeseň tohto roku potrebovať posilňovaciu dávku. (axon: Preklad odborného článku uverejňujem aby bolo [...]

Lengvarský je luhár

13.07.2021

Odborníci na celom svete hovoria o zákaze kombinovania vakcín. Náš minister zdravotníctva „si nechal“ vypracovať štúdiu ktorá odobruje kombináciu vakcín. Problém je v osobnosti Lengvarského: kto dokáže popierať všetkých skutočných svetových odborníkov (?) ak zároveň sám popierateľ nemá odborné vzdelanie? To je sociopatia a psychopatia. Lengvarský je iba [...]

Grécko Požiar Lesný

Grécko naďalej sužujú rozsiahle lesné požiare, evakuovali ďalších ľudí

05.08.2021 23:03

V blízkosti gréckej metropoly Atény vo štvrtok pre silný vietor opäť vzplanuli prírodné požiare.

lipšic žilinka

Lipšic reaguje na Výboha: Obvinený nám klásť podmienky nebude

05.08.2021 20:43, aktualizované: 21:50

Lenka Wittenbergerová, bývalá riaditeľka Finančnej správy, sa priznala ku skutku.

Petkovce, tornádo

Obcou Petkovce sa prehnalo tornádo, na mieste zasahujú hasiči

05.08.2021 19:07, aktualizované: 20:31

V obci v okrese Vranov nad Topľou poškodilo 4 domy.

Mikulec

Mikulec: Činnosť polície počas štvrtkových protestov hodnotím pozitívne

05.08.2021 18:03, aktualizované: 18:38

V Bratislave sa protestuje proti očkovaniu, testovaniu, pandemickým opatreniam, predstaviteľom vlády a parlamentu, proti prezidentke Čaputovej i médiám.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 172
Celková čítanosť: 1441721x
Priemerná čítanosť článkov: 8382x

Autor blogu