Založ si blog

Vláda zneužíva všetko – aj protest záchranárov

Všimnite si aktivity Korčoka, Naďa a spol. Chystajú sa podpísať Dohodu SR a USA o Vojenskej „spolupráci“ ! To je akože mravec a slon si budú pomáhať pri klčovaní lesa? Kto to kedy videl aby malé Slovensko teraz, keď Francia a Deutschland reálne chystajú samostatnú EÚ vojenskú alianciu? Už sú pripravené spoločné vojenské policajné jednotky! Nasledovať budú individuálne dohody a nakoniec spoločná EÚ Armáda. Načo sú nám teraz „vojenské dohody“ s USA?

Poslali policajtov aby zatkli aktérov Protestu záchranárov, vedia že Fico a opozícia bude na to reagovať tvrdo, ale im to nevadí, skôr naopak, tíško podpíšu Dohodu s USA ktorá nás postaví jasne a nekompromisne do prvej línie v prípade vojny ktorú chcú vyprovokovať blízko nás na najbližších hraniciach!

Budeme ako Kambodža pri Vietname o ktorý kedysi bojovali US-Army a vypaľovali napalmom ďaleko za vietnamskými hranicami všetko čo im zavadzalo!

Vo vojne ktorá má prísť nás zachráni iba jedno – odchod z NATO, vytvorenie európskeho vojenského teritória na ochranu štátov EÚ a zákaz rusofóbie ! Spolupráca s RF je záchrana EÚ. Zrušenie vojenských paktov s USA je jediná cesta mieru! Alebo chceme bombardovanie zo strany bratov Rusov len preto že sú tu US-Army? Američanom ide presne o to! Chcú si prenajať všetko  kde môžu umiestniť svoje rakety! na to potrebujú naše lesy, letiská, a pasienky! Pozdravujem Budaja – ani nevie čo robí, kam ho navliekli.

Je to komplot našej teroristickej vlády s politikmi USA, nehovoriac o decimácii obyvateľstva pandémiou  a núteným očkovaním, zákazmi pohybu a inými nezmyslami ktoré praktizuje iba(!) naša vláda!

Do UA zvážajú USA vojenskú techniku už vyše 6 rokov! Vozia tam hrdlorezov, expertov na provokácie, v USA ich majú v rezerve vyše 600 tisíc, len na ilegálne provokácie a vraždenie ako sme to videli na UA majdane v r. 2014 keď vo februári strieľali do policajtov aj do davu!

Toto sa chystá na Slovensko po podpise vojenskej „spolupráce“ s USA.

Nemôžem mlčať – Korčok je vazal zahraničnej politiky USA – on neslúži nám našej vlasti, on slúži vojny-chtivým americkým podvraťákom.

A nemyslite si že táto vláda odstúpi – radšej vyprovokujú ozbrojený konflikt než by odstúpili.

Aj prezidentka klamala že nemôže byť referendum. Ak Ústava a iné zákony nezakazujú – ale občania vo vysokom počte žiadajú – tak referendum o skrátenie volebného obdobia MUSELO BYŤ – lenže pani Čaputová ktorá sa omylom stala prezidentkou – na „radu“ US-embassy – zablokovala vôľu drvivej väčšiny občanov. Čo je to za prezidentku že ešte vždy pomáha krvilačnej politike USA proti vlastným občanom SR?

Korčok a spol ponúkli Dohodu o „vojenskej spolupráci“ do pléna NR SR a myslia si že v tomto virvare aký úmyselne tvoria, im to tichúčko prejde. Namažú med svojim poslancom a tí zahlasujú..

Občania, nedovoľte im to! Protestujte, hromadne a vo všetkých mestách – ústavné zákony umožňujú vzdor a protesty ak sa jedná o našu slobodu a naše mierové spolužitie! – ak sa jedná o zneužitie verejnej moci Vládou SR! – ak sme vystavení teroru! A to všetko sa deje, Ústava SR je na našej – mierovej – strane!

Preč s touto vládou, treba okamžite rozpustiť aj krivácky parlament s väčšinovou „koalíciou teroristov“.

Ak vojsko má trošku samostatného ducha, nech zabudne na smiešne provízie z NATO misií, nestoja za smrť pod raketovým útokom zo strany RF ktorá sa bude brániť tvrdo a nekompromisne. USA nás hodia cez palubu ako každého s kým mali dohody!

Istota je v EÚ, v nezávislej eu-armáde, v neutrálnom postoji k RF !!!

Ak nás Američania nechcú ako neutrálny štát, nech idú domov aj so svojimi podradnými dohodami.

Občania nastúpte do áut a krúžte po Bratislave a trúbte! Všade aj okolo US-Embassy, nech vedia že ich tu nechceme.

 

Diagnóza rakoviny bude rýchlo vyriešená

17.01.2022

V oxfordskej štúdii ponúkli riešenie na rýchlu diagnostiku akejkoľvek rakoviny, aj v prípadoch, keď lekári nedokážu zistiť ani miesto, ani formu rakoviny. Metóda sa opiera o špecifické metabolity vylučované len rakovinovými bunkami. Tieto látky identifikujú v krvi špeciálnou metódou nazvanou analýza bolomík v krvi, NMR-AB, využívajúc nukleárnu magnetickú rezonanciu [...]

Psychedeliká – príklad vedeckého výskumu

14.01.2022

Viete ako vyzerá vedecká správa odborného prieskumu cez výberový dotazník? Pripravil som vám preklad jednej americkej „informácie“ o postojoch odborníkov k psychedelikám. K psychedelikám patrí aj tzv. „hašiš“, „hríbiky“, alebo známy „pervitín“. Všimnite si aj kritické poznámky v citovanej správe k spôsobu prieskumu. Na konci pripájam ešte svoje poznámky. [...]

Pomalá likvidácia dôchodcov zákonom MZ SR

12.01.2022

Otázkou je, či je to úmysel, alebo nevedomosť. Alebo oboje. Minister Lengvarský (OĽaNO) je vyučený všeobecný lekár. Napriek tomu oklieštil všeobecných lekárov – nemôžu sa starať o polymorbidných pacientov (mnoho chorôb v jednom tele), akými sú predovšetkým dôchodcovia a invalidi. V zákone z dielne OĽaNO zakázal všeobecným atestovaným lekárom predpisovať [...]

železničná stanica vlak trnava

Viac šťastia ako rozumu: Seniorka naskakovala do idúceho vlaku, takmer ju zabil

26.01.2022 09:33

Trnavská polícia zverejnila video, ktoré zachytáva 73-ročnú ženu ako naskakuje do už idúceho vlaku.

šeliga

Šeliga Ficovi: Zrušte zhromaždenie. Remišová tvrdí, že Smer hodil Slovensko cez palubu

26.01.2022 09:32

Jediné o čo Ficovi ide, je odpútať pozornosť od káuz jeho nominantov a oligarchov, uviedla ministerka.

kameňolom

Pri Devíne našli mŕtveho vysokopostaveného vojenského funkcionára

26.01.2022 08:35, aktualizované: 08:41

Podľa medializovaných informácií má ísť o Petra Bučku.

Taliban, Amír Chán Muttakí, Afganistan

Expert: Západ by mal podporiť Afgancov, ale nie Taliban

26.01.2022 07:50

Každý krok, ktorý by mohol zlepšiť situáciu v Afganistane, sa jednoznačne počíta, povedal pre Pravdu odborník na Afganistan Jorrit Kamminga.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 185
Celková čítanosť: 1573055x
Priemerná čítanosť článkov: 8503x

Autor blogu