Založ si blog

Vláda zneužíva všetko – aj protest záchranárov

Všimnite si aktivity Korčoka, Naďa a spol. Chystajú sa podpísať Dohodu SR a USA o Vojenskej „spolupráci“ ! To je akože mravec a slon si budú pomáhať pri klčovaní lesa? Kto to kedy videl aby malé Slovensko teraz, keď Francia a Deutschland reálne chystajú samostatnú EÚ vojenskú alianciu? Už sú pripravené spoločné vojenské policajné jednotky! Nasledovať budú individuálne dohody a nakoniec spoločná EÚ Armáda. Načo sú nám teraz „vojenské dohody“ s USA?

Poslali policajtov aby zatkli aktérov Protestu záchranárov, vedia že Fico a opozícia bude na to reagovať tvrdo, ale im to nevadí, skôr naopak, tíško podpíšu Dohodu s USA ktorá nás postaví jasne a nekompromisne do prvej línie v prípade vojny ktorú chcú vyprovokovať blízko nás na najbližších hraniciach!

Budeme ako Kambodža pri Vietname o ktorý kedysi bojovali US-Army a vypaľovali napalmom ďaleko za vietnamskými hranicami všetko čo im zavadzalo!

Vo vojne ktorá má prísť nás zachráni iba jedno – odchod z NATO, vytvorenie európskeho vojenského teritória na ochranu štátov EÚ a zákaz rusofóbie ! Spolupráca s RF je záchrana EÚ. Zrušenie vojenských paktov s USA je jediná cesta mieru! Alebo chceme bombardovanie zo strany bratov Rusov len preto že sú tu US-Army? Američanom ide presne o to! Chcú si prenajať všetko  kde môžu umiestniť svoje rakety! na to potrebujú naše lesy, letiská, a pasienky! Pozdravujem Budaja – ani nevie čo robí, kam ho navliekli.

Je to komplot našej teroristickej vlády s politikmi USA, nehovoriac o decimácii obyvateľstva pandémiou  a núteným očkovaním, zákazmi pohybu a inými nezmyslami ktoré praktizuje iba(!) naša vláda!

Do UA zvážajú USA vojenskú techniku už vyše 6 rokov! Vozia tam hrdlorezov, expertov na provokácie, v USA ich majú v rezerve vyše 600 tisíc, len na ilegálne provokácie a vraždenie ako sme to videli na UA majdane v r. 2014 keď vo februári strieľali do policajtov aj do davu!

Toto sa chystá na Slovensko po podpise vojenskej „spolupráce“ s USA.

Nemôžem mlčať – Korčok je vazal zahraničnej politiky USA – on neslúži nám našej vlasti, on slúži vojny-chtivým americkým podvraťákom.

A nemyslite si že táto vláda odstúpi – radšej vyprovokujú ozbrojený konflikt než by odstúpili.

Aj prezidentka klamala že nemôže byť referendum. Ak Ústava a iné zákony nezakazujú – ale občania vo vysokom počte žiadajú – tak referendum o skrátenie volebného obdobia MUSELO BYŤ – lenže pani Čaputová ktorá sa omylom stala prezidentkou – na „radu“ US-embassy – zablokovala vôľu drvivej väčšiny občanov. Čo je to za prezidentku že ešte vždy pomáha krvilačnej politike USA proti vlastným občanom SR?

Korčok a spol ponúkli Dohodu o „vojenskej spolupráci“ do pléna NR SR a myslia si že v tomto virvare aký úmyselne tvoria, im to tichúčko prejde. Namažú med svojim poslancom a tí zahlasujú..

Občania, nedovoľte im to! Protestujte, hromadne a vo všetkých mestách – ústavné zákony umožňujú vzdor a protesty ak sa jedná o našu slobodu a naše mierové spolužitie! – ak sa jedná o zneužitie verejnej moci Vládou SR! – ak sme vystavení teroru! A to všetko sa deje, Ústava SR je na našej – mierovej – strane!

Preč s touto vládou, treba okamžite rozpustiť aj krivácky parlament s väčšinovou „koalíciou teroristov“.

Ak vojsko má trošku samostatného ducha, nech zabudne na smiešne provízie z NATO misií, nestoja za smrť pod raketovým útokom zo strany RF ktorá sa bude brániť tvrdo a nekompromisne. USA nás hodia cez palubu ako každého s kým mali dohody!

Istota je v EÚ, v nezávislej eu-armáde, v neutrálnom postoji k RF !!!

Ak nás Američania nechcú ako neutrálny štát, nech idú domov aj so svojimi podradnými dohodami.

Občania nastúpte do áut a krúžte po Bratislave a trúbte! Všade aj okolo US-Embassy, nech vedia že ich tu nechceme.

 

Liz Truss prevetrala čiapku v Moskve

14.02.2022

Mixel pixel zaminir GB Liz Truss prevetrala čiapku v Moskve. Zaletela si do Moskvy a ani nevedela čo tam chce, a nevedela ani čo sú „Minské Dohovory“. Kuchárka v „banderastanskej“ kuchyni to vie, ale zaminir Truss ani šajnu. Najprv si zopakujeme čo sú tie Minské dohovory: Predovšetkým – podpísali ich zástupcovia EÚ a aj „banderstanu“, lebo [...]

Pán Fico, prestaňte paviánčiť, a konajte

10.02.2022

Až (!) 90% občanov SR (!) odmieta zapredanú Vládu SR a vlastizradnú prezidentku. GP Žilinka zadefinoval činnosť tejto lúzy ako vlastizradnú, ústavno-zločineckú. Napriek tomu celá opozícia len škrieka zo svojich konárov ako šibnuté paviány. To vám tak veľmi chutia banány (platy) ktoré vám napriek škrekotu stále idú? Ste ako opice – bez zodpovednosti voči voličom [...]

Synodalita

01.02.2022

Synodalita nie je organizovaná štruktúra, nemá to byť politická organizácia (PP Benedikt XVI), ale – a to je aj môj názor – má to byť jednota jednotlivcov v spojení s myslením IC XC („aby ste -sme- všetci jedno boli“). Žiaľ, všetky cirkevné spolky – počnúc vatikánskymi katolíkmi, končiac sektami – majú štruktúru založenú na politických [...]

koláž, fotky, mReportér

Posledná divoká rieka v strednej Európe sa nachádza na Slovensku, ale aj výhľad z rozhľadne na priehradu a jej magické okolie

13.04.2024 05:00

Toto sú najlepšie videá týždňa, ktoré zachytili naši mReportéri.

Kirjat Šmona / Izrael / Libanon /

Hizballáh zaútočil kaťušami na Izrael. Mieril na delostrelecké pozície

12.04.2024 23:26

Iránom podporované libanonské hnutie uviedlo, že išlo o odvetu za izraelské údery na juhu Libanonu.

Transgender /

Nemecko schválilo zákon, ktorý uľahčuje zmenu krstného mena a rodovej identity

12.04.2024 22:29

Zmeny sa týkajú predovšetkým transrodových, intersexuálnych a nebinárnych osôb, z ktorých mnohé sa zasadzovali za tieto reformy.

Election 2024 Trump

Trump zradil Ukrajincov. Myslí si, že časť ich štátu by mala patriť Putinovi

12.04.2024 21:50

Bývalá poradkyňa Donalda Trumpa tvrdí o americkom exprezidentovi, že sa nevedel zmieriť s tým, že Ukrajina je suverénny štát.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 189
Celková čítanosť: 1710381x
Priemerná čítanosť článkov: 9050x

Autor blogu