Založ si blog

Lengvarský je nakazený schízou?

Poskok duševne chorého Matoviča, minister zdravotníctva Lengvarský, nerozmýšľa. Zakázal zdravým a neočkovaným občanom SR slobodný pohyb, návštevy obchodov a všetkých miest vrátane služieb.

Arogancia a tuposť sú atribúty tejto vlády, ale že lekár a armádny, brigádny generál v jednej osobe nedokáže rozlišovať realitu od fikcie – to je štátny hendikep. Šialenstvo je poslúchať a platiť takého ministra.

Ja neverím hlúposti ktorú Lengvarský predvádza
Táto vláda je skorumpovaná a cielene pácha genocídu na našich občanoch! To si myslím a vysvetlím prečo si to myslím.

Sú medzi nami ľudia ktorí neprekonali koronu, nie sú očkovaní a ZA TREST majú totálne obmedzenú slobodu, zákaz nakupovania… to majú „vianočný darček“ za účinnú prevenciu ktoru sa chránili.
– naproti tomu (!)
aktuálne chorí a vaxovaní,
tí čo už prekonali koronu a sú vaxovaní,
aj tí čo prekonali koronu a nie sú vaxovaní
– títo všetci sú nosičmi SARS-CoV-2 (!) toto je vedecky potvrdené, neodškriepiteľné, aj blízkou realitou potvrdené, skoro každá rodina pozná vo svojom okolí 3x vaxovaných m-RNA vakcínou ktorí aj tak ochoreli na koronu! Nižšie (znova) vysvetľujem prečo.

Týmto akože schizoidným bláznom v aktuálnej vláde to nevadí!
Nosiči môžu infikovať aj očkovaných ktorí doteraz neboli chorí (!)
a môžu ohrozozovať všetkých ktorí neprekonali koronu a nie sú vaxovaní!

Je táto duševná choroba, pôvodom od Matoviča, skutočne prenosná? (to je sarkazmus)

Samozrejme že nie. Ale otázka znie: Stratili rozum všetci ostatní vo vláde, alebo skutočne chcú nakaziť 100% všetkých občanov SR? Je to epidemiologický výskum na našich občanoch?

Všetko ukazuje na pokus riadený z US-Army cez ambasádu USA. Už netreba nič dokazovať, všetko čo som o korone napísal za tieto dva roky je pravda. Vírus neunikol, je úmyselne šírený od r. 2017 ! 

Vírus SARS-CoV-2 zmutuje v kažfdom človeku, je programovaný na mutovanie, v jednom pacientovi môže existovať niekoľko desiatok mutácií súčasne.

Proti tomuto vírusu pomáha iba dezinfekcia – nenakaziť sa!
Po nákaze SARS-CoV-2 potrebuje pacient okamžitú odbornú lekársku starostlivosť na infektologickom oddelení s adekvátnou terapiou, dvojklonové protilátky, inozín acedoben dimepranol, alebo iné alternatívne lieky.

Vakcíny m-RNA sú pomalé vírusy.

V tele sa z m-RNA postupne kompletizuje nový subtyp RNA vírusu patriaci do „rodiny“ SARS-CoV-2 napádajúci tkanivá pľúc, vyvolávajúci skôr alebo neskôr akútny zápal pľúc COVID-19.
SARS-CoV-2 je sofistikovaný umelý, vojensky „vyšperkovaný“ vírus, ktorý infikovaného pacienta už nikdy neopustí – to je dôvod na večne trvajúcu vakcináciu presadzovanú vlastníkmi m-RNA vaxo-vírusu – ktorí však NIE SÚ vaxovaní!

Oni vedia čo spôsobuje vaxo-vírus m-RNA, a vedia že vírus vzniká aj v tele takého vaxanta ktorý ho nikdy predtým neprekonal!

Preto šéfovia farma-firiem odmietajú vaxovanie. Preto sa boja – aby ľudstvo neodhalilo podvod s vaxo-vírusmi – preto presadzujú opakované a večné vaxovanie. Nielen pre biznis, ale hlavne aby ľudstvo rýchlejšie vymieralo a nikdy nezistilo že je to riadená genocída!

Obrovské zisky sú pre nich iba bonus za realizáciu americko-európskeho programu celosvetovo riadenej genocídy.

Či zomrieš ihneď, či za pol roka po vaxovaní na trombotické komplikácie, alebo za 1 až 5 rokov pre akútny a rýchly zápal pľúc – im je to jedno, hlavne že sa nedožiješ normálneho veku, a možno ani penzie!

Vaxo-vírus m-RNA okrem toho spomaľuje myslenie, obsadzuje mitochondriálnu RNA v neurónoch, a tie namiesto produkcie pamäťových proteínov produkujú sekvencie vírusu.

U niektorých vaxantov vyvoláva odbrzdenie sociálnych porúch správania, prestanú fungovať sociálne, morálne brzdy myslenia – zrýchlená reč bez uváženia následkov, ale to je len detail, nepatrné následky. Pomalosť vírusu m-RNA je tým vysvetlená.

Takto je globálne riadená genocída nevedomého ľudstva.

GG – globálna genoocída – má trolov aj u nás. Medzi nich patria napr. MUDr. Krčméry – obchodník s diplomami – a jeho syn Miško, kliknite si a uvažujte.
Medzi zapredancami, prezidentka Čaputová je iba naivná „modelka“ s obrovským potenciálom zrádzať občanov svojej krajiny.

Slovensko je v pekelnom programe GG na prvom mieste ako laboratórium:
Vláda od začiatku dodnes mlčí, utajuje možnosť prevencie dezinfekciou. Pokus infikovania kompletného občianstva SR beží ďalej.

SARS-CoV-2 sa vylučuje aj stolicou, prenáša sa cez predmety bežne brané do rúk, dychom (vzduchom). Infikovaný človek SARS-CoV-2 má naplno rozbehnutý zápal pľúc za päť dní, a nemusí cítiť žiadnu bolesť.

Pomalá verzia vaxo-vírus m-RNA nôže zabiť od niekoľkých minút až za pol roka trombami,  alebo zabije človeka zápalom pľúc po roku až rokoch.

Vírus SARS-CoV-2 je z hľadiska militantných požiadaviek stopercentný zabijak – aj vďaka m-RNA vakcínam ktoré akože „majú chrániť“ pred SARS-CoV-2, ale zabijú človeka najneskôr po rokoch.

_ _ _

Diagnóza rakoviny bude rýchlo vyriešená

17.01.2022

V oxfordskej štúdii ponúkli riešenie na rýchlu diagnostiku akejkoľvek rakoviny, aj v prípadoch, keď lekári nedokážu zistiť ani miesto, ani formu rakoviny. Metóda sa opiera o špecifické metabolity vylučované len rakovinovými bunkami. Tieto látky identifikujú v krvi špeciálnou metódou nazvanou analýza bolomík v krvi, NMR-AB, využívajúc nukleárnu magnetickú rezonanciu [...]

Psychedeliká – príklad vedeckého výskumu

14.01.2022

Viete ako vyzerá vedecká správa odborného prieskumu cez výberový dotazník? Pripravil som vám preklad jednej americkej „informácie“ o postojoch odborníkov k psychedelikám. K psychedelikám patrí aj tzv. „hašiš“, „hríbiky“, alebo známy „pervitín“. Všimnite si aj kritické poznámky v citovanej správe k spôsobu prieskumu. Na konci pripájam ešte svoje poznámky. [...]

Pomalá likvidácia dôchodcov zákonom MZ SR

12.01.2022

Otázkou je, či je to úmysel, alebo nevedomosť. Alebo oboje. Minister Lengvarský (OĽaNO) je vyučený všeobecný lekár. Napriek tomu oklieštil všeobecných lekárov – nemôžu sa starať o polymorbidných pacientov (mnoho chorôb v jednom tele), akými sú predovšetkým dôchodcovia a invalidi. V zákone z dielne OĽaNO zakázal všeobecným atestovaným lekárom predpisovať [...]

kameňolom

Pri Devíne našli mŕtveho vysokopostaveného vojenského funkcionára

26.01.2022 08:35, aktualizované: 08:41

Podľa medializovaných informácií má ísť o Petra Bučku.

Taliban, Amír Chán Muttakí, Afganistan

Expert: Západ by mal podporiť Afgancov, ale nie Taliban

26.01.2022 07:50

Každý krok, ktorý by mohol zlepšiť situáciu v Afganistane, sa jednoznačne počíta, povedal pre Pravdu odborník na Afganistan Jorrit Kamminga.

Italy Venice Flooding

Češka sa fotila polonahá na benátskom pamätníku, vykázali ju s mastnou pokutou

26.01.2022 07:16

Žena sa opaľovala pri verejných záhradách Giardini, kde sa odohrávajú prehliadky Bienále.

biden

Biden varuje Lukašenka: Neposkytujte svoje územie na útok voči Ukrajine

26.01.2022 06:59

Rusko a Bielorusko opakovane uskutočňujú spoločné vojenské cvičenia.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 185
Celková čítanosť: 1573053x
Priemerná čítanosť článkov: 8503x

Autor blogu