Založ si blog

Haló, Brusel ozvi sa!

EU dozrieva na 3.kotol svetovej vojny! Nedávno Makron vyhlásil v militantnom duchu: „NATO trpí mentálnou smrťou“, volajúc po samostatnej únijnej armáde EU. Netušil, že v Trumpovom mozgu vtedy odštartoval  útočnú náladu podporovanú demenciou. Oficiálneho iránskeho diplomata generála Sulejmáního dal prezident USA Trump zavraždiť 3.1.2020, zákerným atentátom na civilnej pôde letiska konšpiračnej tretej strany (Irak). Trump vedel veľmi dobre koho dal zavraždiť.

Generál Sulejmání – vojenská a politická ikona moslimského sveta spájajúca všetkých moslimov – pomáhal USA v boji proti ISIL, pomohol RF získať späť zo zajatia Tureckom zostreleného pilota ruskej stíhačky bojujúcej proti ISIL v Sýrii. Traduje sa o gen. Sulejmání, že nikdy neodmietol pomoc pre dobrú vec.

Gen. Sulejmání síce pomáhal v bojoch proti ISIL, ale veľmi dobre poznal aj politiku USA.

Irackí politici a vojaci dvoch táborov – proamerického, a národnooslobodzovacieho – požiadali moslimskú „ikonu dobrej politiky“ o pomoc vo vyjednávaní pokoja v Iraku. Tesne pred odletom na politickú misiu civilným lietadlom do Iraku, Sulejmání nechal napísaný list svojej rodine, parafrázujem: „Keby som sa nevrátil, chcem pohreb ako obyčajný vojak.“

Každý kto poznal Sulejmáního vedel, že jeho pokora pred Bohom nie je hraná ani politická, lež skutočná viera plná pokory. Dokazoval to svojimi skutkami v politike, aj na bojiskách proti teroristom. Istá matka padlého vojaka sa postavila pred generála a chcela mu ukázať svoj smútok. Sulejmání padol na kolená pred plačúcou matkou mŕtveho vojaka a verejne jej bozkal topánky a prosil o odpustenie že nevedel uchrániť pred smrťou jej syna, svojho vojaka. Pre európskeho človeka je to nepochopiteľné, ale v moslimskom svete je to znak vrcholnej pokory pred smútiacou matkou.

Pre tieto vlastnosti bol gen. Sulejmání presne „to, čo Trump nechcel“, a tiež „to čo Trump hlboko oľutuje“. Len idiot by dal príkaz na vraždu takého človeka, ktorého uctieva celý moslimský svet. Saudi rovnako ako Tunis, Egypt a Líbya, Libanon podobne ako Irak, Pakistan rovnako ako Afganistan…

A čo na to EU? Namiesto vyjadrenia sústrasti Iránskemu ľudu, a namiesto odsúdenia Trumpovho šialenstva, vidíme v EU politikov ktorí si sedia na kábli a tvária sa že sa ich to netýka. Ani PP František sa nevyjadril, hoci mal odsúdiť (!) činy USA, mal odsúdiť vraždu politika! Namiesto toho reční o „nádeji“ ako keby tá mala nejakú šancu v rodiacej sa európskom kotle, v 3.sv.vojne!

Pripomíname: Irán má dohodu o vzájomnej hospodárskej a obrannej pomoci s RF.

RF má zbrane ktoré dokážu zničiť v priebehu 2 minút všetky americké jadrové základne rozmiestnené v EU, a verte, sú pod ruským monitoringom zničiteľné kedykoľvek!

Pýtajme sa:

Ktorý eu-politik si je istý, že ho USA nezbombardujú hoci aj na dovolenke v Pacifiku? Veď USA mu nič negarantujú ani keď im trčí z análu.

Ako to že USA rozmiestnili jadrové zbrane na viac ako 50 základniach po celej EU? Prečo má byť EU zase tým kotlom v ktorom sa rozhodne svetová vojna?

Dá sa tomu predísť?

Áno, dá sa:

  1. Politici EU by museli zahájiť jednotný tlak na USA aby konečne opustili EU.
  2. Definitívne, a navždy zakázať USA akékoľvek vojenské zásahy mimo územia USA.
  3. Zrušiť US dolár ako svetovú konverznú jednotku (Čína potom môže konfiškovať všetko čo im patrí podľa cenných papierov, to sú zrejme celé Spojené štáty).
  4. Premiestniť OSN do EU, alebo do Afriky.
  5. Otvoriť jednania EU s RF a dohodnúť Zmluvu o vzájomnej hospodárskej a vojenskej pomoci.
  6. Otvoriť Euro-Ázijský trhový systém na dohodnutej „zlatej mene“.
  7. Otvoriť jednania s národmi islamského vyznania o slobode vierovyznania a rešpektovaní slobody pre kresťanov, vrátane zákazu uplatňovania islamských zákonov proti kresťanom.

Ak sa politici EU nezodvihnú zo svojich teplých kresiel a nezačnú konať, všetci v EU budeme oplakávať vojnové strasti, alebo smrť svojich blízkych.

V 2.sv.vojne najviac oplakávali svojich blízkych práve naši bratia Rusi. Dodnes hovoria vo svojich rodinách o padlých blízkych, ani jedna rodina nebola ušetrená a mnohé vymreli.

Tentokrát sa to bude týkať nás, Európanov. Teraz nie je čas na formovanie únijných dohôd o jednej armáde EU. Treba konať a vyhnať US-Army z EU! Až potom je možné pristúpiť k rokovaniam v siedmich bodoch ako sú vyššie uvedené.

Teraz, a ešte dlho nebudeme schopní zastaviť útoky na EU. Nebudeme schopní reparovať straty. A nakoniec aj tak by sme boli korisťou tretej strany. To my budeme tí plačúci čo budú utekať – kto stihneme – z EU!, ak sa naši politici nepostavia čelom k situácii.

Heslom súčasnosti (ako kedysi vo Vietname) je: „Ami Go Home!“

To my, občania EU sme povinní zobudiť Brusel!

Brusel zobuď sa!

Keď nepovstaneš proti USA, nedozvieš sa „Komu zvoní hrana“ !

Dnes je takmer už neskoro…

——— koniec ———

Odporúčania pre prípady trombózy po vakcinácii proti COVID-19

14.04.2021

Oficiálne varovania USA odborníkov – sú zhodné s odporúčaniami ktoré by mali platiť aj pre EÚ pri „očkovaní vakcínou Astra Zeneca. Publikujem voľný preklad , takmer presný. Na konci sk verzie je anglo-americká pôvodná verzia. Je smutné, že naši „odborníci nedokážu sledovať výroky USA odborníkov v medicíne, ale sledujú US-Army nariadenia. V krajine [...]

Výhrady_k_médiám proti Sputniku a proti Rusku

13.04.2021

Zase špinavá politika z „rétoriky made in USA“ – „ten Sputnik nie je ten Sputnik“ – to je skutočná idiotia najmä ak si uvedomíme argument: Ak máte klaritromicín 500 mg a 250 mg a nejaký 100 mg v tabletkách od tej istej firmy, tak jeden certifikát na všetky tri platí. Taká je prax. To čo uviedol nový minister zdrav. že vraj povolenie nebolo [...]

USA – dobrý nepriateľ, ale najhorší priateľ

08.04.2021

Nepriateľ je dobrý keď sa zviditeľňuje svojimi útokmi a prípravou na útok. Politika USA je neprehliadateľná. Najhorší priateľ je ten ktorý robí pokusy na svojich submisívnych priateľoch, a nedbá na následky. Všímame si katastrofickú situáciu pandémie v USA – tvorcovi mutačného SARS-CoV-2. Aktuálne pozývajú lekárov a asistentov lekárov z celého sveta, lebo [...]

Eduard Heger

Heger sa stretol s americkou veľvyslankyňou, podporil užšie vzťahy s USA

16.04.2021 18:45

Heger tiež potvrdil záväzok slovenskej vlády bojovať proti korupcii, podporovať princípy právneho štátu doma aj vo svete, vyjadril aj porozumenie pre zavedenie sankcií USA voči Rusku.

Jan Hamáček / Andrej Danko /

Do Moskvy po Sputnik? Babiš je proti

16.04.2021 17:54

Český premiér Andrej Babiš nesúhlasí s ohlásenou cestou vicepremiéra, ministra vnútra a povereného šéfa rezortu diplomacie Jana Hamáčka do Moskvy. Hamáček chce v Rusku rokovať o vakcíne Sputnik V.

kolíková

Zmluvu k Sputniku by mali povinne zverejniť, uviedla Kolíková a Baťovú označila za „bielu vranu“

16.04.2021 17:14

„Informovala som o mojom stanovisku na vláde," zdôraznila ministarka.

Igor Matovič

OĽANO stojí za Matovičom, expremiér útočí na Baťovú kyticou

16.04.2021 16:51

Odmietame neadekvátne, až hysterické reakcie na Igora Matoviča, ktorý len vyjadril svoj názor, tvrdí jeho hnutie.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 159
Celková čítanosť: 1376859x
Priemerná čítanosť článkov: 8659x

Autor blogu