Založ si blog

Haló, Brusel ozvi sa!

EU dozrieva na 3.kotol svetovej vojny! Nedávno Makron vyhlásil v militantnom duchu: „NATO trpí mentálnou smrťou“, volajúc po samostatnej únijnej armáde EU. Netušil, že v Trumpovom mozgu vtedy odštartoval  útočnú náladu podporovanú demenciou. Oficiálneho iránskeho diplomata generála Sulejmáního dal prezident USA Trump zavraždiť 3.1.2020, zákerným atentátom na civilnej pôde letiska konšpiračnej tretej strany (Irak). Trump vedel veľmi dobre koho dal zavraždiť.

Generál Sulejmání – vojenská a politická ikona moslimského sveta spájajúca všetkých moslimov – pomáhal USA v boji proti ISIL, pomohol RF získať späť zo zajatia Tureckom zostreleného pilota ruskej stíhačky bojujúcej proti ISIL v Sýrii. Traduje sa o gen. Sulejmání, že nikdy neodmietol pomoc pre dobrú vec.

Gen. Sulejmání síce pomáhal v bojoch proti ISIL, ale veľmi dobre poznal aj politiku USA.

Irackí politici a vojaci dvoch táborov – proamerického, a národnooslobodzovacieho – požiadali moslimskú „ikonu dobrej politiky“ o pomoc vo vyjednávaní pokoja v Iraku. Tesne pred odletom na politickú misiu civilným lietadlom do Iraku, Sulejmání nechal napísaný list svojej rodine, parafrázujem: „Keby som sa nevrátil, chcem pohreb ako obyčajný vojak.“

Každý kto poznal Sulejmáního vedel, že jeho pokora pred Bohom nie je hraná ani politická, lež skutočná viera plná pokory. Dokazoval to svojimi skutkami v politike, aj na bojiskách proti teroristom. Istá matka padlého vojaka sa postavila pred generála a chcela mu ukázať svoj smútok. Sulejmání padol na kolená pred plačúcou matkou mŕtveho vojaka a verejne jej bozkal topánky a prosil o odpustenie že nevedel uchrániť pred smrťou jej syna, svojho vojaka. Pre európskeho človeka je to nepochopiteľné, ale v moslimskom svete je to znak vrcholnej pokory pred smútiacou matkou.

Pre tieto vlastnosti bol gen. Sulejmání presne „to, čo Trump nechcel“, a tiež „to čo Trump hlboko oľutuje“. Len idiot by dal príkaz na vraždu takého človeka, ktorého uctieva celý moslimský svet. Saudi rovnako ako Tunis, Egypt a Líbya, Libanon podobne ako Irak, Pakistan rovnako ako Afganistan…

A čo na to EU? Namiesto vyjadrenia sústrasti Iránskemu ľudu, a namiesto odsúdenia Trumpovho šialenstva, vidíme v EU politikov ktorí si sedia na kábli a tvária sa že sa ich to netýka. Ani PP František sa nevyjadril, hoci mal odsúdiť (!) činy USA, mal odsúdiť vraždu politika! Namiesto toho reční o „nádeji“ ako keby tá mala nejakú šancu v rodiacej sa európskom kotle, v 3.sv.vojne!

Pripomíname: Irán má dohodu o vzájomnej hospodárskej a obrannej pomoci s RF.

RF má zbrane ktoré dokážu zničiť v priebehu 2 minút všetky americké jadrové základne rozmiestnené v EU, a verte, sú pod ruským monitoringom zničiteľné kedykoľvek!

Pýtajme sa:

Ktorý eu-politik si je istý, že ho USA nezbombardujú hoci aj na dovolenke v Pacifiku? Veď USA mu nič negarantujú ani keď im trčí z análu.

Ako to že USA rozmiestnili jadrové zbrane na viac ako 50 základniach po celej EU? Prečo má byť EU zase tým kotlom v ktorom sa rozhodne svetová vojna?

Dá sa tomu predísť?

Áno, dá sa:

  1. Politici EU by museli zahájiť jednotný tlak na USA aby konečne opustili EU.
  2. Definitívne, a navždy zakázať USA akékoľvek vojenské zásahy mimo územia USA.
  3. Zrušiť US dolár ako svetovú konverznú jednotku (Čína potom môže konfiškovať všetko čo im patrí podľa cenných papierov, to sú zrejme celé Spojené štáty).
  4. Premiestniť OSN do EU, alebo do Afriky.
  5. Otvoriť jednania EU s RF a dohodnúť Zmluvu o vzájomnej hospodárskej a vojenskej pomoci.
  6. Otvoriť Euro-Ázijský trhový systém na dohodnutej „zlatej mene“.
  7. Otvoriť jednania s národmi islamského vyznania o slobode vierovyznania a rešpektovaní slobody pre kresťanov, vrátane zákazu uplatňovania islamských zákonov proti kresťanom.

Ak sa politici EU nezodvihnú zo svojich teplých kresiel a nezačnú konať, všetci v EU budeme oplakávať vojnové strasti, alebo smrť svojich blízkych.

V 2.sv.vojne najviac oplakávali svojich blízkych práve naši bratia Rusi. Dodnes hovoria vo svojich rodinách o padlých blízkych, ani jedna rodina nebola ušetrená a mnohé vymreli.

Tentokrát sa to bude týkať nás, Európanov. Teraz nie je čas na formovanie únijných dohôd o jednej armáde EU. Treba konať a vyhnať US-Army z EU! Až potom je možné pristúpiť k rokovaniam v siedmich bodoch ako sú vyššie uvedené.

Teraz, a ešte dlho nebudeme schopní zastaviť útoky na EU. Nebudeme schopní reparovať straty. A nakoniec aj tak by sme boli korisťou tretej strany. To my budeme tí plačúci čo budú utekať – kto stihneme – z EU!, ak sa naši politici nepostavia čelom k situácii.

Heslom súčasnosti (ako kedysi vo Vietname) je: „Ami Go Home!“

To my, občania EU sme povinní zobudiť Brusel!

Brusel zobuď sa!

Keď nepovstaneš proti USA, nedozvieš sa „Komu zvoní hrana“ !

Dnes je takmer už neskoro…

——— koniec ———

Krvavý trón Igora Matoviča

21.01.2021

Podobne ako v divadelnej „nemenovanej hre“ od W. Shakespeare, aj v príbehu premiéra SR sa nachádza diabolsky silná manželka hypnoticky ovládajúca svojho psychopatického, ale slabého manžela Igorka. Do krvavej histórie tejto rodiny treba započítať: 1. odstránenie dvoch policajných hláv (gen. Lučanský, Gašpar) ktoré by mohli svedčiť o podvodoch „tróniaceho“ Igora a [...]

Matovičov prínos k SARS-CoV-2 epidémii v SR – odborný posudok

15.01.2021

Na začiatku boli virológovia v USA. SARS-COV-2 poznajú (USA) skôr ako od r. 2013. Elektron-mikroskopickú fotografiu (EMF) urobili v USA začiatkom r. 2013, dostupná je pre verejnosť na stránkach CDC-USA, odtiaľ som ju vzal a vidíte ju nižšie. V r. 2014 bol tento Corona Vírus Synciciálneho Akútneho Respiračného Syndrómu známy už mediálne, všeobecne. V r. 2015 boli zahájené [...]

Generál Lučanský dal generálsku bodku

30.12.2020

Gen. Lučanský ako obeť uzavrel kauzu prestupov ústavných práv Matovičom a jeho suitou. Krivé obvinenia gen. Lučanského donútili generála dôstojne odhaliť a usvedčiť Matovičovu absolutistickú „hru na spravodlivosť“. Vykonštruované obvinenia na základe pochybných výpovedí priznaných zločincov ako je Jankovská – ktorá tým sleduje minimalistické penitencie [...]

Baňa / Baníci /

Banské nešťastie na východe Číny neprežilo desať osôb

25.01.2021 11:35

Dovedna 22 baníkov pred dvoma týždňami po explózii v bani na zlato uviazlo približne 600 metrov pod zemským povrchom. 11 z nich zachránili, jeden baník ostáva stále nezvestný.

Bratislava koronavírus testovanie skríning

Podľa predbežných výsledkov skríningu je v Bratislavskom kraji 0,79 percenta pozitívnych

25.01.2021 11:30

V hlavnom meste bolo otestovaných počas uplynulého víkendu viac ako 130-tisíc ľudí.

testovanie koronavírus

Laboratóriá odhalili 551 prípadov, hospitalizovaných máme takmer 3500

25.01.2021 10:08, aktualizované: 10:31

Za uplynulý deň urobili na Slovensku 3 806 RT-PCR testov. Nie sú hlásené žiadne nové úmrtia.

štefan hamran

Výbor vypočúva kandidátov na šéfa polície

25.01.2021 09:38, aktualizované: 11:54

Kandidát Hamran poukázal na potrebu špecializovaného boja proti extrémizmu. O post sa uchádza aj dočasne poverený šéf Kovařík.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 150
Celková čítanosť: 1176199x
Priemerná čítanosť článkov: 7841x

Autor blogu