Založ si blog

GP Žilinka napľul na Ústavu SR

– ignoruje fakty, a vyjadruje sa ako nedouk – vraj dá pozor na Lipšica ako si bude plniť povinnosti. Nebude to naopak? Nebude náhodou Lipšic – vypadnutý zo zadku CIA s pečiatkou akéhosi „harvardského učilišťa“ – nebude náhodou on ten inkvizítor konajúci dozor nad GP Žilinkom? Nie je len tak náhodou práve GP Žilinka a celá GP (generálna prokuratúra SR) nie sú práve oni roztrasení pred Matovičom a jeho bandou skorumpovaných mafiánov a Lipšicových poskokov?

Pred niekoľkými dňami sme písali, a mnohí hovorili vo svojich klipoch, o podvode na občanov SR na ich Ústavných právach.

Voľba odsúdeného Lipšica za „špeciálneho prokurátora“ (ŠP) je výsmech do tvárí všetkým slovenským občanom !
Vyjadrenia Žilinku, že vraj on dohliadne na riadny výkon ŠP odsúdeného Lipšica, je zúfalý pokus o zakrytie Žilinkovej poplatnosti súčasnej vláde pod vedením šialeného Matoviča. Šialený Matovič je už literárny, mediálny a politický pojem nielen v slovenských krajoch, ale aj v EÚ.

Korčok sa narába vypisovaním Merkelovej, ale čo čaká?

Späť ku GP a ŠP.

Zdá sa, Slovensko nemá ani jedného, ani jediného neskorumpovaného prokurátora, vláda si akože „musela“ vybrať odsúdeného Lipšica… ale to je iba zdanie, takto nám to chcú vmanipulovať do našich hláv.

Skutočná pravda je pravý opak. Nikto by nebol tak ľahko ovládateľný a nikto by nebol taký ochotný, ako bude odsúdený kápo Lipšic, polyp bez chrbtovej kosti. Bude sekať, rúbať, trhať a búrať hlava – nehlava, len aby sa zavďačil vláde šialenca Matoviča, mafiána Kollára, psychopatky Kolíkovej a spol. Odsúdený kápo Lipšic urobí zo ŠP nový typ sonderkomanda, bude ako stredoveký inkvizítor… Možno tak si to predstavuje katolícka Cirkev, ale pravda je opäť „troschken“ zúfalejšia. Lipšic je vymenovaný vrchný kápo sonderkomanda (GP+ŠP) v koncentračnom vyhladzovacom tábore menom „Slovensko“.

Poďme po poriadku:

Naše malé a nádherné Slovensko mohlo byť zdravé! Keby Matovič a spol nariadili dezinfekciu !  Keby štát rozdával dezinfekciu všade kde si ju ľudia nemohli kúpiť, keby vysvetľovali ako sa majú občania a celé rodiny dezinfikovať !  Keby postupovali podľa skutočných vojenských virologických postupov !  Keby Matovič a spol. neboli šialenci.

Slovensko je „krajina“ – tábor umierajúcich – máme najväčší počet úmrtí na „koronu“ v prepočte na počet tu žijúcich občanov SR.

Slovensko sa stalo táborom smrti (denné počty úmrtí okolo 70 a viac). Stalo sa takým pre šialenstvo Matoviča. On vyhlásil že „Bude ako ja rozhodnem“, a rozhodoval – zneužil armádu a políciu, zneužil ústavnú väčšinu v parlamente a zmenil zákony, naháňal občanov vyhrážkami a vydieraním do „zhromažďovania sa“ pre opakované tzv. „celoplošné testovania“. Opakované hromadné testovania rozšírili SARS-CoV-2 na celú plochu Slovenska!

A čo naša úplatná Cirkev? Biskupi Slovenska nabádali k poslušnosti… To je výsmech rozumu aj Bohu do tváre! Majú kadejakých poradcov, ale virológov nechceli ani počuť, ani vidieť, oni mali a majú nejakú korupčnú dohodu s Matovičom.

Takú Cirkev ja odmietam! Sám Ježiš Kristus mal pre takýchto zapredancov iba jednu vetu: „Beda vám farizeji!“  Každý kto sa prihlási ku katolíckej, alebo reformovanej Cirkvi zrádza nielen Ježiša Krista, ale aj sám seba. Účet bude predložený zoči voči pred Tvárou Božou. Ja zaškrtnem v dotazníku „iná viera“ . Ja verím v jediného Boha Otca, Syna, Ducha Svätého! Verím svojmu rozumu ktorý konfrontujem s Božím Slovom! Vernosť som sľúbil Bohu – ale nie farizejom!

Boli ste všetci, teda aj Matovič, varovaní (v mojich blogoch pod značkou #COVID-19) – ternto vírus sa šíri vzduchom – keď zacítite cigaretový dym aj cez rúšku, už máte „koronu“. Kam sa dostane dym z úst fajčiara, tam sa dostane aj „korona“. Výsledky sú evidentné aj napriek snahe „vylepšovať“ čísla v prospech luhárov vo vláde.

Varoval som aj pred mutáciami: Tento vírus je sofistikovaný – umelý – príroda takéto veci nedokáže! Tento vírus mutuje v každom tele, vylučuje sa dlho a svojho hostiteľa nikdy neopustí! Pri každom oslabení organizmu tento vírus zaútočí zas, a znova.

Varoval som aj pred používaním fušerských testov ktoré zapríčinili falošnú istotu „negatívnymi“ výsledkami tam kde mali byť občania izolovaní a liečení!

Varoval som a varujem pred „západnými“ vakcínami – sú vyrobené pre obchod, nie pre záchranu ľudí. Nedokážu čeliť rýchlym zmenám vírusu SARS-CoV-2 a výsledky vidíme už dnes. Úmrtia na zápaly hrubého čreva spôsebené týmto vírusom, taktiež rýchlo nastupujúce úmrtia detí na akútne zápaly tráviaceho traktu vyvolané týmto vírusom. Úmrtia po očkovaní „západnými vakcínami“…

Varoval som pred voľbou kápa odsúdeného Lipšica – on bude strážiť nedotknuteľnosť tejto vlády, on bude garantom pokračovania genocídy občanov SR.

Pán GP Žilinka –
aj Vy ste mäkkýš bez chrbtovej kosti?
Vaše nekonanie proti ústavným prešľapom tejto vlády, nekonanie proti genocíde občanov SR, Váš tichý súhlas s bezprávnym stavom nášho štátu – to sú dôkazy Vašej zapredanosti a skorumpovanosti.
Ale pamätajte – nikto nie je nesmrteľný, nikto nebude samovládcom naveky.

Občania SR !

V našom štáte už neplatia žiadne zákony – GP Žilinka to potvrdil a kápo Lipšic je dôkazom !

Nemusíte poslúchať nikoho z vlády !
Poďte do ulíc a žiadajte odstúpenie tejto vlády ! Zákaz vychádzania neplatí rovnako ako neplatí Ústava SR !
Žiadajte právo a spravodlivosť, žiadajte !

Kúpte si alkholovú dezinfekciu a dezinfikujte si bavlnené rúška v priebehu dňa – takým spôsobom môžete ísť aj medzi infikovaných a nenakazíte sa ! SARS-CoV-2 cez alkoholovú dezinfekciu neprejde !  Poďte do ulíc pred úrady, pred parlament, pred prezidentský palác !

Táto vláda a celý prokurátorsko-súdny systém zlyhali !

Žiadajte odstúpenie, demisiu tejto vlády ihneď a okamžite ! Žiadajte nové voľby !

 

Sulík a Remišová zachraňujú USA-anál na Slovensku

03.03.2021

Považujú občanov SR za idiotov. Tvrdia že idú zachraňovať „koalíciu“, ale zamlčujú pravdu o záujmoch USA v oblasti stredu EÚ. Korčok prezradil presne to čo nechcel prezradiť. Objednávka Sputnika V je podľa USA veľvyslanca na Slovensku geopolitická sabotáž prítomnosti US-A (americkej armády) na území SR. Podľa doktríny NATO je neprípustné, aby sa slovenskí [...]

„Proti Ľuďom“ je Remišovej staronová strana.

19.02.2021

Premenovala ju tak „nechtiac“, resp. nevedomky, poslúchla príkaz svojho šialeného šéfa. Matovič ju požiadal aby vzala na seba jeho rozhodnutie. Matovič totiž na stretnutí V4 hovoril o vakcíne Sputnik V super pozitívne, a dokonca sa vyjadril, že by ju aj objednal. Keďže nechce vyzerať v očiach V4 ako luhár, musela na seba vziať „túto úlohu“ vetovania Sputniku V, [...]

Podnet Generálnemu prokurátorovi SR

13.02.2021

Odsúdený Lipšic má byť „definitívne“ vymenovaný za špeciálneho prokurátora neverejným skladaním sľubu do rúk mafiánskeho bosa predsedu NR SR Borisa Kollára. Boss Kollár je tesne zviazaný cez mafiánske organizované skupiny so skupinou okolo obvinenej JUDr. Jankovskej. Jankovská je obvinená zo zločinu zneužitia súdnej moci v prospech mafiánskych organizovaných skupín [...]

Štokholm, Švédsko, explózia

Pri útoku nožom vo Švédsku utrpelo zranenia osem ľudí

03.03.2021 20:17

Polícia útok vyšetruje ako "podozrivý teroristický trestný čin".

matovič kuleba

Matovič kazí priateľské vzťahy medzi Ukrajinou a Slovenskom, reagoval Kyjev

03.03.2021 19:41, aktualizované: 21:50

Ukrajinské ministerstvo zahraničia očakáva ospravedlnenie od Matoviča za nevhodné vyjadrenie, že za ruskú vakcínu Sputnik V sľúbil Moskve Zakarpatskú Ukrajinu.

Covid testy, SD Biosensor, antigénový AG

Slovensko podľa Smatanu neobjednalo samotesty, ale ďalšie antigénové testy

03.03.2021 18:41

Ani jeden z testov tak podľa neho neumožní zmenu v testovacej stratégii.

nakupovanie senior koronavírus potraviny

Čas nákupu pre seniorov bude aj pre ďalšie osoby

03.03.2021 17:39, aktualizované: 19:02

Po novom bude vyhradený čas v obchodoch aj pre osoby s ťažkým zdravotným postihnutím.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 156
Celková čítanosť: 1352615x
Priemerná čítanosť článkov: 8671x

Autor blogu