Založ si blog

GP Žilinka napľul na Ústavu SR

– ignoruje fakty, a vyjadruje sa ako nedouk – vraj dá pozor na Lipšica ako si bude plniť povinnosti. Nebude to naopak? Nebude náhodou Lipšic – vypadnutý zo zadku CIA s pečiatkou akéhosi „harvardského učilišťa“ – nebude náhodou on ten inkvizítor konajúci dozor nad GP Žilinkom? Nie je len tak náhodou práve GP Žilinka a celá GP (generálna prokuratúra SR) nie sú práve oni roztrasení pred Matovičom a jeho bandou skorumpovaných mafiánov a Lipšicových poskokov?

Pred niekoľkými dňami sme písali, a mnohí hovorili vo svojich klipoch, o podvode na občanov SR na ich Ústavných právach.

Voľba odsúdeného Lipšica za „špeciálneho prokurátora“ (ŠP) je výsmech do tvárí všetkým slovenským občanom !
Vyjadrenia Žilinku, že vraj on dohliadne na riadny výkon ŠP odsúdeného Lipšica, je zúfalý pokus o zakrytie Žilinkovej poplatnosti súčasnej vláde pod vedením šialeného Matoviča. Šialený Matovič je už literárny, mediálny a politický pojem nielen v slovenských krajoch, ale aj v EÚ.

Korčok sa narába vypisovaním Merkelovej, ale čo čaká?

Späť ku GP a ŠP.

Zdá sa, Slovensko nemá ani jedného, ani jediného neskorumpovaného prokurátora, vláda si akože „musela“ vybrať odsúdeného Lipšica… ale to je iba zdanie, takto nám to chcú vmanipulovať do našich hláv.

Skutočná pravda je pravý opak. Nikto by nebol tak ľahko ovládateľný a nikto by nebol taký ochotný, ako bude odsúdený kápo Lipšic, polyp bez chrbtovej kosti. Bude sekať, rúbať, trhať a búrať hlava – nehlava, len aby sa zavďačil vláde šialenca Matoviča, mafiána Kollára, psychopatky Kolíkovej a spol. Odsúdený kápo Lipšic urobí zo ŠP nový typ sonderkomanda, bude ako stredoveký inkvizítor… Možno tak si to predstavuje katolícka Cirkev, ale pravda je opäť „troschken“ zúfalejšia. Lipšic je vymenovaný vrchný kápo sonderkomanda (GP+ŠP) v koncentračnom vyhladzovacom tábore menom „Slovensko“.

Poďme po poriadku:

Naše malé a nádherné Slovensko mohlo byť zdravé! Keby Matovič a spol nariadili dezinfekciu !  Keby štát rozdával dezinfekciu všade kde si ju ľudia nemohli kúpiť, keby vysvetľovali ako sa majú občania a celé rodiny dezinfikovať !  Keby postupovali podľa skutočných vojenských virologických postupov !  Keby Matovič a spol. neboli šialenci.

Slovensko je „krajina“ – tábor umierajúcich – máme najväčší počet úmrtí na „koronu“ v prepočte na počet tu žijúcich občanov SR.

Slovensko sa stalo táborom smrti (denné počty úmrtí okolo 70 a viac). Stalo sa takým pre šialenstvo Matoviča. On vyhlásil že „Bude ako ja rozhodnem“, a rozhodoval – zneužil armádu a políciu, zneužil ústavnú väčšinu v parlamente a zmenil zákony, naháňal občanov vyhrážkami a vydieraním do „zhromažďovania sa“ pre opakované tzv. „celoplošné testovania“. Opakované hromadné testovania rozšírili SARS-CoV-2 na celú plochu Slovenska!

A čo naša úplatná Cirkev? Biskupi Slovenska nabádali k poslušnosti… To je výsmech rozumu aj Bohu do tváre! Majú kadejakých poradcov, ale virológov nechceli ani počuť, ani vidieť, oni mali a majú nejakú korupčnú dohodu s Matovičom.

Takú Cirkev ja odmietam! Sám Ježiš Kristus mal pre takýchto zapredancov iba jednu vetu: „Beda vám farizeji!“  Každý kto sa prihlási ku katolíckej, alebo reformovanej Cirkvi zrádza nielen Ježiša Krista, ale aj sám seba. Účet bude predložený zoči voči pred Tvárou Božou. Ja zaškrtnem v dotazníku „iná viera“ . Ja verím v jediného Boha Otca, Syna, Ducha Svätého! Verím svojmu rozumu ktorý konfrontujem s Božím Slovom! Vernosť som sľúbil Bohu – ale nie farizejom!

Boli ste všetci, teda aj Matovič, varovaní (v mojich blogoch pod značkou #COVID-19) – ternto vírus sa šíri vzduchom – keď zacítite cigaretový dym aj cez rúšku, už máte „koronu“. Kam sa dostane dym z úst fajčiara, tam sa dostane aj „korona“. Výsledky sú evidentné aj napriek snahe „vylepšovať“ čísla v prospech luhárov vo vláde.

Varoval som aj pred mutáciami: Tento vírus je sofistikovaný – umelý – príroda takéto veci nedokáže! Tento vírus mutuje v každom tele, vylučuje sa dlho a svojho hostiteľa nikdy neopustí! Pri každom oslabení organizmu tento vírus zaútočí zas, a znova.

Varoval som aj pred používaním fušerských testov ktoré zapríčinili falošnú istotu „negatívnymi“ výsledkami tam kde mali byť občania izolovaní a liečení!

Varoval som a varujem pred „západnými“ vakcínami – sú vyrobené pre obchod, nie pre záchranu ľudí. Nedokážu čeliť rýchlym zmenám vírusu SARS-CoV-2 a výsledky vidíme už dnes. Úmrtia na zápaly hrubého čreva spôsebené týmto vírusom, taktiež rýchlo nastupujúce úmrtia detí na akútne zápaly tráviaceho traktu vyvolané týmto vírusom. Úmrtia po očkovaní „západnými vakcínami“…

Varoval som pred voľbou kápa odsúdeného Lipšica – on bude strážiť nedotknuteľnosť tejto vlády, on bude garantom pokračovania genocídy občanov SR.

Pán GP Žilinka –
aj Vy ste mäkkýš bez chrbtovej kosti?
Vaše nekonanie proti ústavným prešľapom tejto vlády, nekonanie proti genocíde občanov SR, Váš tichý súhlas s bezprávnym stavom nášho štátu – to sú dôkazy Vašej zapredanosti a skorumpovanosti.
Ale pamätajte – nikto nie je nesmrteľný, nikto nebude samovládcom naveky.

Občania SR !

V našom štáte už neplatia žiadne zákony – GP Žilinka to potvrdil a kápo Lipšic je dôkazom !

Nemusíte poslúchať nikoho z vlády !
Poďte do ulíc a žiadajte odstúpenie tejto vlády ! Zákaz vychádzania neplatí rovnako ako neplatí Ústava SR !
Žiadajte právo a spravodlivosť, žiadajte !

Kúpte si alkholovú dezinfekciu a dezinfikujte si bavlnené rúška v priebehu dňa – takým spôsobom môžete ísť aj medzi infikovaných a nenakazíte sa ! SARS-CoV-2 cez alkoholovú dezinfekciu neprejde !  Poďte do ulíc pred úrady, pred parlament, pred prezidentský palác !

Táto vláda a celý prokurátorsko-súdny systém zlyhali !

Žiadajte odstúpenie, demisiu tejto vlády ihneď a okamžite ! Žiadajte nové voľby !

 

Je nejaký rozdiel medzi Jankovskou a Kolíkovou?

11.05.2021

Ako o tom referovali médiá, aj čo nebolo povedané, sú nejaké formálne rozdiely: Kolíková má na svedomí životy ľudí, Jankovská možno tiež, ale je trestne stíhaná. Kolíková dlhodobo budovala svoju „chobotnicu“, Jankovská do „chobotnice“ vrastala. Kolíková išla cestou politiky a usídlila sa na ministerstve spravodlivosti, Jankovská išla cestou justičnou v [...]

gen-gen. Lengvarský drží USA program našej genocídy

08.05.2021

Kto predlžuje genocídu občanov SR ? Genocídny generál (gen-gen.) MUDr. Vlad. Lengvarský MPH. Jeho „úloha“ je udržiavať USA program genocídy v SR. Pokračuje podľa genocídneho plánu zahájeného Igorom Matovičom v septembri 2020, len inými prostriedkami. Jednoznačne presadzuje smrteľnú vakcínu Astra-Zeneca, a blokuje jednu z najlepších vakcín akú máme Sputnik V. Vydal [...]

Čakajte novú vlnu „korony“ – varovanie pred hlúposťou

19.04.2021

Od dnešného dňa za 60 dní začne kulminovať nová vlna úmrtí na SARS-CoV-2. To je pravidlo tohoto vírusu, ktoré on má a ktoré sa uplatní pri zlom manažovaní pandémie, ako sme to videli už opakovane. Uvoľnenie ? Áno ! Ale nie takto ! Kde sú návody na nový spôsob existencie? Kde sú návody na správne dezinfikovanie? Kde sú návody ako zabrániť roznášaniu infekcie? [...]

Syria

Izraelské letecké útoky zničili budovu v Gaze, Hamas reagoval raketovými útokmi

11.05.2021 21:09

Obete z miesta útoku bezprostredne nehlásili.

Ide o pravdu, Ján Krošlák,

Poslanec Krošlák v Ide o pravdu: Kolíkovú zachránil Heger

11.05.2021 20:00

Aká je situácia v poslaneckom klube OĽaNO? „Premiér Eduard Heger má podporu, Igor Matovič má aj kritikov. Ja som jedným z nich,“ povedal v relácii Ide o pravdu poslanec Ján Krošlák (OĽaNO).

Petra Vlhová, Zuzana Čaputová, veľky glóbus,

Výbor pre dres od Vlhovej začal konanie voči Čaputovej

11.05.2021 16:51, aktualizované: 16:59

Hlave štátu hrozí pokuta až vo výške 12 mesačných platov.

AstraZeneca

Rezort zdravotníctva pozastavil očkovanie vakcínou od AstraZeneca pre prvoočkovancov

11.05.2021 16:19

AstraZeneca sa spája s dvoma úmrtiami na Slovensku. Jej vedľajším nežiaducim účinkom je tvorba krvných zrazenín.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 162
Celková čítanosť: 1392096x
Priemerná čítanosť článkov: 8593x

Autor blogu