Založ si blog

Mocenský teror pokračuje

Píšem principiálne za pravdu, za slušnosť vo vzťahoch, za spravodlivosť, slobodu, za demokraticky uplatňované právo, za ľudské práva a slobodu každého jednotlivca. Som za priamu demokraciu, za zrušenie politických strán! Voľba riadiacich členov sektorov má byť priama za účasti každého občana ktorý má vzdelanie v tom sektore, a zvolený riadiaci člen má byť ten najvzdelanejší a sociálne-vzťahovo najuniverzálnejší odborník.

Máme malý štát – vo svete sú väčšie mestá (počtom obyvateľov) ako naše Slovensko (!) a nemajú vo vedení mesta žiaden nadbytočný aparát. Politici sú nevzdelanci a robia strašné prehmaty. Tento blog nie je ani za Fica, ani za Pellegriniho, ani za žiadneho politika.
Som za priamu voľbu šéfov rezortov – voľbu najlepšieho z odborníkov v danom odbore.

Ak by sme uplatňovali priamu voľbu, alebo priamu demokraciu ak to tak chcete, dnes nemáme ani mocenský teror, ani toľko mŕtvych na primitívnu infekciu!

– to sa mi snáď iba zdá, to je nejaký paskvil „americký horor“, alebo nie? – ba (!) – je to pravda – potvrdené – médiá sú v rukách mocenského teroru (!) čím sa teror potvrdzuje.

Nazývať veci pravým menom nie je „hrubosť“, ale presnosť.

Nevedomosť ktorá odmieta poučenie je hlúposť.
A hlúposť je najťažší hriech – vedecky, teologicky, aj prostonárodne tradične napr. vo výraze „hrach na stenu“.

Mne osobne veľmi vadí čo sa u nás deje, a vám nie??

–  ústavné právo ľudu „voliť a odvolávať“ je od 07.7.2021 úplne demontované – moc ľudu delegovaná prezidentke bola zneužitá, ústavné právo ľudu – právo na obranu proti genocíde a proti mocenskému teroru – je mocensky zablokované

–  politické hoaxy o „bezpečnosti“ vražedných vakcín sú mocenskými teroristami platené a propagované v médiách aj napriek publikovaným vedeckým informáciám o vážnych následkoch, aj o úmrtiach

–  obmedzovanie osobnej slobody občanov – lebo mocenský aparát nedokáže odborne riadiť epidemickú situáciu (riadená osobná a celospoločenky uplatňovaná dezinfekcia bola totálne zanedbaná), hoci od stredoveku sa považuje dezinfekcia za účinný boj (vtedy ohňom a dymom) – ale dnes máme stovky dezinfekčných prostriedkov (!) chemických tekutých aj plynných, fyzikálnych a technických – ale táto vláda ich nepoužila! Prečo? Nevedeli? Nepoznajú základy zvládania infekcií?! Dokonca ani brigádny generál MUDr. Lengvarský to nevie? Vstupom do genocídnej vlády stratil rozum? To je zásterka, taká nevedomosť sa nedá tolerovať! Úmyselná „nevedomosť“ je genocídna zásterka.

–  segregácia a triedenie občanov
na zvýhodnených (prežívajúci očkovaní vražednými vakcínami) a
na prenasledovaných (neočkovaných ktorí nechcú zomrieť na následky vakcinácie)
toto je mocenský teror

–  vymáhanie očkovania vražednými vakcínami – lebo inak tí „neočkovaní“ sú prenasledovaní ekonomicky, sociálne, segregáciou – zákazmi vstupu a blokovaním slobody pohybu aj keď sú neinfekční – to je mocenský teror

–  genocída – šesť až dvadsaťnásobne vyššia úmrtnosť na počet obyvateľov ako v iných EU krajinách riadená šírením infekcie tzv. „celoplošným“ (= hromadným) testovaním – a ešte navyše nefunkčnými testami to je fakticky pokus o celoplošné rozšírenie SARS-CoV-2, veľmi úspešný pokus – infekcia bola rozšírená v rámci riadeného pokusu.
Ak členovia Vlády SR „nevedia čo robia“ – to je potom iná téma – vyvražďuje nás „riaditeľ“ čo to celé riadi z pozadia a oni sa nechajú riadiť…. (To nebol iba sarkazmus.)
Komu to nevadí, je rovnaký nevzdelanec a barbar ako tí čo uplatňujú mocenský teror.

V našom malom štáte sme zažili mocenský teror za Hitlera – u nás riadil segregáciu jeho pätolízač Tuka, ale ani ten nebol za genocídu ktorýchkoľvek občanov SR.
Vtedy sme zaznamenali opačné parte – v našom malom štáte zomrelo najmenej Židov (na počet obyvateľov a počet Židov) v porovnaní so štátmi celej EÚ (!) – to je málo známa pravda, ale je to fakt, realita vtedajšieho Slovenska.
Vtedajšia segregácia Židov nebola vražedná, u nás sa masové vraždy ani pogromy neorganizovali (!), skôr naopak (!) zomrelo viac partizánov a slovenských občanov nežidovského pôvodu ako samotných Židov.
Jedni preto že zodvihli zbraň proti štátnemu teroru, iní preto že prejavili svoj humánny cit a ukrývali Židov… Tak to bolo vtedy na Slovensku.
Segregácia viedla k deportáciám do zahraničia. Prezident Tiso, po získaní dôkazov o vyvražďovaní Židov v zahraničí, zastavil deportáciu Židov do zahraničia(!) a týmto činom zachránil najviac Židov v EÚ spomedzi všetkých politikov v EÚ (!). Odmenou mu bol trest smrti na žiadosť iných teroristov (Beneš a českí komunisti v r. 1945 až 1951).

Porovnajme Tisovu vládu s dnešnou „organizovanou“ genocídou slušných a poslušných občanov SR.
Od septembra 2020 do dnes nám umrelo viac slušných ľudí ako za prezidenta Dr. Tisu, a to je pravda, najviac zo všetkých štátov v EÚ – to je dnešný mocenský teror.

Nechápem, ako môže niekto dať moc cenzurovať vzdelaných volontérov bojujúcich za pravdu a spravodlivosť, nejakému „mediálnemu Tukovi“ – „usáckemu trolovi“ nevzdelancovi, ktorý ignoruje pravdivé vedecké informácie a nepozná sémantiku slov: fašizmus, teror, zneužitie moci, mocenský teror.
Iba z „nevedomosti“ ich nemožno obviniť. Oni sú aktívni v genocídnom programe – aktívne propagujú vražedné vakcíny a blokujú relevantné informácie o škodlivosti pre budúci život a utajujú informácie o smrteľných komplikáciách očkovaných! Hovoria také demagogizmy ako že „vakcíny sú síce trošku škodlivé, ale pozitívne účinky prevyšujú negatíva“ – a to ako chcú vysvetliť?
Zomrelému to vysvetľovať nemusia, ale skúste to vysvetliť pozostalým, alebo invalidovi ktorý po očkovaní nemôže chodiť a musí byť monitorovaný pre kardiopatie, imunopatie, trombotické komplikácie…. a to ešte nevedia o hrozbe neplodnosti, o nefunkčnosti vakcín – imunitný profit vyprchá po 2 rokoch, a zostanú len komplikácie.
Toto nerobili ani komunistickí papaláši !

Nevedomosť nie je výhovorka, je to zásterka pre uplatňovanie moci a poškodzovanie tých ktorí si veci uvedomujú, to je mocenský teror.
Spomeňme si čo povedali americkí politici v Bielom dome po zničení Iraku. „Prepáčte, mýlili sme sa, mysleli sme si že Saddám Husajn má chemické a jadrové zbrane.“ Výhovorka? Nie. To je politika – vražedná politika. Ako vysvetlia zničenie a rozkradnutie najdôležitejších historických pamiatok Mezopotámie?

Výhovorka „nevedomosti“ je zástera na hrubý mocenský teror. A ten tu máme od včera (7.7.2021) keď sudcovia Ústavného súdu zablokovali ústavné právo slovenských občanov. Zablokovali právo odvolať mocenských teroristov a tým činom sa stali súčasťou mocenského teroru.

Noriberský súd odmietol súdiť Dr. Tisu, to len na okraj. Dr. Jozef Tiso bol popravený nespravodlivo politickým súdom.

Čo bude s týmito (?) čo nás dnes posielajú do hrobu, segregujú vzdorujúcich, alebo spôsobujú trvalú ťažkú zdravotnú invaliditu preživším „očkovancom“?
Budú nás invalidizovať a vyvražďovať až do konca volebného obdobia?
Čia je to voľba? Kriminalistická otázka „Qui bono?“ (čí prospech) je na mieste.

Kto to chce?

Ak to nechcete ani vy, čitatelia, napíšte svoj komentár do diskusie. Ďakujem za vaše názory.

 

Antivaxer versus realita

29.07.2021

Skutoční odborníci sa zhodujú v otázke rizika zápslu srdcového svalu – myokarditídy. V prípade detí, ktoré málokedy ochorejú na COVID-19, je otázka vaxovania nadbytočná rovnako, ako je nadbytočná myokarditída detí. Článok od odborníkov pre každého čitateľa. zdroj: MedScape (Medicínsky Prehľad, USA) John Mandrola, MD, Uverejnené July 01, 2021 Výber odborných [...]

Vakcína Pfizer produkuje nižšie hladiny protilátok

14.07.2021

proti variantu Delta, známemu ako B.1.617.2 a objavenému v Indii, tvrdí nová štúdia zverejnená vo štvrtok v časopise Lancet. Zdá sa, že hladiny protilátok sú tiež nižšie u starších ľudí a časom klesajú, čo by mohlo znamenať, že niektorí očkovaní ľudia budú na jeseň tohto roku potrebovať posilňovaciu dávku. (axon: Preklad odborného článku uverejňujem aby bolo [...]

Lengvarský je luhár

13.07.2021

Odborníci na celom svete hovoria o zákaze kombinovania vakcín. Náš minister zdravotníctva „si nechal“ vypracovať štúdiu ktorá odobruje kombináciu vakcín. Problém je v osobnosti Lengvarského: kto dokáže popierať všetkých skutočných svetových odborníkov (?) ak zároveň sám popierateľ nemá odborné vzdelanie? To je sociopatia a psychopatia. Lengvarský je iba [...]

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.

Košice / Protest / U.S. Steel /

Pokoj v U.S. Steel Košice. Dohodli sa na platoch

27.09.2021 17:06

Partneri sa od marca nevedeli dohodnúť na dĺžke týždenného pracovného času, zvýšení tarifných miezd či osobného ohodnotenia. Podpisom dodatku sa tento stav skončil.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 172
Celková čítanosť: 1458329x
Priemerná čítanosť článkov: 8479x

Autor blogu