Založ si blog

Lengvarský je luhár

Odborníci na celom svete hovoria o zákaze kombinovania vakcín. Náš minister zdravotníctva „si nechal“ vypracovať štúdiu ktorá odobruje kombináciu vakcín.

Problém je v osobnosti Lengvarského:
kto dokáže popierať všetkých skutočných svetových odborníkov (?) ak zároveň sám popierateľ nemá odborné vzdelanie? To je sociopatia a psychopatia.
Lengvarský je iba „všeobecný lekár“ s vojenskými organizačnými „schopnosťami“ – ale rozhodne nemá ani virologické, ani mikrobiloogické, ani imunologické odborné vedomosti potrebné na rozhodovanie o „kombinovanom vaxovaní“.

Iný problém je, Lengvarský neuviedol ani mená odborníkov, ani laboratórium ktoré vyrobilo onú štúdiu potvrdzujúc „možnosť kombinácie“ vražedných vakcín. Pri takomto vaxovaní by bolo veľmi vhodné, skôr nevyhnutné – aby okrem Lengvarského vzali na seba zodpovednosť aj nejakí odbornící (mená) a konkrétne laboratórium (názov).

Tiež by bolo vhodné, – je nevyhnutné – aby Vláda SR určila sumu odškodnenia príbuzným ktorí stratili najbližšieho človeka v dôsledku hromadného testovania, a taktiež za úmrtie následkom vražedného vaxovania !

Samotné vakcíny používané na Slovensku sú vražedné, majú na svedomí viac ako 5 ľudských životov, a to je viac než istota vražednosti! Kedysi také vakcíny zakázali ihneď. Dnes nám ich vnucujú, propagujú, a násilím štepia nevládnych starcov aj proti ich vôli.
V domovoch sociálnych služieb sa nepýtajú dementného deduška či odmieta, alebo či chce byť očkovaný – to je násilie.
Rozhodovať majú príbuzní, a keď chýba príbuzenstvo, treba byť radšej zdržanlivý a neočkovať! Veď dementný deduško nikam nechodí tak prečo by mal byť očkovaný? Len preto, aby sa personál mohol vykašľať na dezinfekciu?

Džou Bajden je síce dementný deduško, ale má dobrých lekárov a pri každej príležitosti dokáže prečítať čo mu napísali. Jeho zaočkovali, lebo chodí a lieta po celom svete. Od neho sa to očakáva. Ale: Jeho osobný lekár povedal zaujímavú vetu, citujem (v preklade):
„Ak ste dostali svoju prvú dávku, určite si vezmite tú istú druhú dávku,“ uviedol v utorok (8.6.’21) lekár Anthony Fauci, lekársky poradca Bieleho domu (v súvislosti s varovaním pred Delta variantom).

Máme ešte jednu výhradu proti Lengvarského vyhláseniu: Najlepšiu vakcínu na svete (Sputniuk V) blokoval až do skončenia validity.
Pred týmto vyhlásením však dokázal „získať“ odobrenie „kombinácie vaxov“ priam bleskovo. Najväčšia zlomyseľnosť v priamom prenose – po Matovičových „celoplošných testovaniach“.

Ako inak by sme mali nazvať Lengvarského výrok o „možnosti kombinovania vakcín“?
Jednak sú smrteľné, zároveň sú genoaktívne – dokážu meniť replikačné funkcie ribozomálnej RNA v každej telovej bunke,
a dokážu zanechať trvalé následky – o tom sa už dávno vie, a to nehovorím o neskorých následkoch po vaxovaní, ale o veľmi neskorých následkoch ktoré sa prejavili pol roka po vaxovaní. A nehovorím ani o zmenách v ženských vajíčkach – m-RNA dokáže zmeniť aj ribozomálne aktivity rozvíjajúceho sa embrya. Veď samotná vakcína m-RNA bola vykultivovaná z ľudských embryonálnych buniek…

Iný príklad – mozgové bunky nemajú DNA, nedokážu sa ani množiť (u dospelých), ale majú v sebe ribozómy – RNA. A práve RNA je cieľom pre vaxo- m-RNA. Dochádza pritom k zmene myslenia? Ja nie som zaštepený, asi preto dokážem zvažovať tieto možnosti.

Kto nám potvrdí že m-RNA vaxovanie nie je určené na ovládanie ľudí? Lengvarskému je to jedno, alebo to robí cielene?
Čí rozkaz plní táto vláda že nás chcú tak úporne všetkých zaštepiť?
Prečo zanedbávajú dezinfekciu – hlavný obranný prostriedok proti vírusom?

Antivaxer versus realita

29.07.2021

Skutoční odborníci sa zhodujú v otázke rizika zápslu srdcového svalu – myokarditídy. V prípade detí, ktoré málokedy ochorejú na COVID-19, je otázka vaxovania nadbytočná rovnako, ako je nadbytočná myokarditída detí. Článok od odborníkov pre každého čitateľa. zdroj: MedScape (Medicínsky Prehľad, USA) John Mandrola, MD, Uverejnené July 01, 2021 Výber odborných [...]

Vakcína Pfizer produkuje nižšie hladiny protilátok

14.07.2021

proti variantu Delta, známemu ako B.1.617.2 a objavenému v Indii, tvrdí nová štúdia zverejnená vo štvrtok v časopise Lancet. Zdá sa, že hladiny protilátok sú tiež nižšie u starších ľudí a časom klesajú, čo by mohlo znamenať, že niektorí očkovaní ľudia budú na jeseň tohto roku potrebovať posilňovaciu dávku. (axon: Preklad odborného článku uverejňujem aby bolo [...]

Mocenský teror pokračuje

08.07.2021

Píšem principiálne za pravdu, za slušnosť vo vzťahoch, za spravodlivosť, slobodu, za demokraticky uplatňované právo, za ľudské práva a slobodu každého jednotlivca. Som za priamu demokraciu, za zrušenie politických strán! Voľba riadiacich členov sektorov má byť priama za účasti každého občana ktorý má vzdelanie v tom sektore, a zvolený riadiaci člen má byť ten [...]

Belarus, Minsk, vojenské cvičenie, ruské tanky

Srbsko v polovici októbra absolvuje spoločné vojenské cvičenie s Ruskom

27.09.2021 19:15

Spoločné srbsko-ruské vojenské cvičenie s názvom Slovanský štít sa uskutoční v Srbsku.

nehoda autobus diaľnica nemecko

Nehoda autobusu v Rakúsku si vyžiadala takmer 30 zranených, stav piatich je vážny

27.09.2021 19:08

Autobus podľa úradov v zákrute z doposiaľ nezistených príčin narazil bokom do nákladného auta, zišiel z cesty a následne sa prevrátil.

Andrej Doležal / Juraj Tlapa /

Starosta Ivanky pri Dunaji varuje pred dopravným kolapsom, Doležalovi odovzdal otvorený list

27.09.2021 17:30

"Primäla nás k tomu neustále zhoršujúca sa situácia v doprave spolu s obavami, čo prinesie spustenie ďalších dopravných stavieb v okolí našej obce Ivanka pri Dunaji," vysvetlil starosta.

Košice / Protest / U.S. Steel /

Pokoj v U.S. Steel Košice. Dohodli sa na platoch

27.09.2021 17:06

Partneri sa od marca nevedeli dohodnúť na dĺžke týždenného pracovného času, zvýšení tarifných miezd či osobného ohodnotenia. Podpisom dodatku sa tento stav skončil.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 172
Celková čítanosť: 1458332x
Priemerná čítanosť článkov: 8479x

Autor blogu