Založ si blog

Matovič ponúka lotériu na spopolnenie

Každý nad 60 rokov dostane 500 € poukážku ak sa nechá vaxovať – zabudol pridať možnosť použitia aj v krematóriu. „Padni komu padni“ – Zomri kto zomri. Ale je tu „manažérske riešenie“ á la Matovič: „Výhercovia“ – nikto nevie komu padne vražedný lós, úspešne zavraždení majú možnosť predať poukážku a získať aspoň časť ceny na spopolnenie (kritický sarkazmus).

Vakcíny majú 100% genocídnu účinnosť, rýchlu aj pomalú.
Najprv spôsobia trombotické komplikácie spomaleným ukladaním mikrotrombov – od minúty do pol roka. Už som o tom písal veľa a často za tie dva roky, aj s odkazmi na odborné vedomosti.
Na preživšieho neskôr (od polroka do 5 rokov) zaútočia kompletné SARS-CoV-2 vírusy, oslabené telo nemá šancu prežiť.

Pripomínam dávno potvrdené skutočnosti:
Samotné mechanické prekrytie dýchacích ciest nechráni (!)aby chránilo, muselo by byť IMPREGNOVANÉ DEZINFEKCIOU ! – sústavne.
Vakcíny zo západu sú vírusy so spomalenou účinnosťou (m-RNA), ale v tele sa doplnia na vírusy RNA SARS-CoV-2, to vedia všetci skutoční virológovia(!) – dokazujú to US-military-medical-news, skúsenosťami s vaxovaním proti ebole (Marburg vírus).

Samotné očkovanie nezastaví žiadnu pandémiu (!) to je najstaršia poučka modernej infektológie. Očkovaní sú NOSIČI VÍRUSU (!) aj keď nemajú príznaky – sú ZDROJOM INFEKCIE. Kto nechápe, to je táto Vláda SR zložená z nedoukov, tak to aj vyzerá.

Tieto vedomosti – očkovaní sú zdroj infekcie SARS-CoV-2 – potvrdzujú skúsenosti z Izraela, Portugalska a iných krajín. Najvyššia miera očkovanosti = najdokonalejší spôsob „udržania pandémie“ – o to im ide? Je to dôkaz cielenej redukcie počtu obyvateľov tejto planéty (?) – ešte niekto pochybuje?

K tomu ešte nariadenia vlád podľa ktorých očkovaní majú slobodu pohybu, a zdraví neočkovaní sú segregovaní. Takto je definované vrcholné manažovanie cielenej genocídy.

Opakujem po tisíci raz: Prečo Vláda SR nazačala tento boj základným prvým krokom DEZINFEKCIOU (?) – nachádza sa to v každej učebnici infektológie, hygienickej medical učebnici, virológii, mikrobiológii, military-infectology… Všade sa začína dezinfekciou(!) a až potom sa CIELENE VAKCINUJE vybraná skupina ľudí – ktorí reálne prišli alebo môžu prísť do kontaktu s inefekciou!

Táto vláda urobila všetko pre genocídu:
1.  dvakrát rozšírila vírus opakovanými masovými zhromaždeniami občanov (na takzvané „testovanie“ koncom r. 2020 a zač.,r. 2021;
koncom r. 2021 v septembri opäť až 3x zhromaždila ľudí pomocou pozvaného pápeža, aby očkovaní rozniesli infekciu do všetkých kútov SR)
2.  segreguje neočkocaných a núti ich na očkovanie
3.  očkovaným umožňuje voľný pohyb a šírenie vírusu

Príklad o ktorom som sa dozvedel včera:
Asistent v ZŠ sa pochválil že ako rodina (on, manželka a dieťa) sú dvakrát očkovaní, ale manželka, a dieťa ochoreli, on nie, ale všetci traja majú PCR pozitivitu COVID-19 testom vo štvrtok. Manželka a dieťa sú doma chorí na „péenke“ a on sa „musí o nich starať“. Keď sa ho kolegovia v piatok a včera v pondelok v práci opakovane opýtali načo prišiel do práce?, a prečo nemá rúšku?, odpovedal, že on má výnimku! Očkovaný s živým kontaktom a dokázaný nosič vírusu si chodí do práce bez rúška a roznáša vírus (!) lebo on MÁ VÝNIMKU!
Nakazí učiteľov aj žiakov – Lengvarského vyhláška na to nepamätá – alebo JE TO CIELENÁ GENOCÍDA ?

Je to cielená genocída! Lebo nikto nevie kto z nich zomrie („padni komu padni“, Zomri kto zomri).

Je mi ľúto že občania nie sú schopní zrušiť túto genocídnu vládu a jej spojenkyňu prezidentku.

Toto má byť našim osudom???

 

Diagnóza rakoviny bude rýchlo vyriešená

17.01.2022

V oxfordskej štúdii ponúkli riešenie na rýchlu diagnostiku akejkoľvek rakoviny, aj v prípadoch, keď lekári nedokážu zistiť ani miesto, ani formu rakoviny. Metóda sa opiera o špecifické metabolity vylučované len rakovinovými bunkami. Tieto látky identifikujú v krvi špeciálnou metódou nazvanou analýza bolomík v krvi, NMR-AB, využívajúc nukleárnu magnetickú rezonanciu [...]

Psychedeliká – príklad vedeckého výskumu

14.01.2022

Viete ako vyzerá vedecká správa odborného prieskumu cez výberový dotazník? Pripravil som vám preklad jednej americkej „informácie“ o postojoch odborníkov k psychedelikám. K psychedelikám patrí aj tzv. „hašiš“, „hríbiky“, alebo známy „pervitín“. Všimnite si aj kritické poznámky v citovanej správe k spôsobu prieskumu. Na konci pripájam ešte svoje poznámky. [...]

Pomalá likvidácia dôchodcov zákonom MZ SR

12.01.2022

Otázkou je, či je to úmysel, alebo nevedomosť. Alebo oboje. Minister Lengvarský (OĽaNO) je vyučený všeobecný lekár. Napriek tomu oklieštil všeobecných lekárov – nemôžu sa starať o polymorbidných pacientov (mnoho chorôb v jednom tele), akými sú predovšetkým dôchodcovia a invalidi. V zákone z dielne OĽaNO zakázal všeobecným atestovaným lekárom predpisovať [...]

kameňolom

Pri Devíne našli mŕtveho vysokopostaveného vojenského funkcionára

26.01.2022 08:35, aktualizované: 08:41

Podľa medializovaných informácií má ísť o Petra Bučku.

Taliban, Amír Chán Muttakí, Afganistan

Expert: Západ by mal podporiť Afgancov, ale nie Taliban

26.01.2022 07:50

Každý krok, ktorý by mohol zlepšiť situáciu v Afganistane, sa jednoznačne počíta, povedal pre Pravdu odborník na Afganistan Jorrit Kamminga.

Italy Venice Flooding

Češku sa fotila polonahá na benátskom pamätníku, vykázali ju s mastnou pokutou

26.01.2022 07:16

Žena sa opaľovala pri verejných záhradách Giardini, kde sa odohrávajú prehliadky Bienále.

biden

Biden varuje Lukašenka: Neposkytujte svoje územie na útok voči Ukrajine

26.01.2022 06:59

Rusko a Bielorusko opakovane uskutočňujú spoločné vojenské cvičenia.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 185
Celková čítanosť: 1573049x
Priemerná čítanosť článkov: 8503x

Autor blogu