Založ si blog

Matovič ponúka lotériu na spopolnenie

Každý nad 60 rokov dostane 500 € poukážku ak sa nechá vaxovať – zabudol pridať možnosť použitia aj v krematóriu. „Padni komu padni“ – Zomri kto zomri. Ale je tu „manažérske riešenie“ á la Matovič: „Výhercovia“ – nikto nevie komu padne vražedný lós, úspešne zavraždení majú možnosť predať poukážku a získať aspoň časť ceny na spopolnenie (kritický sarkazmus).

Vakcíny majú 100% genocídnu účinnosť, rýchlu aj pomalú.
Najprv spôsobia trombotické komplikácie spomaleným ukladaním mikrotrombov – od minúty do pol roka. Už som o tom písal veľa a často za tie dva roky, aj s odkazmi na odborné vedomosti.
Na preživšieho neskôr (od polroka do 5 rokov) zaútočia kompletné SARS-CoV-2 vírusy, oslabené telo nemá šancu prežiť.

Pripomínam dávno potvrdené skutočnosti:
Samotné mechanické prekrytie dýchacích ciest nechráni (!)aby chránilo, muselo by byť IMPREGNOVANÉ DEZINFEKCIOU ! – sústavne.
Vakcíny zo západu sú vírusy so spomalenou účinnosťou (m-RNA), ale v tele sa doplnia na vírusy RNA SARS-CoV-2, to vedia všetci skutoční virológovia(!) – dokazujú to US-military-medical-news, skúsenosťami s vaxovaním proti ebole (Marburg vírus).

Samotné očkovanie nezastaví žiadnu pandémiu (!) to je najstaršia poučka modernej infektológie. Očkovaní sú NOSIČI VÍRUSU (!) aj keď nemajú príznaky – sú ZDROJOM INFEKCIE. Kto nechápe, to je táto Vláda SR zložená z nedoukov, tak to aj vyzerá.

Tieto vedomosti – očkovaní sú zdroj infekcie SARS-CoV-2 – potvrdzujú skúsenosti z Izraela, Portugalska a iných krajín. Najvyššia miera očkovanosti = najdokonalejší spôsob „udržania pandémie“ – o to im ide? Je to dôkaz cielenej redukcie počtu obyvateľov tejto planéty (?) – ešte niekto pochybuje?

K tomu ešte nariadenia vlád podľa ktorých očkovaní majú slobodu pohybu, a zdraví neočkovaní sú segregovaní. Takto je definované vrcholné manažovanie cielenej genocídy.

Opakujem po tisíci raz: Prečo Vláda SR nazačala tento boj základným prvým krokom DEZINFEKCIOU (?) – nachádza sa to v každej učebnici infektológie, hygienickej medical učebnici, virológii, mikrobiológii, military-infectology… Všade sa začína dezinfekciou(!) a až potom sa CIELENE VAKCINUJE vybraná skupina ľudí – ktorí reálne prišli alebo môžu prísť do kontaktu s inefekciou!

Táto vláda urobila všetko pre genocídu:
1.  dvakrát rozšírila vírus opakovanými masovými zhromaždeniami občanov (na takzvané „testovanie“ koncom r. 2020 a zač.,r. 2021;
koncom r. 2021 v septembri opäť až 3x zhromaždila ľudí pomocou pozvaného pápeža, aby očkovaní rozniesli infekciu do všetkých kútov SR)
2.  segreguje neočkocaných a núti ich na očkovanie
3.  očkovaným umožňuje voľný pohyb a šírenie vírusu

Príklad o ktorom som sa dozvedel včera:
Asistent v ZŠ sa pochválil že ako rodina (on, manželka a dieťa) sú dvakrát očkovaní, ale manželka, a dieťa ochoreli, on nie, ale všetci traja majú PCR pozitivitu COVID-19 testom vo štvrtok. Manželka a dieťa sú doma chorí na „péenke“ a on sa „musí o nich starať“. Keď sa ho kolegovia v piatok a včera v pondelok v práci opakovane opýtali načo prišiel do práce?, a prečo nemá rúšku?, odpovedal, že on má výnimku! Očkovaný s živým kontaktom a dokázaný nosič vírusu si chodí do práce bez rúška a roznáša vírus (!) lebo on MÁ VÝNIMKU!
Nakazí učiteľov aj žiakov – Lengvarského vyhláška na to nepamätá – alebo JE TO CIELENÁ GENOCÍDA ?

Je to cielená genocída! Lebo nikto nevie kto z nich zomrie („padni komu padni“, Zomri kto zomri).

Je mi ľúto že občania nie sú schopní zrušiť túto genocídnu vládu a jej spojenkyňu prezidentku.

Toto má byť našim osudom???

 

Liz Truss prevetrala čiapku v Moskve

14.02.2022

Mixel pixel zaminir GB Liz Truss prevetrala čiapku v Moskve. Zaletela si do Moskvy a ani nevedela čo tam chce, a nevedela ani čo sú „Minské Dohovory“. Kuchárka v „banderastanskej“ kuchyni to vie, ale zaminir Truss ani šajnu. Najprv si zopakujeme čo sú tie Minské dohovory: Predovšetkým – podpísali ich zástupcovia EÚ a aj „banderstanu“, lebo [...]

Pán Fico, prestaňte paviánčiť, a konajte

10.02.2022

Až (!) 90% občanov SR (!) odmieta zapredanú Vládu SR a vlastizradnú prezidentku. GP Žilinka zadefinoval činnosť tejto lúzy ako vlastizradnú, ústavno-zločineckú. Napriek tomu celá opozícia len škrieka zo svojich konárov ako šibnuté paviány. To vám tak veľmi chutia banány (platy) ktoré vám napriek škrekotu stále idú? Ste ako opice – bez zodpovednosti voči voličom [...]

Synodalita

01.02.2022

Synodalita nie je organizovaná štruktúra, nemá to byť politická organizácia (PP Benedikt XVI), ale – a to je aj môj názor – má to byť jednota jednotlivcov v spojení s myslením IC XC („aby ste -sme- všetci jedno boli“). Žiaľ, všetky cirkevné spolky – počnúc vatikánskymi katolíkmi, končiac sektami – majú štruktúru založenú na politických [...]

demisia, Heger, Čaputová,

Heger: Termín volieb je v rukách poslancov, pre mňa je to irelevantné

26.01.2023 23:43

Hoci je viac návrhov, Heger ako reálny dátum predčasných volieb vidí 30. september.

Babiš, Pavel

Dosť bolo nechutností. Pavel a Babiš odmietli konfrontačnú debatu

26.01.2023 22:44

Andrej Babiš prekvapivo vyhlásil, že ak by sa stal prezidentom, navrhol by Petra Pavla za náčelníka generálneho štábu.

Viktor Orbán

Orbán chce okamžité prímerie na Ukrajine, aj keby rokovanie o mieri trvalo roky

26.01.2023 20:40

Šéf maďarskej vlády varoval pred nebezpečenstvom eskalácie vojny.

Polícia / Hranice / Kontroly /

Rakúsko predĺžilo kontroly na hraniciach so Slovenskom do 5. februára

26.01.2023 19:54

Rakúsko zaviedlo kontroly na hraniciach so Slovenskom koncom septembra 2022.

axon

Vítam Vás v mojom pravda.sk-blogu o logike súvislostí, žurnálnej logistike a sociálnom pozadí politiky. Nečakajte žiadnu chválu na všeobecnú činnosť človeka. Pračlovek bol inteligentnejší ako napríklad Soros... Peniazmi sa dá všetko, ale človek sa tým nezušľachtí. Axon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 189
Celková čítanosť: 1663860x
Priemerná čítanosť článkov: 8803x

Autor blogu